فهرست
جنجال‌های اصفهان به اخراج ختم شد
جنجال‌های اصفهان به اخراج ختم شد

جنجال‌های اصفهان به اخراج ختم شد

آی‌اسپورت- وحید کاظمی که نیمه سختی را در دربی اصفهان پشت سرگذاشته بود، در نیمه دوم شرایط بسیار دشوارتری را تجربه کرد. وحید کاظمی داور دیدار دو تیم سپاهان و اصفهان در نیمه اول شرایط بسیار دشواری را تجربه کرد و با توجه به روند بازی انتظار نیمه سخت تری هم برای این چهره انتظار می رفت که خیلی زود رخ داد.

کارت زرد به میلاد فخرالدینی به دلیل تمارض و خارج کردن یک کارت زرد بی مورد دیگر چند دقیقه بعد به ساسان انصاری شروع تنش هایی بود که با اخراج مستقیم زبیر نیک نفس به اوج خود رسید و ادامه پیدا کرد.

پس از اینکه کاظمی کارت قرمز مستقیم را به نیک نفس نشان داد، با اعتراض شدید حدادی فر روبرو شد و بلافاصله به این بازیکن هم کارت زرد نشان داد. در ادامه رشید مظاهری با اشاره های خود از بیرون کشیدن تیم می گفت و بازیکنان و کادر فنی ذوب اهن هم هر یک به نحوی اعتراض خود را نشان می دادند.

البته واضح بود که این پایان دشواری های کاظمی در این دیدار سخت نخواهد بود؛ اعتراض های پیاپی به عملکرد کاظمی در طول بازی ادامه داشت و این داور هم سعی می کرد با وارد شدن به درگیری و دادن کارت زرد شرایط را آرام کند؛ تاکتیکی که البته در این بازی جواب نداد و در سرتاسر بازی شاهد بازی بسیار پرتنشی بودیم؛ دیداری که هر تصمیم داور با اعتراض بازیکنان دو تیم و به خصوص کادر فنی ذوب آهن مواجه می شد.

 

ورزش سه

۴    
آی اسپورت
2018-08-17 22:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر