فهرست
سوژه روز؛ دلارها علیه استقلال!
سوژه روز؛ دلارها علیه استقلال!

سوژه روز؛ دلارها علیه استقلال!

آی اسپورت - باید گفت صد رحمت به بدهی‌های قبلی، این جدیدهای چند صد هزار دلاری بعضا برای استقلال بازی هم نکرده‌اند و موج بلندی از آنها به استقلال رسیده است. استقلال همین دیروز طلب عمران‌زاده و امیر قلعه‌نویی را از دوره مدیریت افشارزاده پرداخت کرد، پیش از آن هم آندرانیک و نکونام طلبشان از استقلال را خواستند و تا جایی که می‌دانیم گرفتند. این دو هم از دوره علی فتح‌الله‌زاده طلبکار بودند.

سرور جپاروف، بویان نایدنوف، پادوانی و رابسون جانواریو چهار بازیکنی هستند که نامه شکایت‌شان از استقلال به فیفا به باشگاه رسیده است. جپاروف ازبکستانی مبلغ 90 هزار دلار، بویان 300 هزار دلار، پادوانی 100 هزار دلار و جانواریو 45 هزار دلار از باشگاه استقلال طلب دارند. مجموع طلب این چهار بازیکن 535 هزار دلار می‌شود. در واقع موج جدید طلب‌ها در باشگاه استقلال از راه رسیده و اگر قبلی‌ها طلب ریالی داشتند، امروزی‌ها طلب دلاری دارند. طلب‌هایی که بسیار بیشتر از اعداد قبلی هستند و پرداختشان از قبل هم سخت‌تر است.

استقلال نه تنها از گذشته‌اش درسی نگرفته بلکه شاید با درآمدهای بیشتر، بی‌خیال‌تر از گذشته هم پول به پای مدیران برنامه و بازیکنان جدید ریخته است. موج جدید هم دلاری هست و عظیم و هم در دوران تحریم هستیم و نمی‌توانیم آن را پرداخت کنیم. در واقع دردسرهای استقلال بسیار زیاد شده و خود به خود می‌تواند هر مدیری را فراری دهد، چه فتحی یا هر مدیر دیگری! استقلال پول‌هایش را در سال‌های اخیر خوب مدیریت نکرده است مخصوصا اینکه به یاد بیاوریم بدهی‌های قبلی اگر وجود داشتند منجر به جام گرفتن می‌شدند، اما هستند برخی از بازیکنان طلبکار دلاری جدید که حتی در استقلال بازی هم نکرده‌اند و بایت بازی نکردن چند صد هزار دلار طلبکارند.

۲ ۱  
آی اسپورت
2019-10-16 21:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
حرف حساب
پنجشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۴:۳۷
حالا مونده هنوز : منشا، شفر، اسمال کونگالوس و خارجی های امسال که خدا میدونه قراردادشون چقدر هست و کی قراره پرداخت کنه؟! من که تو همین سایت پیش بینی کردم: این ولخرجی ها و حق خوری های این چند سال تیم محبوب وزارت و بیت خمینی تومارشون رو در هم میپیچه و برمیگردند به همون دسته سومی که لیاقتش رو دارند انشالله!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر