فهرست
مشکل ویژه کی روش/ ستاره های مصدوم و ناآماده
مشکل ویژه کی روش/ ستاره های مصدوم و ناآماده

مشکل ویژه کی روش/ ستاره های مصدوم و ناآماده

آی اسپورت- تیم 4 امتیازی کی روش که روی پله دوم قرار دارد باید با ازبکستان 6 امتیازی و صدرنشین و کره جنوبی 4 امتیازی و رده سومی مصاف بدهد ولی مهمترین مشکل در حال حاضر عدم آمادگی ستاره های مان است که به دلایل مختلف از دوران اوج شان دور هستند.

 

اشکان دژآگه

بعد از بازی تیم ملی برابر قطر، مصدوم شد و به همین دلیل دیدار با چین را از دست داد. سپس راهی قطر شد و موضوع طولانی قراردادش پیش آمد که درنهایت با فسخ شدنش به پایان رسید. دژآگه حالا بازیکنی است بدون باشگاه، مصدوم و دور از فرم ایده آل که مهمترین ستاره تیم کی روش محسوب می شود.

 

علیرضا جهانبخش

از ابتدای سال 1395 توانست بازیهایی که در آلکمار انجام می داد را در تیم ملی به نمایش بگذارد که اوجش با گلی که به قطر زد، رسید. جهانبخش اما چند بازی اخیر آلکمار را به دلیل مصدومیت از دست داده است و با همین وضعیت به اردوی تیم ملی اضافه می شود.

 

سردار آزمون

نه برابر قطر و نه در بازی با چین؛ سردار آزمون در 180 دقیقه اخیر برای تیم ملی کاری نکرده است. البته او در چند بازی اخیر منهای پاس گل اتفاقی اش در لیگ قهرمانان، مدتهاست گل نزده و ماشین گلزنی روستوف و تیم ملی نیست.

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-10-02 20:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
فرهاد
يكشنبه ۱۱ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۱۷
اگر تك فوروارد بازى كنيم در شرايط فعلى گوچى ( قوچان نژاد ) بهترين گزينه است گوچى قبلاً نشان داده به لحاظ امارى و استفاده از فرصت هاى محدود گلزنى چارچوب شناس ترين فوروارد حال حاضر ايرانه
ملی پوش سرخ
دوشنبه ۱۲ مهر ۱۳۹۵، ۱۱:۳۱
به کیروش عزیز ...مهدی طارمی (تفنگ پدری هست هنوز) ..... آماده در نوک پیکان سفیدپوشان آریا....
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر