فهرست
برانکو روی دست ربروف: شوک زودهنگام
برانکو روی دست ربروف: شوک زودهنگام

برانکو روی دست ربروف: شوک زودهنگام

آی‌اسپورت- پرسپولیس در بازی رفت برابر الاهلی تا به شرایط زمین عادت نکرده گل اول را خورد و تا دقیقه 60 هم نتوانست به شرایط بازی برگردد و تمرکز از دست رفته را به دست آورد. سناریویی که پرسپولیس برانکو برای حریفان لیگ برتری می‌پیچید و با گل زودهنگام اجازه برنامه ریزی را از آن‌ها می‌گرفت. اما ربروف سرمربی الاهلی همین برنامه را روی قهرمان ایران پیاده کرد و اگر تعویض‌های طلایی برانکو در نیمه دوم نبود کار پرسپولیس در همان بازی رفت ساخته میشد. حالا برای بازی برگشت برانکو می‌خواهد به حربه لیگ برتری‌اش برگردد و از دقایق ابتدایی روی دروازه حریف فشار بیاورد تا با گل زودهنگام به الاهلی و ربروف شوک وارد کند. البته تفاوت عمده برانکو با همتای‌اش در الاهلی این است که سرمربی پرسپولیس اگر تیم‌اش جلو بیفتد سخت می‌توان لایه‌های دفاعی قرمزها را باز کرد و گل خورده را جبران. همین تفاوت است که به برانکو جرات می‌دهد برای گل دقایق ابتدایی در بازی فرداشب تلاش ویژه‌ای از شاگردان‌اش بخواهد.

سرمربی پرسپولیس در کنفرانس مطبوعاتی‌اش هم در این رابطه صحبت کرد و گفت: "اگر پرسپولیس مثل بازی رفت عقب بیفتد، این بار با حریف هوشیاری روبرو است که شاید اجازه جبران ندهد." تفکری که نشان می‌دهد برانکو به اتفاقی متفاوت با دیدار رفت می‌اندیشد.

۲۱ ۸  
آی اسپورت
2017-09-11 22:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
بهرام
دوشنبه ۲۰ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۸
بهتره بگید تعویضهای بد مربی اونها
۴ ۷
دقیقا درست میگی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۰:۰۹
ربروف با بیرون کشیدن دسوزا که یه تنه تیم پیروزی رو شقه شقه کرده بود باعث از دست رفتن برد تیمش شد. روزنامه الریاضیه هم فردای بازی به شدت از این تصمیم ربروف انتقاد کرد. امیدوارم بازی برگشت دیگه از این حماقت ها نکنه و شاهد برد سبز پوشان جده باشیم.
۶
Bee
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۲۳
آدم بمیره ... مال عرعرستان نباشه
۶
اس مال
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۱:۵۸
چقدر شما جماعت حقیرید! با چه آب و تابی هم تعریف میکنه برگشت سرورشون به بازی جزغالشون کرده!
۷
شش تای عموری
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۳:۵۴
اخی اخی
دلم براتون میسوزد:)))
۷
برادران شبکه نشاط و سرگرمی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۷:۵۰
برادر بهرام و بقیه دوستانآبو بریزین اونجاتون خخخخخ....چه خبر از حال و هوای ته جدول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این هفته برادر تارتار بهتون پشمک میده>> ممنون که هستین و باعث نشاط جامعه میشین...خخخخ
۷
تورک اوغلی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۲۱
ربروف با بیرون کشیدن دسوزا که یه تنه تیم پیروزی رو شقه شقه کرده بود باعث از دست رفتن برد تیمش شد. روزنامه الریاضیه هم فردای بازی به شدت از این تصمیم ربروف انتقاد کرد. امیدوارم بازی برگشت دیگه از این حماقت ها نکنه و شاهد برد برادران عربستانیمان باشیم
۲
بهروز
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۳۳
خطاب ب بهرام و اون يارو ك نظرشو تاييد كرده
معلومه ك برانكو بدجوري اتيشتون زده
ما حذفم بشيم همينكه شما كيسه كشا رو اتيش زديم راضي ايم
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر