فهرست
در انتظار یک اتفاق بزرگ/ آشتی ملی
در انتظار یک اتفاق بزرگ/ آشتی ملی

در انتظار یک اتفاق بزرگ/ آشتی ملی

آی‌اسپورت- صحبت‌های امروز سرمربی پرسپولیس، پیام مهمی برای فوتبال ایران داشت و آن هم این بود که مرد کروات نیمکت سرخ‌ها که پیش از این سابقه هدایت تیم ملی را هم داشته، آتش جنگ لفظی با کارلوس کی‌روش را خاموش کرده و می‌خواهد شرایطی پیش بیاید که هم تیمش در آسیا نتیجه بگیرد و هم تیم ملی ایران در رقابت‌های پیش روی خود در بازی‌های مقدماتی جام جهانی موفق باشد.

اختلاف دو مربی خارجی مطرح فوتبال ایران در ماه‌های گذشته تبدیل به بزرگ‌ترین مشکل فوتبال ایران شده بود که حتی مدیران فدراسیون و باشگاه پرسپولیس هم در ابتدا راه حلی برای پایان دادن به این درگیری‌های لفظی نداشتند. پس از انتقاد برانکو از اردوی تیم ملی در دوبی، کی‌روش ۷ ملی‌پوش پرسپولیس را به تهران بازگرداند و همین دو اتفاق، سرآغاز جنگی طولانی و در نوع خود عجیب در فوتبال ایران بود. کی‌روش و برانکو نتیجه نگرفتن تیم‌هایشان را به صحبت‌های یکدیگر مرتبط می‌دانستند و با وجود توصیه‌های مدیر باشگاه و رییس فدراسیون حاضر به پایان دادن این بحث‌ها نبودند.

سرمربی پرتغالی تیم ملی که علاوه بر انتقادات برانکو از امکانات کم و بی‌برنامگی برای آماده‌سازی تیم ملی در راه صعود به جام جهانی ناراحت بود، چندین بار در صفحه شخصی خود نسبت به وضع موجود اعتراض کرد و در آخرین اظهار نظر رسمی خود که پس از جلسه با مهدی تاج و در مقابل خبرنگاران عنوان شد، اعلام کرد تا زمانی که بازیکنان پرسپولیس اضافه وزن دارند آن‌ها را به تیم ملی دعوت نمی‌کند.

این موضع کی‌روش در حالی صورت گرفت که کمتر از ۵۰ روز به بازی بعدی تیم ملی در مقدماتی جام جهانی مانده بود و با توجه به سابقه مرد پرتغالی در ثابت کردن حرف‌هایی که زده، گمانه‌زنی‌های زیادی مبنی بر آینده ملی‌پوشان پرسپولیس وجود داشت.

با این حال سرمربی کروات پرسپولیس امروز پس از نشستی که با طاهری سرپرست این باشگاه داشت، در گفت‌وگویی کاملا حمایتی، گفت که او، بازیکنان، همکاران و سایر مسئولان باشگاه پرسپولیس به طور کامل از تیم ملی و هدف مقدسش در راه رسیدن به جام جهانی حمایت می‌کنند چرا که مهم‌ترین خواسته ایرانی‌ها همین است.

این مصاحبه برانکو می‌تواند یک پالس مثبت و نقطه آغازی برای پایان دادن اختلافات این دو مربی خارجی باشد. اتفاقی که در فاصله یک ماه مانده به آغاز دوباره رقابت‌های مقدماتی جام جهانی می‌تواند خبر خوبی برای هواداران تیم ملی باشد که آرزو دارند دومین صعود متوالی ایران به جام جهانی که پیش از این هم به اصلی ‌ترین هدف کی‌روش تبدیل شده بود تحقق پیدا کند.

ایسنا

۳ ۲۳  
آی اسپورت
2017-02-18 18:44:00
نظر دهید

۲۳ نظر
مسعود
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۴۴
کیروش باز گند میزنه
sarvare longi
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۴
یعنی چی حمایت می کنه . باید بگه غلط کردم . و دیگه تکرار نمیشه
reza
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۸:۵۸
برانکو فهمیده که اشتباه کرده و نباید اون حرفها رو میزد ولی الان دیگه چه فایده داره وقتی تمام برنامه های تیم ملی و کیروش رو خراب کرد و خودشم میدونه کیروش به حرفش عمل میکنه
علی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۰۸
کدوم برنامه ها یعنی؟ بازی با آفریقایی های مقیم امارات؟
۴
امید از تفت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۴۴
برانکو انسان بسیار شریفی است. توی انسانیت و اخلاق مثلش توی ایران نیست. موضع گیریش علیه کیروش هم بی دلیل نیست. پارسال با گروگانگیری از بازیکنان پرسپولیس جام را ازش گرفت ولی کاسه صبرش لبریز شد و فهمید کیروش آدم بشو نیست و باهاش جنگید هرچند خیلی حرفاش هم درست نبود ولی از روی خشم و عصبانیت بود. ما امیدواریم آشتی نه، کیروش اندکی با پایین اومدن از خر شیطان به خودش و تیم ملی کمک کنه چون این مسیر را ادامه بده خیلی زود باید از ایران خداحافظی کنه. مطمئن باشید هواداران واقعی پرسپولیس در مقابل زیاده خواهی ها و کثافت کاریهای کیروش کوتاه نخواهند آمد و اجازه نخواهند داد کیروش از جایگاه خودش به عنوان سرمربی تیم ملی سواستفاده کنه. آقای کیروش، آیا مربی تیم ملی اسپانیا هرگز این جمله را حتی به زبان خواهد آورد که: از رئال یا بارسلونا بازیکنی به تیم ملی دعوت نخواهم کرد!!؟؟ نه هرگز به خودش اجازه نخواهد داد و اگر همچین حرفی بزنه مطمئن باشید خیلی زود فدراسیون فوتبال اسپانیا اخراجش میکنه
واقع بين
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
مرتيكه دهاتي تفتي ... تو چي ميزني اينقدر متوهمي ؟؟!!!
۶
امید از تفت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۲
واقع بین میدونی وسیله کار دهاتی ها هستی!!؟ چجوری از طویله فرار کردی!!؟
۵
پرسپولیس واقعی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان رئال و بارسلونا ؛ ملی پوشان اسپانیا یا کشورهای دیگری هستند . ودائم در انواع و اقسام بازیهای ملی کشورهای خود شرکت میکنند .
وقتی فیفا دی ها می شود تقریبا این دو باشگاه خالی می شود تازه اکثرا هم بازیکنان تاثیر گذار تیم ملی خود هستند که فشار زیادی به آنها وارد می شود خطر آسیب دیدگی آنها در بازیهای حساس ملی شون بالاست.مطمئنا اوضاع این باشگاهها از پرسپولیس و استقلال سخت تر است هرچند ما در سطح آنها نیستیم ولی
هرگز مربیان آن باشگاهها در تصمیمات سرمربی کشورهای دیگر دخالت نمی کنند
۲
سید ممد
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۵۰
واقع بین....واقعا فک میکنی شخصیت به تهرانی بودن یا شهرستانی بودنه؟؟؟اگه اینجوریه من خودم بعنوان یه تهرانی برای همه مون متاسفم که یه بی شخصیت مثه تو داره تواین شهر زندگی میکنه
۶
پرسپولیس واقعی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۵
هموطنان عزیزم
ما گروهی حق را به کی روش و گروهی دیگر حق را به برانکو می دهیم.
ما که هموطن هستیم تحمل شنیدن نظر یکدیگر را نداریم و اینجوری بهم بی احترامی میکنیم آنوقت گیر می دهیم چرا برانکو این حرف را زد و چرا کی روش چنین جواب داد.
الان دارم فکر میکنم دو غریبه سر منافع ملی و باشگاهی ما باهم مودبانه تر هستند تا خودمان سر منافع خودمان.
بهتر است فقط نظرات هم را در کمال احترام به اشتراک بگذاریم.
۳
مسعودم
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۵۹
اقا تو خودتو رفتارت رو میبینی فک میکنی مثه برانکو تو ایران نیس..اجنبی پرست..بعد از ده سال میخاین قهرمان شین..همه زمین و زمان رو بهم دوختین..این جامو ما سه بار گرفتیم..فولاد خوزستان گرفت..سپاهان گرفت..تازه استقلال اهوازم گرفت..اینهمه جینگولک بازی هم در نیاورد..ایشالا شما هم بگیرین..شاخو بکشین از ملت ایران
۳
امید از تفت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۸
فعلاً در انتظار عکس العمل کیروش در مقابل بزرگ منشی برانکو
مسعودم
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۵۲
خخخ..بانمکی ها..کودوم بزرگ منشی؟؟تموم ارودو ها از بین رفته..بازیکنام نداده..کی روشم عمرا پرسپولیسی دعوت کنه..حالا که خر برانکو از پل رد شده..میخاد قبل جام باشگاه اسیا..روحیه به تیمش تزریق کنه..ولی همه میدونیم..کی روش حرفش ..سنده..اگه نگاهی به برخورداش بندازیم..بزرگ منشی برانکو پوشالیه..فک کرده خیلی زرنگه..ولی زرد رنگه
۴
واقع بين
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۳
اين برانكو فهميده كه كروش تهديدهاش رو هميشه عملي ميكنه به همين خاطر داره عقب نشيني تاكتيكي ميكنه ... ولي زهي خيال باطل ... كروش هميشه روي حرف خودش پافشاري ميكنه و تنها چيزي كه ممكنه اون رو از حرفش بازداره اينه كه اخراجش كنن .. اخراج كروش هم يعني يك ريسك تمام عيار چند جانبه براي فدراسيون كه اصلا منطقي نيست و قطعا اتفاق نخواهد افتاد ... لنگيها جام جهاني باي باي !!!!!
۶ ۱
امید از تفت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۴
تو هنوز صاحبت پیدات نکرده!؟ خودت برو توی طویله و گرنه از کسی که تور ا تیمار مکنه کتک سنگینی میخوری. از ما گفتن بود
۴
پرسپولیس واقعی
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۴۱
۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۵۲
اگر می شود برای برانکو ترجمه کنید.

برانکو را دوست دارم از وقتی در تیم ملی بود.
چون بدون هیج حاشیه ای کار می کرد و کار می کرد.و کار می کرد.مودب و آقا بود. هرگز هیج عیبی را گردن دیگران نمی انداخت.
قبل از رفتن به آلمان و جام جهانی اش ؛ در موقع خداحافظی در برنامه ی ورزش و مردم ؛ یک شاخه گل سرخ با خودش آورده بود ؛ رو به دوربین گفت : به مردم ایران و با همه ی ما خداحافظی کرد و رفت آلمان.
به نظرم تیم ما جلوی مکزیک و پرتغال عالی بود. خیلی خوب بودیم . با آن بازیکنانی که در فوتبال حرفه ای آلمان نامی داشتند ولی در میدان جام جهانی ، خوی آسیایی شان را بروز داده بودند؛ قابل قبول بودیم.

ولی بعد با دخالت بزرگان !!!!وقت ورزش ؛ دادکان که لج کرده بود برکنار و برانکو مورد بدترین هجمه ها قرار گرفت. فوتبال ما در آستانه ی مرگ به احتضار رفت. ( تعلیق )
پس از سالها
برانکو ی نازنین دوباره برگشت و این بار هم کوه دیگری ( طاهری بجای دادکان ) پشت این مرد صبور و پرتلاش ایستادو حالا پرسپولیس چه ببرد و چه ببازد استادیوم پر می شود.☺

برانکو ! یادت می آید آن شاخه گل سرخ را ؟
پس لطفا مثل همان سالها فقط و فقط به تیمی که به آن تعهد داری بیندیش
به پرسپولیس بزرگ خدمت کن محرمی و طاهرخانی و علیپور را هم ملی پوش کن؛ تو در پرسپولیس بزرگ بهتر می توانی به (مردم ) و فوتبال این مملکت خدمت کنی.
۱
۳ ۱
محمد
دوشنبه ۲ اسفند ۱۳۹۵، ۱۲:۰۵
لنگ؟ خخخ مردم؟ توهم زدی لنگی
امید از تفت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۱۲
امیدوارم آشتی نه آتش بس اتفاق بیفته ولی کیروش الان که به هدفش یعنی زمین زدن پرسپولیس در لیگ نرسیده، با طرح این موضوع که از پرسپولیس بازیکنی را به تیم ملی دعوت نمیکنه میخواد پرسپولیس را از هم بپاشونه تا بازیکنان ملی پوش پرسپولیس پایان فصل از این تیم جدا بشوند تا پرسپولیس در آسیا نتواند موفقیتی را کسب کند. ولی من به شما قول میدم اگه کیروش تهدیدش را عملی کنه، روز 8 فروردین 96 آخرین حضور کیروش در ایران خواهد بود. قول میدم. البته کیروش هرگز چنین حماقتی نخواهد کرد.
۳ ۱
مسعودم
يكشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵، ۰۰:۵۵
جوش نزن..شیررررررت...خشک میشه ها...
۴
امید از تفت
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۲۹
کیروش وارد جنگ روانی شده و حرفهاش صرفاً هارت و پورت الکی است. میخواد با جنگ روانی برانکو را زمین بزنه ولی به صخره سخت هواداران واقعی و عاشق پرسپولیس برخورد کرده و میدونه اینکار شدنی نیست.
۳ ۲
sarvare longi
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۳۴
منظور از هواداران واقعی و عاشق پرسپولیس اونایی ان که به صفحات اجتماعی حمله می کنن می باشد
۳
666666
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۳:۳۷
ما مث کیسه ها هوادار صفحات مجازی نیستیم اینو بازی با سپاهان ک 4 روز بعد از دربی ک بازی رو باختیم نشون دادیم.آره عزیزم.
۳
مهدي
شنبه ۳۰ بهمن ۱۳۹۵، ۲۱:۴۴
آقاا ديگه حالا هرچي بود تموم شه بره ديگه،،،،
كلي كار داريم با تيم ملي ❤️❤️❤️
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر