فهرست
تغییرات استقلال در تبریز؛ دوباره زوج برزیلی
تغییرات استقلال در تبریز؛ دوباره زوج برزیلی

تغییرات استقلال در تبریز؛ دوباره زوج برزیلی

آی‌اسپورت- استقلال منصوریان در بازی با پیکان بالاخره توانست بدون تغییر نسبت به بازی قبل وارد مستطیل سبز شود. بازی با پیکان هم مثل بازی آبادان با برد شیرین آبی‌پوشان به پایان رسید؛ اما کارت‌ زردها و مصدومیت‌ها و البته، بازی‌های حساس پیش رو، اجازه نداد منصوریان در تبریز و برابر ماشین‌سازی هم بدون تغییر تیم برنده‌اش را وارد زمین کند.

با محرومیت مجید حسینی، پادوانی به قلب دفاع برمی‌گردد و دوباره در کنار رابسون قرار می‌گیرد. دو مدافع برزیلی استقلال در اواسط نیم فصل اول زوج دفاعی مستحکمی را برای منصوریان ساخته بودند و هفته‌ها شکست‌ناپذیری را تجربه کرده‌اند. بعد از نیمکت‌نشینی پراکنده هرکدام از این برزیلی‌ها در مقاطعی از فصل، حالا دوباره در کنار هم در ترکیب ثابت قرار می‌گیرند. زوجی که اگر از امتحان فردا سربلند بیرون بیاید، احتمالا زوج دفاعی استقلال در بازی‌های حساس برابر السد و پرسپولیس خواهد بود.

در خط حمله هم منصوریان گفته به کاوه رضایی استراحت داده است. از طرف دیگر مصدومیت جابر انصاری و محرومیت فرشید اسماعیلی باعث شده سرمربی استقلال برای خط هجومی تیمش انتخاب‌های زیادی نداشته باشد. به همین دلیل با وجود بازی ضعیفی که حق‌دوست در برابر پیکان از خود نشان داد، احتمالا باز هم از ابتدا در ترکیب حضور خواهد داشت و در این بین محسن کریمی هم به ترکیب ثابت اضافه خواهد شد.

۲    
آی اسپورت
2017-01-31 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر