فهرست
پروین – میناوند جدال پنهان در جام رمضان
پروین – میناوند جدال پنهان در جام رمضان

پروین – میناوند جدال پنهان در جام رمضان

آی اسپورت – مسابقه عجیبی می شود.پیشکسوتان پرسپولیس و تیم منتخب 98 را می گوئیم.شنبه شب از ساعت 23:30 سالن غدیر نیروی انتظامی محل تلاقی دو جین از ستاره های فوتبال خواهد شد که در قالب دو تیم مختلف به مصاف هم می روند. پیشکسوتان پرسپولیس با توپ پر به این مسابقات آمده و بعد از صعود مقتدرانه از دور اول مرحله گروهی در دوم هم تیم تارتار را شکست داده است.تیم 98 هم شرایط حوبی دارد و حالا دو تیم دومین بازی مرحله دوم را مقابل هم برگزار خواهند کرد.

در این مسابقه تقابل پرسپولیسی‌های دو تیم جالب خواهد شد.در تیم 98 مهرداد میناوند و افشین پیروانی در راس قرار دارند و آن طرف علی پروین در سایه ایستاده و مرتضی فنونی زاده را به عنوان سرمربی جلو انداخته است.این طرف در تیم 98 چهره هایی مثل علی کریمی، کریم باقری و اسماعیل حلالی بازی می کنند و آن طرف سهراب انتظاری، بهنام طاهرزاده، مجتبی شیری، محمود خوراکچی برای پرسپولیس.تیم پرسپولیس البته سالنی‌بازهای قهاری مثل محمدرضا حیدریان و کاظم محمدی دارد که هر دو از بهترین‌های فوتسال ایران در سالیان نه چندان دور بودند.

تصور کنید تقابل علی کریمی یکی از باتکنیک ترین فوتبالیست های تاریخ فوتبال مان با محمدرضا حیدریان که تکنیکش در فوتسال چشم نواز بود چقدر جذاب می شود. این بازی احتمالا تبدیل به یک جنگ فوق العاده مهیج و کلی تقابل دیدنی می شود.از جمله تقابل میناوند و علی پروین.مینانوند این هفته های آخر لیگ می گفت برخی پیشکسوتان پرسپولیساز قهرمانی سه باره این تیم و برانکو ناراحت می شود.هر چند او سعی کرد این اتهام را از شخص علی پروین بردارد اما همه آنهایی که او متهم شان کرده کنار پروین و زیر نظر او کار می کنند.

در این مسابقه تقابل شاگردان سابق پروین با او جالب خواهد شد و حتما این مسابقه پر از کرکری، صحنه های ویژه خنده دار و تقبل های جذاب بین پرسپولیسی‌ها با هم باشگاهی‌هایشان و البته استقلالی های تیم 98 خواهد بود.هر چند پرسپولیسی‌ها می گویند به خاطر بهره بردن از بازیکنان فوتسالیست شانس بیشتری برای بردن این مسابقه دارند.

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2019-05-24 19:05:00
نظر دهید

۳ نظر
سیروس
جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸، ۱۹:۵۶
درعکس جای حسین هدایتی خالیست.
۶
ساقی بلال شیافی
شنبه ۴ خرداد ۱۳۹۸، ۰۰:۱۲
شیافیا جمعن مینا خانوم شیافی هم نقل مجلسه
۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸، ۰۶:۲۱
هدایتی پول دوا و درمان اسطوره هاتون داده:)))
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر