فهرست
سعداوی: نیاز به تقویت داریم
سعداوی: نیاز به تقویت داریم

سعداوی: نیاز به تقویت داریم

آی اسپورت - نعیم سعداوی با اینکه تیمش در 5 بازی آخر خود گل هم نزده است، اما به آینده فولاد امیدوار است. او در نشست خبری بعد از بازی با سایپا با خوشبینی درباره تیمش صحبت کرد.

مستحق گرفتن امتیاز بودیم

بازی خوب و جذابی از سوی دو تیم ارائه شد. فکر می کنم سهم ما در ایجاد موقعیت بیشتر بود. خوشحالم از اینکه همه عواملی که در یک بازی جذاب حاضر هستند نقش خود را انجام دادند. ناراحتم از اینکه بعد از اتفاقات رخ داده در هفته گذشته، نتوانستند پیروز شوند. بازیکنانم مستحق گرفتن امتیاز بودند.

 از بازی دادن به جوانان پشیمان نیستم

مطمئنم که به زودی نتایج خوب ما شروع می شود. آینده متعلق به جوانان ماست. میانگین سنی نیمکت ما ۲۱ سال بود. قبل از شروع بازی و در زمان گرم کردن یکی از بازیکنانم مصدوم شد و مجبور شدیم تغییری ایجاد کنیم. میدان دادن به جوانان بها دارد و ما از بازی دادن به آنها پشیمان نیستیم.

 شرایط ما عوض می‌شود

شروع خوبی در لیگ نداشتیم. بعد از اینکه ما تیم جدیدی را شکل دادیم، نیاز به زمان داشتیم و در ادامه روند خود را پیدا کردیم. در نیم فصل دوم تیم‌ها از هم شناخت دارند ونیاز به تقویت دارند و در این زمینه خوب نبودیم و نیازمند تقویت هستیم. نکته جالب اینجاست که خوب بازی می‌کنیم و موقعیت‌های خوبی به دست می‌آوریم. فرق ما با نیم فصل اول این است که در نتیجه موفق نبودیم ولی می‌دانیم که در ادامه شرایط عوض می‌شود.

 از بختیار راضی هستم 

سعداوی درباره عملکرد بختیار رحمانی در هفته‌های اخیر و اینکه نظرش راجع به عدم ورود ایرانی‌ها با حکم ترامپ به آمریکا هم عنوان کرد: راجع به بختیار رحمانی باید بگویم که از وقتی که رحمانی آمده از عملکردش کاملا راضی هستیم. در عملکرد کیفی ما او اثرگذار است. مطمئنم که این روندمان بهتر هم می‌شویم اما درباره سوال دوم بگویم چون در محیط ورزشی هستیم، در اینجا اجازه بدهید که پاسخ ندهم.

     
آی اسپورت
2017-02-02 17:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر