فهرست
کی‌روش در نشست خبری: یک خبر خوب و یک خبر بد دارم
کی‌روش در نشست خبری: یک خبر خوب و یک خبر بد دارم

کی‌روش در نشست خبری: یک خبر خوب و یک خبر بد دارم

آی اسپورت - تیم ملی ایران در حال حاضر در ازبکستان به سر می‌برد. این تیم روز پنج شنبه باید با تیم ملی ازبکستان بازی کند. دیشب هم نشست خبری این بازی برگزار شد. کارلوس کی‌روش سرمربی ایران در این نشست گفت:« خوشحالم که برای سومین بار به ازبکستان می‌آیم و ما برای این آمدیم که با یک تیم قوی بازی کنیم. ازبکستان ۶ امتیاز دارد و قوی‌ترین تیم گروه محسوب می‌شود. بر همین اساس ما تلاش می‌کنیم تا بهترین بازی خود را انجام دهیم و فردا مقابل این تیم بهترین نتیجه را بگیریم هرچند که می‌دانیم مقابل تیم قدرتمندی بازی می‌کنیم.»

کی‌روش درباره بازیکنان مصدوم تیم ملی ایران توضیحاتی داد: مصدومیت‌ها بخشی از فوتبال است و ما باید تلاش کنیم تا بدون ستاره‌ها هم بازی تیمی را از خود به نمایش بگذاریم و این موضوع را فردا در زمین بازی مشاهده خواهید کرد. یک خبر خوب و یک خبر بد دارم. جهانبخش و دژاگه می‌توانند فردا تیم ملی را همراهی کنند و این برای ما یک خبر خوب و برای ازبکستان یک خبر بد است. تیم ملی ایران وضعیت خوبی دارد و می‌تواند نمایش خوبی را نیز ارائه کند. وقتی که من به ایران آمدم فقط یک بازیکن ایرانی در اروپا بازی می‌کرد اما الان ۱۵ بازیکن ایران در اروپا بازی می‌کنند.»

سرمربی تیم ملی درباره قضاوت بنیامین ویلیامز و اشتباهات او در دیدار گذشته تیم ملی مقابل عراق گفت: «در فوتبال این طور اشتباهات پیش می‌آید و حتی بازیکن و مربی هم اشتباه می‌کنند. اما باید تلاش کرد تا اشتباهات تکرار نشود. یعنی زمانی که بازی تمام شد بازیکنان و داور از اینکه اشتباهی انجام نداده‌اند خیالشان راحت باشد.»

 

کد خبر:9402

۱    
آی اسپورت
2016-10-05 11:17:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر