فهرست
سوال‎هایی از آتیلا؛ کدام شایسته‎سالاری؟
سوال‎هایی از آتیلا؛ کدام شایسته‎سالاری؟

سوال‎هایی از آتیلا؛ کدام شایسته‎سالاری؟

آی اسپورت – امروز آتیلا حجازی سرمربی جدید نفت در نشست خبری خود قبل از بازی فردای این تیم مقابل سپیدرود رشت شرکت کرد و حرف‎های جالبی زد. حرف‌هایی که البته نکات مهمی در خود داشت و سوالات تازه‌ای را در اذهان علاقمندان به فوتبال ایجاد می‎کرد. برخی از حرف‌های حجازی و البته پاسخ‌هایی به آنها را در ادامه بخوانید:

«در فوتبال ما انتخاب ها روی ضوابط است تا اینکه شایسته‌سالاری باشد. این نظر من است و امیدوارم اشتباه کرده باشم.»

البته نباید منکر درستی این حرف شد اما ماجرا اینجاست که انتخاب خود حجازی به عنوان سرمربی جدید نفت هم کمتر نشانی از شایسته‌سالاری دارد. جدا از این که او به هر حال فرزند ناصر حجازی است و کار کردن با او جذابیت‌های رسانه‌ای زیادی دارد و این دقیقا همان چیزی است که مالک این باشگاه به دنبال آن است، باید از آتیلا پرسید که او با چه رزومه ای هدایت نفت را بر عهده گرفته است؟ او در چند باشگاه مثل استقلال، گسترش فولاد، مس کرمان و استیل‌آذین زاگرس( به ترتیبِ نام تیم‌ها و قدرت  واعتبار آنها هم دقت کنید) دستیار بوده و ناگهان به عنوان سرمربی جدید یک تیم لیگ برتری معرفی می‌شود. آیا واقعا این انتخاب از روی شایسته‌سالاری صورت گرفته است؟

«من روزی که با مسئولان باشگاه نفت صحبت کردم گفتم این تیم حداقل باید 6 بازیکن برای نیم فصل بگیرد. در این چند روزی که من در نفت هستم شرایط به خوبی پیش رفته و از ارکان باشگاه گرفته تا بازیکنان خواسته‌های من را برآورده کرده‌اند.»

جذب 6 بازیکن جدید دقیقا همان خواسته‎ای بود که حمید درخشان هم از جهانیان داشت و به گفته درخشان، به دلیل مشکلات موجود، این اتفاق عملی نبود و دلیل اصلی کناره‌گیری درخشان هم همین بود. حالا باور کردنش سخت است که مالک نفت همان خواسته‎های غیرممکن درخشان را به راحتی از حجازی پذیرفته است. ضمن این که مشخص نیست منظور حجازی از برآورده شدن خواسته‌هایش در این چند روز چه بوده است. اولین تمرین نفت با او تازه دیروز برگزار شده و شایعات زیادی درباره احتمال اعتصاب بازیکنان این تیم بعد از بازی با سپیدرود شنیده می‎شود.

 

۴ ۲  
آی اسپورت
2017-12-21 18:35:00
نظر دهید

۲ نظر
محسن
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۰۹
ضمن احترام به شخصیت مربیان این فصل نفت تهران،با انتخاب سومین سرمربی،یک موضوع مسجل و اظهر من الشمس است و ان:بازی با نامهای معروف و البته بی ثبات!!!! یک لحظه مربیان 5 فصل گذشته نفت را با این فصل مقایسه کنیم فقط بازی با نامها به ذهن میرسد.مدیر کج و کوله و عشق شهرت،این انتخابها را دارد.
۲
اشکان
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۰:۱۵
اصلا جهانیان بد
ولی متاسفم برای همه این آقایونی که تو این فصل سرمربی نفت شدن و با دماغ سوخته باشگاه رو ترک کردن
واقعا چرا باید این آقایون انقدر راحت قاطی بازی تبلیغاتی این مدیر عامل بشن؟؟؟
آقای آتیلا هم متاسفم براش که داره با اسم پدرش پز میده و بعد دم از شایسته سالاری میزنه
شایسته مرد تو چرا خودتو میچسبونی بهش؟ شایستگی تو در چی خلاصه میشه؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر