فهرست
اعتماد مجلس به سلطانی‌فر؛ 225 رای موافق
اعتماد مجلس به سلطانی‌فر؛ 225 رای موافق

اعتماد مجلس به سلطانی‌فر؛ 225 رای موافق

آی اسپورت – مسعود سلطانی فر گزینه پیشنهادی دولت دوازدهم با کسب ۲۲۵ رای موافق نمایندگان مجلس شورای اسلامی، وزیر ورزش و جوانان شد. او در سال پایانی دولت یازدهم به جای محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان شده بود. سلطانی‌فر 225 رای موافق و 39 رای مخالف داشت. امروز در میان نمایندگان مجلس و در بخش صحبت نمایندگان موافق و مخالف، هیچ نماینده‌ای در مخالفت با سلطانی‌فر صحبت نکرد!

۲ ۴  
آی اسپورت
2017-08-20 13:12:00
نظر دهید

۴ نظر
منتقد
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۴:۴۰
روحانی به 24 میلیون رای خیانت کرد. نه بخاطر سلطانی فر که بخاطر کل کابینه. دلواپس در لباس اصلاح طلب. متاسفم برات آقای رییس دولت امید که مردم رو از خودت ناامید کردی.
۲
ایرانی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۱۶
درود بر عباس پاپی زاده نماینده دزفول در مجلس که رهبری کمپین عدم اعتماد به بیطرف را ایجاد کرد و موفق شد این وزیر پیشنهادی از مجلس رای نیاورد، بیطرف در هشت سال وزارتش در دهه هفتاد مسبب اصلی خشک شدن دریاچه ارومیه و خشک شدن هورالعظیم خوزستان و خشک شدن تالاب گاوخونی اصفهان و خشک شدن هامون سیستان و خشک شدن و نابودی اکوسیستم طبیعی ایران و همچنین فاجعه سد نمکی گتوند شد.خدا رو شکر که مسبب اصلی ریزگرد ها رای نیاورد.
۴ ۱
محسن
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۲۰:۳۳
با اینکه گرایش اصلاح طلبی دارم مثلا،من مانده بودم این یارو را با چه رویی معرفی کرده بود؟!!!شاید با اطمینان به عدم رای اوری و البته قربانی کردن تتمه اصلاحات!
۲
منتقد در پاسخ به ایرانی
يكشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۰۲
به اعتقاد شما ظاهرا مشکلات جهان اسلام کلهم متوجه بیطرف هست.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر