فهرست
درخشش رحمتی؛ فیکس تا پایان فصل؟
درخشش رحمتی؛ فیکس تا پایان فصل؟

درخشش رحمتی؛ فیکس تا پایان فصل؟

آی اسپورت – دیشب مهدی رحمتی در بازی مقابل الهلال درخشید و چند بار با واکنش‌های خوبش دروازه استقلال را نجات داد. او در بازی رفت با الهلال هم دروازه‌بان استقلال بود و جالب اینکه تنها کلین‎شیت‌های استقلال در لیگ قهرمانان آسیا در همین دو بازی رفت و برگشت مقابل الهلال ثبت شده و در 4 بازی دیگر که حسین حسینی دروازه‌بان بوده، فقط یک کلین‎شیت مقابل الریان در تهران ثبت شده است!

رحمتی در لیگ برتر هم در هفته‌های اخیر خوب کار کرده و در مقابل تیم‌هایی مثل پرسپولیس، سپیدرود و پدیده در مشهد دروازه استقلال را بسته نگه داشته اما حسینی برخلاف رحمتی در هفته‌های اخیر از روزهای اوج خود فاصله گرفته و تقریبا در تمام بازی ها حتی بازی مقابل سیاه‌جامگان در تهران گل خورده است.

با این وضعیت، به نظر می‌رسد در بازی‌های باقی‌مانده استقلال تا پایان فصل، مهدی رحمتی دروازه‌بان اول این تیم باشد. او در بازی فینال جام حذفی مقابل خونه‌به‌خونه قطعا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت و شفر برای اینکه رحمتی در شرایط مسابقه قرار داشته باشد در دو بازی باقی‌مانده لیگ برتر مقابل پیکان و سپاهان هم به او بازی خواهد داد. با این شرایط، احتمالا بازی با گسترش فولاد تبریز که با تساوی 1-1 به پایان رسید، آخرین بازی حسینی در این فصل برای استقلال خواهد بود.

۲    
آی اسپورت
2018-04-17 14:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر