فهرست
بدون ٩٠ بدون عادل، فوتبال یک چیزى کم دارد
بدون ٩٠ بدون عادل، فوتبال یک چیزى کم دارد

بدون ٩٠ بدون عادل، فوتبال یک چیزى کم دارد

آی اسپورت - لیگ برتر یک چیزى کم دارد! دوشنبه شب‌ها، دیگر ٩٠ ندارد! داورى‌ها، ارزیابى نمى‌شوند! داور‌ها شاهد نقد عملکرد خودشان نخواهند بود! دیگر کارشناسان داورى، به توجیه اشتباهات داوران و قضاوتشان نمىپردازند! «عادل» سر ساعت -و گاهى یک کمى دیرتر- میهمان خانه‌هاى فوتبالدوستان نخواهد شد! عادت کرده‌ایم به متکلم وحده بودن «عادل» و به اینکه نظر زور تپان و حُقنه کند! قرار است این عادت را از سرمان بیندازند! قرار است سلیقه و پسند ما را -که عادل را درجه اول دانسته بودیم- اصلاح کنند! ٩٠ عادل را از فوتبال و از لیگ برتر حذف کنند! حذف کرده‌اند! فوتبال، یک چیزى کم دارد! بدون ٩٠ و بدون عادل، تماشاى چکیده بازى‌هاى لیگ برتر، به دلمان نمى‌نشیند! تقصیر هیچکس نیست، عادل را پذیرفته‌ایم و جایش را خالى مى‌بینیم!

۲۷ ۳  
آی اسپورت
2019-08-27 01:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
حرف حساب
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸، ۰۹:۴۳
اتفاقا تنها حسن برنامه فوتبال برتر اینه که نظر حداقل سه کارشناس داوری رو میگیره و این باعث میشه تا مجری با نظر خودش کسی رو دعوت نکنه تا احتمالا کارشناسی مورد نظر آقایان رو به خورد ملت بده! مثالش در مورد صحنه ای که هوچی گران آبی معتقد بودند پنالتی بوده درحالیکه افشاریان فقط معتقد بود پنالتیه و دو کارشناس دیگر اعتقاد به پنالتی نداشتند! اگر عادل بود احتمالا بفقط افشاریان دعوت میرد و آخرش هم نتیجه میگرفت در حق #کیسه_حکومتی ظلم شده!!
۱
حمید
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸، ۱۰:۳۱
جای 90 خالیه علیرغم اینکه نواقصی هم داشت، فاصله بین برنامه فوتبال برتر و 90 خیلی خیلی زیاد است درست مثل فاصله فردوسی پور و میثاقی
۲
nima bagheri
سه شنبه ۵ شهریور ۱۳۹۸، ۱۶:۲۹
حرف حساب:
یعنی امکان نداره جز حرف مفت چیزی اینجا بنویسی خنده داری چقدر
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر