فهرست
رکورددار، تسلیم شد/ نحسی نرفتن به نود!
رکورددار، تسلیم شد/ نحسی نرفتن به نود!

رکورددار، تسلیم شد/ نحسی نرفتن به نود!

آی‌اسپورت - بیشتر از هر بازیکن دیگری در تیم وینفرد شفر، سیدحسین حسینی در روزهای منتهی به مسابقه با سایپا زیر ذره‌بین قرار داشت. او به درخواست باشگاه دعوت یک برنامه تلویزیونی را بعد از پذیرفتن، رد کرد تا در مرکز جنجال قرار بگیرد. همه آن‌هایی که به این گلر توصیه می‌کردند به استودیوی نود نزدیک نشود و تمرکزش را در معرض خطر قرار ندهد، تهدید بزرگ‌تری برای تمرکز او به شمار می‌رفتند. سیدحسین دوئل عصر جمعه را با امیدواری به شکستن رکورد دقایق متوالی گل‌نخوردن در تاریخ فوتبال ایران آغاز کرد.

پدیده این فصل آبی‌ها ماموریت‌اش را با موفقیت پشت سر گذاشت و با چند سیو خوب، سکوها را به مرحله انفجار رساند. واكنش‌هاي این گلر به هر کدام از سیوهای‌اش در برابر سايپا، به وضوح نشان می‌داد که این رکورد چه اهمیت فوق‌العاده‌ای برای حسینی دارد.

بازی برای استقلالی‌ها در لحظه شکسته‌شدن رکورد تاریخی، عملا تمام شده بود و تیم میزبان در همه دقایق بعدی، تحت فشار مهمان نارنجی‌پوش قرار گرفت. نتیجه این روند، از دست رفتن یک پیروزی خانگی برای آبی‌ها بود. سنگربان تیم شفر بالاخره در مقابل یکی از رقبا تسلیم شد و از کلین‌شیت‌کردن دست برداشت. او در حالی گل خورد که گروهی از هواداران استقلال در هفته گذشته این گلر را به فرار از «نحسی نود» دعوت می‌کردند. به نظر می‌رسد حالا «نحسی نرفتن به نود» شامل حال این دروازه‌بان شده تا مدل تازه‌ای از خرافه به کلکسیون خرافات فوتبال ایران اضافه شود!

حسینی استعداد و پتانسیل فوق‌العاده‌ای دارد اما باشگاه باید مراقب چنین استعدادی باشد. دل باختن به اعداد و رکوردها و تسلیم‌شدن در برابر حواشی، مرد تنهای عکس تیمی استقلال در بازی دیروز را از رسیدن به اوج دور نگه خواهد داشت.

۱۳ ۱۲  
آی اسپورت
2018-01-13 17:02:00
نظر دهید

۱۲ نظر
ناشناس
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۱۲
موضوع رفتن یا نرفتن نیست موضوع غروری است که به خاطر دعوت شدن گریبان بازیکن میشود
امین آبی پررنگ
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۶
با احترام به نظر ناشناس، به نظرم بحث غرور هم زیاد مطرح نیست و بیشتر بخاطر اینه که تووی برنامه نود، عادل با چندتا سوال بازیکن رو میبره توو حاشیه و فرداش هم از رورنامه ه او سایتها به اون بازیکن زنگ میزنن که چرا این پاسخ رو دادی چرا اون جوری گفتی چرا اینجوری نگفتی و قص علی هذا...

و این جوریه که بازیکن تمرکزش بهم میخوره و تا بیاد حاشیه ها رو هضم کنه دو هفته از بازیها رو پشت سر گذاشته.
ناشناس
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۳
امیر جان حرفت درستره شاید اگه حسینی می رفت دو سه تا میخورد یا اون تک به تک نمی گرفت
حمید
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۵۱
به عنوان یک پرسپولیسی از این کارش کاملا حمایت می کنم. امیدوارم الگویی بشه برای سایر چهره های مشهور که نود رو بایکوت کنند.
موراتا
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
به عنوان یه پرسپولیسی امیدوارم روزی برسه که اشتباهات بازیکنان و مدیران و مربیان تیمهای محبوبمون رو به گردن برنامه نود نندازیم
۸
موراتا
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
به عنوان یه پرسپولیسی امیدوارم روزی برسه که اشتباهات بازیکنان و مدیران و مربیان تیمهای محبوبمون رو به گردن برنامه نود نندازیم
۵
مهیار
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۳۸
یه برنامه ی اصولی و استاندارد هم که تو این صدا و سیما باشه ۹۰
مارال
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۶
این درست ولی واقعا برای بیشتر بازیکنا نحسی میاره
فرهاد
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۵۹
نحسی یعنی چی ؟ برنامه نود خوبه ولی مانند باقی دولتی ها فردوسی پور هم بجای بند کردن به صدا و سیما و یا ورود خانمها به ورزشگاه و مواردی که دولت رو چالش بکشه ، هر از چند مدتی هواداران دو تیم رو به جون هم میاندازه . براش هم فرقی نمیکنه . بازیکنانی هم که در برنامه شرکت میکنن تا مدتی اسیر حرف های برنامه فکرشان درگیر میشه و از بازی خودشون دور میشن . هیچ نحسی وجود نداره .
ata
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۴۶
کاملا" با نظر امین آبی پر رنگ موافقم
فردوسی پور دیگه زیادی داره گند میزنه به فوتبال
گه را هر چه کمتر هم بزنی کمتر بوش بلند میشه
محسن
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۳۲
خوب کرد نرفت.یادم هست وقتی چشمی رفت برنامه نود،من به حرف بقیه میخندیدم،اما وقتی بلافاصله بعد از ان برنامه به فنا رفت من هم اهل خرافات شدم به نحسی نود،اعتقاد پیدا کردم.
ali
يكشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۳۴
بحث نحثی نیست، بحث ایجاد حاشیه هست.
بنظرم اصلا درست نیست از بازیکنی که درگیر بازیها و تمرینات هست دعوت بشه.
بازیکن باید تمرکزش سمت تمرین و بازی باشه.
کلا باید مدعوینش بره سمت بازیکنای پیش کسوت، مدیران و... نه بازیکنی که درگیر تمرین واسه سه تا جام مختلف هست
تو ایام تعطیلات لیگ باید بازیکنان دعوت بشن.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر