فهرست
کونته: اینتر برای قهرمانی، به زلاتان نیاز ندارد
کونته: اینتر برای قهرمانی، به زلاتان نیاز ندارد

کونته: اینتر برای قهرمانی، به زلاتان نیاز ندارد

آی اسپورت - قرارداد زلاتان ایبراهیموویچ ستاره سابق بارسلونا و  اینترمیلان با تیم فعلی اش، لس آنجلس گلکسی درماه دسامبر به پایان می رسد و این روزها گمانه زنی های زیادی درمورد احتمال بازگشت او به فوتبال ایتالیا به گوش می رسد. حالا آنتونیو کونته سرمربی موفق اینترمیلان در صحبتهایی اعلام کرده که تیمش برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و کم کردن فاصله اش با یووه در سری آ ، به جذب زلاتان احتیاجی ندارد. اینتر در هفت بازی ابتدایی اش در رقابتهای این فصل سری آ طعم باخت را نچشیده بود ولی در دو بازی اخیرشان دو باخت تلخ مقابل بارسلونا (درلیگ قهرمانان اروپا) و یوونتوس را تجربه کردند. حالا کونته استفانو سنسی و الکسیس سانچز را هم به دلیل مصدومیت دراختیار نخواهد داشت و تیمش فردا باید مقابل ساسولو به میدان برود.

کونته درکنفرانس خبری پیش از این بازی در گفتگو با خبرنگاران اعلام کرده که تیمش نیازی به زلاتان ندارد:« من درمورد بازیکنانی که به من تعلق ندارند، صحبت نمی کنم. این کار محترمانه ای نیست. من قطعا احترام زیادی برای ایبرا قائلم. او بازیکن باکیفیتی است و در دنیای فوتبال تاریخ ساز بوده است. من به زلاتان احترام می گذارم و امتیاز بالایی به او می دهم ولی درست نیست که درمورد سایرین صحبت کنیم؛ چون من اعتماد زیادی به بازیکنانم دارم و برایشان احترام زیادی قائلم. ما بهتر می شویم و مسیر پیشرفت را طی می کنیم. بعد از دو باخت مقابل یووه و بارسا باید قوی تر به میادین برگردیم. اینتر برای قهرمانی، به بازیکنانی مثل زلاتان نیاز ندارد»

سرمربی ایتالیایی اینتر ادامه داد:« باید ثباتمان را حفظ کنیم. ما به این ثبات در بازیها و تمریناتمان نیاز داریم و باید هرروز پیشرفت کنیم. این دقیقا چیزی است که من می خواهم؛ اگر اینگونه باشیم یک گام دیگر به جلو برداشته ایم. در هربازی، باید روی برخی مناطق کار کنیم. ما همیشه نکات خوب و بد تیم در بازیها را آنالیز می کنیم و مناطق مشخصی از زمین را تعیین می کنیم که باید رویشان کارکنیم. من نمی توانم درانتظار معجزه باشم.»

او درمورد مصدومیت الکسیس سانچز و دوری سه ماهه اش از میادین ورزشی بعد از انجام عمل جراحی گفت:« ناراحتم که الکسیس را از دست دادیم؛ همه ما ناامید هستیم. او بازیکنی است که فکر می کردیم به روزهای اوجش بازگشته و عملکرد خوبی داشت و من واقعا از او راضی بودم. الان او مصدوم است و برایش خیلی ناراحتم. او مملو از انگیزه به اینتر آمد و عملکرد خوبی داشت و ما را یاد سانچز قدیمی دنیای فوتبال می انداخت. البته مصدومیت هم بخشی از فوتبال است؛ خود من هم در عمر فوتبالی ام خیلی مصدوم می شدم ولی هرزمان قوی تر به میادین باز میگردی.»

۱    
آی اسپورت
2019-10-19 23:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر