فهرست
اعتراف خامس؛ از مادرید خداحافظی کردم
اعتراف خامس؛ از مادرید خداحافظی کردم

اعتراف خامس؛ از مادرید خداحافظی کردم

آی‌اسپورت- ستاره کلمبیایی که با رقم 85میلیون یورو سال 2014 به رئال پیوسته بود، پس از سه سال و به دلیل بی‌مهری‌های زیدان ترجیح داد از این باشگاه جدا شده و راهی بایرن شود. او اکنون بازیکن ثابت بایرن است و در این تیم به روزهای اوج خود بازگشته است. خامس در بخش دوم مصاحبه خود با ال چیرینگیتو که شب گذشته پخش شد، گفت: « آخرین بازی من در برنابئو برابر سویا، در واقع بازی خداحافظی من بود. باید از هواداران قدردانی می‌کردم و به همین دلیل پس از تعویض شدن برایشان دست زدم. به خانه که رفتم، دختر 4 ساله‌ام، سالومه را به گوشه‌ای بردم و گفتم که از چند ماه دیگر باید مادرید را ترک و به جایی دیگر برویم. او با شنیدن این حرف شروع به گریه کرد و آن لحظه انگار روح از بدن من جدا شده بود.»

 خامس رودریگز درباره رابطه‌اش با هواداران مادرید گفت: « من عاشق رئال و هوادارانش هستم. آنها همیشه به من می‌گفتند که در رئال بمان و باید بگویم که ارتباط قلبی بین ما دوطرفه است.

نمی‌دانم که الان دل هم‌تیمی‌های سابقم برای من تنگ شده یا نه؛ ولی من هر بار که به زمین رفتم، سعی کردم بهترین بازی خودم را انجام داده و کمکی برای تیم باشم. همیشه نیز با لبخند وارد رختکن می‌شدم و با همه ارتباطم خوب بود.»

قرارداد خامش با بایرن‌موینخ قراردادی قرضی است. اما خود او نظر دیگری دارد: «در حال حاضر تمام توجه و تمرکز من روی بایرن است و در مورد آینده، کسی خبر ندارد که چه خواهد شد. همه چیز من الان بایرن است ولی اینکه به رئال باز می‌گردم یا نه، فقط به خودم بستگی دارد، نه باشگاه. اگر من بخواهم، برمی‌گردم و در غیر این صورت باید دید نظر مسئولان بایرن در مورد جذب من چه خواهد بود.» لازم به ذکر است که در قرارداد خامس با بایرن بندی وجود دارد که به باشگاه آلمانی اجازه می‌دهد که تابستان 2019 با پرداخت 38میلیون یورو، خامس را به صورت دائمی خریداری کند.

ورزش3

     
آی اسپورت
2018-01-18 19:22:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر