فهرست
حساب کریمی و سپیدرود؛ تسویه نشد
حساب کریمی و سپیدرود؛ تسویه نشد

حساب کریمی و سپیدرود؛ تسویه نشد

آی‌اسپورت- در پی اختلاف نظر میان علی کریمی و مالک سپیدرود بر سر پرداخت طلب این سرمربی، وکیل علی کریمی دیروز با حضور در دفتر باشگاه سپیدرود در این مورد مذاکره کرد اما دست خالی باشگاه را ترک کرد.

دیروز (یکشنبه) وکیل علی کریمی به همراه مربی دروازه‌بانان سپیدرود طبق اعلام قبلی مالک باشگاه، برای تسویه‌حساب به دفتر باشگاه سپیدرود مراجعه و با عدم توافق با مدیران سپیدرود، دست‌خالی این باشگاه را ترک کرد.

مجید جعفرزاده معاون مالی باشگاه سپیدرود رشت طبق نظر مالک باشگاه، بسته پیشنهادی این باشگاه برای تسویه بدهی ۹۰۰ میلیون تومانی قرارداد علی کریمی و کادر فنی سپیدرود را ارائه داد که بر اساس این فرمول پیشنهادی، یک‌سوم بدهی به‌صورت نقدی، یک‌سوم به‌صورت اوراق مشارکت یک ماهه و یک‌سوم به‌صورت چک در دو ماه قابل پرداخت بود.

این نحوه تسویه‌حساب با مخالفت شدید حنیف باقرزاده وکیل علی کریمی و محسن سیدی مربی دروازه‌بانان سپیدرود مواجه شد تا اختلاف علی کریمی و مالک باشگاه سپیدرود وارد فاز جدیدی شود. طبق ادعای پیشین علی کریمی، در صورت عدم تسویه‌حساب با وی و کادر فنی‌اش، به‌زودی تمرینات سپیدرود زیر نظر علی کریمی در رشت آغاز می‌شود.

 

طرفداری

  ۲  
آی اسپورت
2018-05-28 00:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
احمد
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۰:۳۶
از طرفداری مطلب میزارید ؟؟؟

خاله زنک اسپورت رو طرفداری براتون اسم گذاری کرد -خیلی با حال بود

۱ ۱
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷، ۰۴:۵۴
لایق بوده قطعا خخخخخ
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر