فهرست
چشمی در آستانه همبازی شدن با ابراهیمی!
چشمی در آستانه همبازی شدن با ابراهیمی!

چشمی در آستانه همبازی شدن با ابراهیمی!

آی اسپورت - به نظر می‌رسد روزبه چشمی مدافع تیم استقلال پس از ۴ سال حضور در تیم های داخلی قصد دارد لژیونر شود. شایعه این موضوع از اواسط فصل به گوش می‌رسید و هرچه فصل به پایان نزدیک تر شد، این شایعات رنگ و بوی واقعی تری گرفتند و حالا او در آستانه پیوستن به لیگ ستارگان قطر است.

روزبه چشمی در سال های اخیر به عنوان مدافع میانی و هافبک دفاعی عملکرد خوبی در تیم استقلال داشت و توانست روزهای موفقیت آمیزی را با پیراهن شماره ۴ این تیم تجربه کند. چشمی زیر نظر وینفرد شفر پیشرفت قابل توجهی یافت و به یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان استقلال نیز بدل گشت.

نمایش های خوب با پیراهن استقلال سبب شدند تا این بازیکن مورد توجه کارلوس کی‌روش نیز قرار گیرد و به پیراهن تیم ملی نیز برسد. چشمی که سابقه بازی در تیم های ملی پایه را داشت، سرانجام پس از درخشش در اردوهای ملی و بازی های لیگ، مسافر روسیه شد و حضور در جام جهانی را نیز تجربه کرد.

او فصل بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ را در استقلال باقی ماند و بازهم در ترکیب این تیم بازی های زیادی را انجام داد اما سرانجام پیشنهادات از لیگ های حوزه خلیج فارس باعث شدند تا چشمی نیز مثل بسیاری از فوتبالیست های ایرانی تصمیم به خروج از لیگ ایران را بگیرد.

چشمی پس از بازی استقلال و العین به ایران بازنگشت تا خیلی ها تصور کنند او قصد پیوستن به تیم های عربی را دارد. این خبر نیز به حقیقت پیوست و دقایقی قبل روزنامه استاد الدوحه قطر، خبر داد که روزبه چشمی وارد دوحه شده تا مذاکرات نهایی را با الاهلی قطر انجام دهد.

۴    
آی اسپورت
2019-05-25 00:52:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر