فهرست
سیزن جدید جنگ کی‌روش-برانکو؛ اعتراض پرسپولیس
سیزن جدید جنگ کی‌روش-برانکو؛ اعتراض پرسپولیس

سیزن جدید جنگ کی‌روش-برانکو؛ اعتراض پرسپولیس

آی اسپورت - حمیدرضا گرشاسبی، در دفاع از حقوق باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم ، نسبت به نامه ارسالی از سوی دبیرکل فدراسیون فوتبال خطاب به باشگاه و برانکو ایوانکوویچ، واکنش جدی نشان داد. به این منظور، نامه‌ای خطاب به مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال ایران، ارسال شد و باشگاه خواهان آن گردید که با توجه به درج مطالب و ادعاهای غیرواقع و غیرمنصفانه در این نامه، به فوریت جلسه‌ای تشکیل شود تا این مسایل مورد بررسی قرار بگیرد.

باشگاه، در بخشی از نامه خود آورده است که با توجه به اهمیت موضوع و تاثیر آن بر روند فعالیت‌های باشگاه و تیم فوتبال پرسپولیس در اوج حساسیت رقابت‌های لیگ، همچنین مناسبات سازنده پرسپولیس با تیم‌های ملی و بهایی که برای همه این‌ها پرداخت کرد، جدی و مصمم است. باشگاه پرسپولیس همچنین مشروح توضیحات خود درباره مسایل پیش آمده و پیگیری آن از سوی مراجع ذیربط، از جمله  فدراسیون فوتبال را در نامه خصوصی و محرمانه دیگری پیگیری می‌نماید.  گفتنی است در پی ارسال این نامه، مهدی تاج در گفتگوی تلفنی با حمید رضا گرشاسبی، قول پیگیری فوری این موضوع و تشکیل جلسه‌ای ویژه در این ارتباط را داد.

سایت رسمی باشگاه پرسپولیس

۱۳ ۳  
آی اسپورت
2018-11-27 21:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محسن
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۱:۲۹
ناراحتي كيروش فقط بابت اين هست كه راضي نشدن باهاش قرارداد ببندن و به همين خاطر سالي بيش از دوميليون دلار بدون ماليات از دست ميده درد كيروش فقط همينه.
۵
6
سه شنبه ۶ آذر ۱۳۹۷، ۲۲:۲۲
حقانیت برانکو و پرسپولیس و برده بودن فدراسیون فوتبال با هتاکی دوباره کیروش ثابت شد
۴
اسمان
چهارشنبه ۷ آذر ۱۳۹۷، ۰۲:۲۸
#برانکو تنهانیست.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر