فهرست
مومنی به جای معینی/ کامیاب جانشین افتخاری
مومنی به جای معینی/ کامیاب جانشین افتخاری

مومنی به جای معینی/ کامیاب جانشین افتخاری

آی اسپورت- احضار به مجلس برای جواب دادن به سوال نمایندگان، بزرگترین کابوس این روزهای وزیر ورزش است. الیاس حضرتی، نماینده تهران در مجلس اعلام کرده وزیر باید درخصوص اتفاقی که برای استقلال رخ داده، جوابگوی نمایندگان باشد چون آنها، نماینده مردم هستند و مطالبه عمومی هواداران این تیم به عنوان بخش قابل توجهی از جمیعت کشور چنین است.

به همین دلیل، وزیر ورزش تجزیه و تحلیل دقیقی درخصوص اتفاق رخ داده می خواهد. گزارش های مختلفی در این چند روز به وزیر داده و شنیده می شود او تصمیم گرفته اعضای هیات مدیره و شخص مدیرعامل را تغییر بدهد. البته وزیر در گزارش های رسیده به دفترش، نتیجه گرفته فقط یکی از اعضای هیات مدیره ساز ناکوک است و با اهمال در امضا کردن چک برداشت پول، باعث شده این محرومیت رقم بخورد. جدیدترین شنیده ها از ساختمان سئول این است که رضا افتخاری و مسعود معینی، به عنوان مقصران اصلی این ماجرا در یک قدمی برکناری و وزیر و معاونانش در حال جستجو برای انتخاب جانشینان این دو نفر هستند.

از حیدرعلی کامیاب به عنوان گزینه اصلی مدیرعاملی استقلال نام برده می شود. مدیر کل ورزش و جوانان استان فارس، بعد از برکناری افشارزاده هم جزو گزینه های مدیرعاملی بود ولی این بار، زمزمه حضورش جدی تر شنیده می شود. گزینه وزارت ورزش برای جانشینی مسعود معینی هم محمد مومنی است. مومنی به دلیل تحصیلاتش (او دانشجوی ترم دوم دکترای تربیت بدنی است) مدنظر وزیر قرار گرفته و همچنین سابقه مدیریتی اش در شهرداری هم پوئن ویژه ای به او داده است.

اینطور که شنیده می شود حتی اگر مشکل استقلال حل شده و محرومت این تیم برداشته شود هم قرار نیست وزیر در تصمیمش برای تغییر هیات مدیره و مدیرعامل تغییری بدهد.

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-01-26 19:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
shahab.ir
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۰۱
نماینده مجلس رو واسه چیا وزیر رئ باز خواست میکنهآخه مدیریت ریده و داش علی همه کاره هست باید خندید به اون نماینده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر