فهرست
دلیل برکناری پاشازاده: دستیاران
دلیل برکناری پاشازاده: دستیاران

دلیل برکناری پاشازاده: دستیاران

آی اسپورت –  اختلافی که بین پاشازاده و مدیریت باشگاه ایجاد شد و در نهایت منجر به برکناری وی شد، یک شبه ایجاد نشد که همان شب به برکناری او منتهی شود. این اختلاف بر سر دستیاران مهدی پاشازاده بود که مالک و مدیر باشگاه مصرانه خواهان برکناری آنها بودند.

 مهدی پاشازاده کادرش را از احمد کعبیان پور و محمد نیک سیرت دو همبازی سابقش در استقلال تشکیل داده بود که در همه سال‌های اخیر در تیم‌های مختلف همراه او بودند. همچنین فرشاد غدیری بعنوان مربی دروازه‌بان در این کادر حضور داشت و علی آذری هم بعنوان دیگر دستیار پاشازاده به کادر فنی اضافه شد. اختلاف بین مدیریت و سرمربی از جایی شروع شد که به پاشازاده اصرار شد دستیارانش به جز علی آذری را برکنار کرده و دستیاران جدیدی را که باشگاه معرفی می‌کند به جای آنها انتخاب کند. پیشنهادی که مورد توجه و قبول پاشازاده قرار نگرفت و در نهایت منجر به اختلاف شدید بین طرفین شد.

پاشازاده آنقدر مقابل درخواست مدیران باشگاه نساجی مقاومت کرد که در نهایت حکم برکناری شبانه خودش صادر شد تا تیمی که در پایان نیم فصل روی سکوی سوم مسابقات لیگ دسته اول قرار داشت و شانس خوبی برای صعود به لیگ برتر داشت با تغییرات در کادر فنی مواجه شود. البته بعد از این  اتفاق داود مهابادی بعنوان سرمربی جدید تیم نساجی انتخاب شد و علی آذری و فرشاد غدیری از کادر مهدی پاشازاده در کادر مهابادی ماندند و به کار خود ادامه دادند.

  مهر

۶    
آی اسپورت
2018-01-07 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر