فهرست
چهره روز: بازگشت گوچی
چهره روز: بازگشت گوچی

چهره روز: بازگشت گوچی

آی اسپورت - گوچي فوتبال ايران فصلي رويايي را آغاز كرده است. او فصل پيش مهاجم ذخيره چارلتون انگليس بود اما با اين وجود در 23 بازی  ليگ دوم انگليس براي اين تيم به ميدان رفت. قوچان‌نژاد فصل پيش روي هم رفته 996‌ دقیقه در ليگ دوم انگليس بازي كرد و در اين مدت تنها 2 گل براي چارلتون به ثمر رساند. بازيكني كه فصل پيش هر 498‌ دقیقه یک گل زده بود تا در فهرست مازاد انگليسي‌ها قرار بگيرد، امسال راهي هیرنفین هلند شده و توانسته توانايي‌هايش را بار ديگر به رخ بكشد. او امسال در 9 بازی  براي  هیرنفین به ميدان رفته و روي هم رفته 770 دقیقه براي تيم جديدش فوتبال بازي كرده است.

جالب اينكه او در همين مدت كوتاه توانسته 2 برابر فصل گذشته گل بزند. او امسال به طور ميانگين هر 192 دقیقه  یک گل زده تا با 4 گل زده، نقشي كليدي در موفقيت‌هاي اين فصل تيمش داشته باشد. بد نيست بدانيد هیرنفین در پايان هفته نهم روي پله سوم جدول ايستاده و تنها 4‌ امتیاز با آژاكس رده دومي اختلاف دارد.

رضا قوچان نژاد
معارفه رضا قوچان نژاد در هیرنوین

به اين نكته هم بايد اشاره داشت كه گوچي پيش از رفتن به انگليس و پوشيدن پيراهن چارلتون، يك‌نيم فصل براي الوكره بازي كرده بود و تنها 2‌گل در كارنامه داشت. اين آمار نشان مي‌دهد گوچي در همين مدت كوتاه با پيراهن هیرنفین به اندازه 2‌ سال گذشته خودش گل زده و شايد همين مساله باعث شده تا رقابتي جالب در نوك خط حمله تيم ملي بين او و سردار آزمون رخ دهد. به هر حال گوچي تا پيش از جام ملت‌ها مهاجم فيكس تيم ملي بود و خيلي كم پيش مي‌آمد از روي نيمكت بازي تيم كي‌روش را تماشا كند اما با شروع جام ملت‌ها و درخشش سردار آزمون، كم‌كم به نيمكت تبعيد شد. بازيكني كه گل صعود تيم ملي ايران به جام جهاني 2014 برزيل را زد، در مسير جام جهاني 2018 بار ديگر به فرم ايده‌آلش برگشته تا شايد اينبار هم با گل‌هايش مقدمات سفر ايران به روسيه را فراهم كند. 

 

 

منبع: روزنامه هفت صبح

۲    
آی اسپورت
2016-10-18 08:45:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر