فهرست
ناامیدی از منصوریان؛ فعلا مجبور نیست!
ناامیدی از منصوریان؛ فعلا مجبور نیست!

ناامیدی از منصوریان؛ فعلا مجبور نیست!

آی اسپورت – این روزها همه از علیرضا منصوریان انتقاد می‌کنند که چرا تیم جوان و خوب نیم فصل دوم لیگ شانزدهم را با جذب چند بازیکن پا به سن گذاشته و بی انگیزه خراب کرده است. مشخص نیست منصوریان چه جوابی برای این سوال دارد اما واقعیت این است که اصولا «منصوریان استقلال» میانه خوبی با جوان سازی تیمش نداشته است. اگر هم  اتفاق مثبتی در این باره افتاده از سر اجبار بوده است.

همه ما به یاد داریم او در ابتدای لیگ شانزدهم چه بازیکنانی را جذب کرد. باز هم به یاد می‌آوریم که او در نیم فصل دوم لیگ به دنبال جذب آندو تیموریان و سرور جباروف بود. او در واقع فکر می‌کرد مشکلات تیمش با این دست بازیکنان حل می‌شود. اما محرومیت استقلال از جذب بازیکن در نیم فصل یک توفیق اجباری را نصیب او کرد. در همان روزها هم درباره این توفیق اجباری خیلی نوشته شد. یعنی این مساله چیزی نبود که از دید کارشناسان فوتبال پنهان مانده باشد.

گذشت و گذشت تا رسیدیم به فصل نقل و انتقلات لیگ هفدهم. منصوریان این بار همه را سورپرایز کرد اما با جذب بازیکنانی سن و سال‌دار و بی انگیزه. این اتفاق نشان داد که جوان‌گرایی جایی در فلسفه فوتبالی منصوریان ندارد. او این مساله را در 3 فصل نقل و انتقالاتی متوالی نشان داده است و دیگر ندیدن و نپذیرفتن این مساله کار سختی است. با این تفاسیر استقلال کار سختی برای تغییر دادن وضعیت اسفبار فعلی دارد. یا باید مدیران این تیم منصوریان را برای ایجاد تحول تحت فشار بگذارند که این از مدیران همراه و همفکر کنونی این باشگاه بعید است. یا این که دوباره فیفا در حق استقلال لطف کند و این باشگاه را از جذب بازیکن در نیم فصل محروم کند. شاید این بار هم منصوریان به ناچار موفق شود!

۱۹ ۸  
آی اسپورت
2017-09-18 11:59:00
نظر دهید

۸ نظر
مافیای عابدینی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
نیم فصل مافیای عابدینی به داد تیم رسید هههههه
حالا کی می تونه به دادِ این تیم برسه؟؟

پرویز کلاه گیس
اردشیر قلعه نوی
صمد آقا؟

استقلال
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۵۸
نگاه طرفدارای پرسپولیس به استقلال نگاهی پر از کینه، خشم و نفرته ! مثل کسی که سال هاست مورد تحقیر قرار گرفته باشه و منتظر کوچکترین سستی از طرف مقابله تا عقده ی تمام این حقارت ها رو یکجا خالی کنه !
رفتار این روزهای پرسپولیسی ها دقیقا شبیه رفتار کشورهای عرب حاشیه خلیج فارس نسبت به ایران میمونه !اون ها هم هزاران سال به دلایل مختلف نسبت به ایرانی ها (فرهنگ ، تمدن و ...) تحقیر شدن ! و هر وقت که احساس میکنن ایران یکم تضعیف شده میخوان عقده گشایی کنن !
ما استقلالی ها از پرسپولیس متنفر نیستیم ، دلیلشم اینه که عقده ای نسبت به پرسپولیس نداریم.
محمد
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۴۳
دوستی که با اسم استقلال کامنت گذاشتی از همین کامنت که گذاشتی کاملا مشخصه که شما اصلا اصلا اصلا از پرسپولیس و خصوصا موفقیت های اخیرش متنفر نیستی!!!
حسین آبی
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۳:۵۶
نفرت اینا به استقلال به خاطر پیشینه پرافتخارشه
خوشحالیم تاجی هستیم تا ابد
در جواب استقلال
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۱۰
آره خب
اونهایی که ریختن پیج الهلال هواداران تیم ِ دیگری بودند :))
اون الاهلی فن ها
اون الهلالی فن ها
اون ها که ریختن پیج ریزه اسپور
استقلال
دوشنبه ۲۷ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۲
در جواب محمد
نه اصلا متنفر نیستم ، و برای پرسپولیسم توی لیگ قهرمانان آرزوی موفقیت میکنم !
جدای از بحث استقلال و پرسپولیس بعنوان یه ایرانی دوست دارم بلاخره بعداز مدت ها یه تیم ایرانی قهرمان آسیا بشه !
عابدینی رییس مافیای فوتبال
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۰
احمقها خودشونم قبول دارن مافیای عابدینی داره فوتبال ایرانو میگردونه خخخ برا همینم بعد از 10 سال به کمک مافیای عابدینی جام گرفتن.
در جواب عابدینی رئیس مافیا
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۲۲:۳۸
احمق اونی است که موفقیت پرسپولیس را تاب نیاورده و دست به تهمت می زنه :)))
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر