فهرست
مشکل جدید پرسپولیس: اتمام قرارداد 9 بازیکن
مشکل جدید پرسپولیس: اتمام قرارداد 9 بازیکن

مشکل جدید پرسپولیس: اتمام قرارداد 9 بازیکن

آی اسپورت – حکم شوکه کننده فیفا درباره محرومیت پرسپولیس از دو پنجره نقل و انتقالاتی تبدیل به بزرگترین دغدغه مدیران این تیم شده چرا که آنها از همین الان نگران پایان فصل و اتمام قرارداد بسیاری از ستاره هایشان هستند. آنطور که 11 نیوز نوشته، مهدی طارمی، فرشاد احمدزاده، کمال کامیابی‌نیا، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، وحید امیری، بوژیدار رادوشوویچ، محسن مسلمان و صادق محرمی بازیکنانی هستند که بیشترشان در پرسپولیس بی جانشین هستند و در پایان فصل قراردادشان با این تیم به پایان می رسد.

۲۲ ۵  
آی اسپورت
2017-09-23 08:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
مجید
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۳۷
مهدی با این قرارداد لنگیا رو به چیز داد
مجید
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۳۷
مهدی با این قرارداد لنگیا رو به چیز داد
رضا
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۴
در اینکه میدونید این محرومیت شامل تمدید قرارداد با بازیکنای فعلی نمیشه شکی نیست ولی دلیل نگفتنش و اینطور جلوه دادن اتفاقات از خصوصیات شما جماعت بی ....
۴
علی
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۵۶
نحوه ارسال حکم توسط فیفا آن هم شبانه و آخر هفته کشورهای غربی...
بسیار مشکوک است و به نظر می رسد کاملا هدف آن زمینگیر کردن پرسپولیس در نیمه نهایی قهرمانان آسیا باشد!
۲
حمید
شنبه ۱ مهر ۱۳۹۶، ۱۱:۳۰
اینا درست. ولی توی این شرایط حساس رژه رفتن رو اعصاب مدیریت و بازیکنا فایده ای نداره. اونجوری که من می بینیم هوادارای پرسپولیس نترسیدن و وحشت نکردن. باید همین حس رو هم به مجموعه تیم منتقل کنیم. به سرمربی تیم و مهم تر از همه به بازیکنا. یه برد کوچیک مقابل الهلال روحیه تیم رو بر می گردونه و اگرچه شرایط سخته اما معضل پول و محرومیت هم جلوی این تیم رو نمی تونه بگیره. فقط کافیه تیم خودشو نبازه. اگر یک لحظه بحرانی باشه که هوادار باید هودارای شو ثابت کنه درست همین الانه. نه دو ماه دیگه، نه ده ماه دیگه و نه ده سال دیگه. الان و دقیقا همین الان. پس لطفا بیاین بی خیال گیر دادن به اعضای تیم و مدیریت بشیم اون هم فقط برای تخلیه عصبانیت خودمون.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر