فهرست
خداحافظی دراماتیک؛ اسکالونی با گریه رفت
خداحافظی دراماتیک؛ اسکالونی با گریه رفت

خداحافظی دراماتیک؛ اسکالونی با گریه رفت

آی اسپورت – آرژانتین بامداد امروز (چهارشنبه) در دومین بازی دوستانه اش در مندوسا به مصاف مکزیک رفت و  توانست با دو گل پیروز شود. این برد برای مائورو ایکاردی و پائولو دیبالا خاص بود. مهاجم اینتر و یوونتوس برای نخستین بار توانستند با پیراهن تیم ملی گلزنی کنند.

ایکاردی در اولین حمله آرژانتین به زیبایی دروازه مکزیک را باز کرد تا پس از هشت بازی ملی نخستین گلش را به ثمر برساند. مهاجم اینتر در دقیقه 81 زمین را ترک کرد تا دیبالا به جایش وارد زمین شود. تنها 6 دقیقه بعد بازیکن یوونتوس با پاس جیو سیمئونه گلزنی کرد تا مانند هم تیمی اش نخستین گل ملی اش را به ثبت برساند. دیبالا پس از 18 بازی توانست این کار را انجام دهد. تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین با این پیروزی به کار خود در سال 2018 پایان داد.

لیونل اسکالونی که پس از برکناری خورخه سامپائولی به عنوان سرمربی موقت تیم‌ ‌ملی فوتبال آرژانتین انتخاب شد، تا هدایت آلبی سلسته را تا پایان دسامبر بر عهده بگیرد پس از شکست دو بر صفر مکزیک با چشمانی گریان گفت: «احساساتی شدم...فرصتی که داشتم... در حقیقت صحبت کردن خیلی است، دوران خیلی خوبی بود و چنین انتظاری نداشتم. حرف دیگری برای گفتن ندارم.»

۱    
آی اسپورت
2018-11-21 10:35:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر