فهرست
استقلال محبوب سکوها؛ همینه همینه!
استقلال محبوب سکوها؛ همینه همینه!

استقلال محبوب سکوها؛ همینه همینه!

آی‌اسپورت- میانگین سنی زننده‌ گل‌های استقلال مقابل نفت آبادان 21.3 سال بود. میانگینی عجیب برای تیمی که نه یک یا دو گل؛ بلکه سه گل زده است. در کمتر تیم بزرگسالی پیدا می‌شود که زننده هر سه گل تیم، سه بازیکن مختلف باشند که هر سه بازیکن در لیست کمتر از بیست‌وسه ساله‌ها جای داشته باشند. حق‌دوست 21 ساله، حسینی 20 ساله، بهنام برزای 23 ساله گل‌های استقلال را وارد دروازه نفت آبادان کردند. اتفاقی که از تیم علیمنصور در فاز تهاجمی، یک برنده ساخت.

در خط دفاع هم شرایط به همین شکل بود. میلاد زکی‌پور 21 ساله در کنار مجید حسینی 20 ساله و رابسون جانواریوی 22 ساله قرار گرفت. سه بازیکن کم سن‌وسال در کنار وریا غفوری و مهدی رحمتی باتجربه. ترکیبی که منجر شد استقلال یک بار دیگر کلین‌شیت کند و گلی نخورد. همین ترکیب جسورانه علیرضا منصوریان، در کنار موفقیت در نتیجه، رضایت سکوها را هم در برخواهد داشت. حتی اگر منجر به نتیجه هم نشود، این همان راهی است که استقلالی‌ها مشتاقند که ادامه پیدا کند. 

هر چند که خریدهای نیم فصل استقلال، کمی نگرانی را در دل هواداران به وجود آورد. حضور آندو و جباروف مسن شاید منجر به نیمکت‌نشینی این جوان‌ها شود. اتفاقی که می‌تواند منصوریان را از راه دور کند. آن وقت است که در صورت کسب عدم نتیجه مطلوب، اعتراض سکوها مجددا شروع می‌شود. 

۲۰ ۱  
آی اسپورت
2017-01-22 19:20:00
نظر دهید

۱ نظر
امید
يكشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۲
این بازی جرقه ای بود تا جوگیریان تا دربی بمونه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر