فهرست
دردسر پرسپولیس؛ رضایتنامه 8 میلیاردی یحیی
دردسر پرسپولیس؛ رضایتنامه 8 میلیاردی یحیی

دردسر پرسپولیس؛ رضایتنامه 8 میلیاردی یحیی

آی اسپورت - سال گذشته یحیی گل‌محمدی با توافق مدیران دو باشگاه پرسپولیس و شهرخودرو با صدور رضایت‌نامه‌ای که گفته می‌شد مبلغ بالایی است، برای دومین دوره سرمربی سرخ‌پوشان شد. با این حال بعد از یک سال باشگاه پرسپولیس به تعهداتش عمل نکرد و با باشگاه شهرخودرو تسویه حساب نکرده است، در حالی که این قرارداد با بندها و جرایم مختلف برای تأخیر تنظیم شده بود.

در نهایت پرسپولیس مبلغ مورد نظر را پرداخت نکرده و باشگاه مشهدی شکایت کرد تا این که کمیته تعیین وضعیت اصل رأی را به هردو باشگاه پرسپولیس و شهرخودرو ابلاغ کرد. به این ترتیب باشگاه پرسپولیس ظرف یک هفته مهلت دارد درخواست تجدید نظر خود را به کمیته استیناف ببرد. با این حال افراد مطلع در این پرونده معتقد هستند در نهایت باشگاه پرسپولیس باید پول شهرخودرو را پرداخت کند، چرا که حتی اگر پرسپولیسی‌ها درخواست تجدیدنظر کنند باز هم رأی به سود شهرخودرو خواهد بود و فقط آنها برای پرداخت این مبلغ زمان خواهند خرید!

حدود ۸ میلیارد تومان مبلغی است که باشگاه پرسپولیس باید بپردازد و این مبلغ هم باید در سال ۹۹ پرداخت شود. در صورت عدم پرداخت، طبق قانون جرایم سنگینی همچون کسر امتیاز در انتظار پرسپولیس خواهد بود.

 

خبر ورزشی 

  ۲  
آی اسپورت
2021-01-28 13:15:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹، ۱۶:۵۷
پرسپولیس با کالدرون قرارداد داشت.اگه قراردادش کمتراز یحیی نبود.بیشترهم نبود.ضمنا کالدرون خوب نتیجه میگرفت.وبهانه هم نمیاورد.بدون حساب کتاب رفتن یحیی را اوردن هم پول رضایتنامه را بایدبدن.هم قراردادخودیحیی.وهم خسارت کالدرون.
محمد
پنجشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹، ۱۸:۲۵
هرکی خربوزه میخوره پای لرزشم میشینه .سواری دلا دلا نمیشه . البته بابا مسعود چطور دستور داد شهر خودرو رضایت بده و نیکسون داغون شد همون جوری هم یا تهدید میکنه شهر خودرو میبخشه یا مثل دزدهای قبلی و حرام خوریاشون از بیت المال میدم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر