فهرست
تیپ منصوریان: شال لوئی ویتون با کفش مشکی
تیپ منصوریان: شال لوئی ویتون با کفش مشکی

تیپ منصوریان: شال لوئی ویتون با کفش مشکی

آی اسپورت - تیپ و لباس پوشیدن سرمربی استقلال، موضوع جذابی برای هواداران این تیم بوده است. علیرضا منصوریان کلا تنوع را دوست دارد اما ترجیح رنگی او ابتدا مشکی و سپس آبی است. نگاهی خواهیم داشت به شخصیت پردازی تیپ و لباس های سرمربی جوان و خوش استایل استقلال.

شال گردن لوئی ویتون

شال گردن منصوریان فقط یک شال گردن ساده نیست. او روی انتخاب شالش وسواس و دقت زیادی دارد. حتی روی مارک و محل خرید آن دقت می کند. مارک لوئی ویتون مارکی است که منصوریان برای شال گردن‌هایش انتخاب کرده است. این که او چه لباسی را انتخاب می‌کند اهمیتی ندارد چون شال او همیشه مشکی است. در کل مشکی رنگ غالب در لباس‎‌های منصوریان است و این رنگ در شال او غیرقابل تغییر است. اوشالش را بیشتر مواقع دور گردنش می‌پیچد و بعضی مواقع هم مانند برانکو گره می‌زند اما با توجه به جنب و جوشش کنار زمین با شکل اول راحت‌تر است.

کت مشکی

منصوریان را در فصل گرما با پیراهن آستین کوتاه می‌بینید و در هوای سردتر با کت. کت همراه همیشگی اوست و نه تنها در کنار زمین بلکه در کنفرانس مطبوعاتی و مراسم و میهمانی‌های فوتبال او را با کت می‌بینید. منصوریان کت‌های زیادی دارد و در رنگ‌های مختلف اما کت مخصوص او همین کت مشکی‌رتک است که در بازی‌هاس حساس آن را برتن می‌کند و اعتقاد دارد که برایش خوش‌شانسی می‌آورد. البته او بارها این شایعه که لباس‌هایی که با آن‌ها پیروز می‌شود را در بازی‌های مهم می‌پوشد را تکذیب کرده اما دنبال کردن لباس‌های منصوریان چیز دیگری را نشان می‌دهد.  او احتمالا در روز دربی این کت را با یک پیراهن آبی یا سورمه‌ای که رنگ مورد علاقه‌اش است ست خواهد کرد. شاید هم کت آبی‌اش را که یکی از کت‌های مورد علاقه‌اش هست برتن کند.

شلوار جین

رنگ شلوار منصوریان براساس رنگ کتش عوض می‌شود و به شدت روی این ترکیب رنگ دقت می‌کند. اگر کتش قهوه ای باشد شلوار کرم می‌پوشد، اگر کتش سورمه‌ای باشد شلوار آبی می‌پوشد و با کت مشکی هم شلوار مشکی. او در بازی‌های مهم از لباس‌هاس کاملا مشکی استفاده می‌کند. شاید به این دلیل که حس سلطه و برتری را در خودش تقویت کند و دوست دارد اقتدارش را نشان دهد. او در اکثر موارد شلوار جین می‌پوشد و مثل بقیه لباس‌هایش جین‌هایی در رنگ‌های متفاوت دارد.

کفش های گران

با این که منصوریان یکی از طرفداران پروپاقرص برند آدیداس است و با این که بیشتر او را تیپ اسپورت می‌بینیم اما کفش‌های مردانه می‌پوشد و چندان علاقه ای به پوشیدن کفش ورزشی ندارد. او با هر لباسی و با هر تیپی این کفش‌ها را می‌پوشد. کفش‌هایی که اکثرا گران به نظر می‌رسند.

  هوادار

۵ ۳  
آی اسپورت
2017-02-11 18:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
مثلث
شنبه ۲۳ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۳۶
چرا راجع به کلاهش ننوشتید؟ خخخخخخخخخخ
بپرسید از کجا گرفته؟ :)
۳ ۱
رضا
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۴
از پسرخاله گرفته خخخخخخخخخخخخ
چرت و پرت نگو
يكشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۷
جفنگیات
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر