فهرست
چلسی واقعا به کای هاورتز نیاز داشت؟
چلسی واقعا به کای هاورتز نیاز داشت؟

چلسی واقعا به کای هاورتز نیاز داشت؟

آی اسپورت - جیمی کاراگر خرید تابستانی چلسی یعنی کای هاورتز را مورد پرسش قرار می‌دهد، زیرا معتقد است آنها نمی‌دانند که باید از او در کجا استفاده کنند. این هافبک تهاجمی با قیمت 62 میلیون پوند (83 میلیون دلار) از بایر لورکوزن به چلسی آمد، ولی هنوز نتوانسته است برای خود جایگاهی در استمفورد بریج پیدا کند.

بازیکن 21 ساله تیم ملی آلمان، 14 بار برای آبی‌های لندن به میدان رفته است، ولی فقط یک گل و یک پاس گل را به نام خود به ثبت رسانده و از اکتبر تا اکنون هیچ حرکت تاثیرگذاری انجام نداده است. با اینکه آمارش از حضور در 20 مسابقه به 4 گل و 4 پاس پاس تاثیرگذار ارتقا می‌یابد، کاراگر معتقد است که فرانک لمپارد انتخاب‌های زیادی پیش روی خود دارد و هاورتز فقط یک بازیکن تجملاتی بود که چلسی اصلا نیازی به آن نداشت.

بازیکن سابق تیم ملی انگلیس برای تلگراف نوشت: «به هاورتز نگاه می‌کنم و فکر می‌کنم که آیا چلسی واقعا در تابستان به او نیاز داشت؟ مشخص است که او بازیکنی با پتاسیل‌های فراوان است، اما خرید بازیکن صرفا به این دلیل که آمار خوبی دارد کار درستی نیست. مگر اینکه از قبل بدانید می‌خواهید از او چگونه استفاده کنید. احساس می‌کنم لمپارد آنقدر بازیکن دور و برش دارد که هنوز فرمول درست را پیدا نکرده است.»

با اینکه کاراگر معتقد است که بازیکنان قدرتمندی که چلسی در اختیار دارد بسیار مهیج‌اند، ولی با لمپارد هم نظر است که آنها در این فصل قهرمان لیگ برتر نخواهند شد. او گفت: «پس از روندی بدون انسجام، لمپارد چلسی را، که همیشه مدعی قهرمانی بود، تنزل داده است. شاید این فصل خیلی برای او زود بود، اما با اینکه شاید او بهترین بازیکنان انگلیس را در اختیار نداشته باشد، ولی یکی از قوی‌ترین تیم‌ها را دارد.»

چلسی در حال حاضر در رتبه ششم جدول لیگ برتر قرار دارد و سه امتیاز با رتبه‌ چهارم، برای گرفتن سهمیه لیگ قهرمانان، فاصله دارد.  آنها در میانه‌ روندی بدون انسجام قرار دارند. پس از باخت 0-1 برابر اورتون، برابر ولوز و آرسنال نیز شکست خوردند و دوشنبه در خانه مقابل استون‌ویلا به تساوی رسیدند. تنها بردشان در این دوره‌ تاریک به برد 3-0 برابر وستهم در 21 دسامبر برمی‌گردد. برنامه بازی‌های کریسمسی آنها، یکشنبه با میزبانی از منچستر سیتی به پایان می‌رسد.

۱    
آی اسپورت
2021-01-02 13:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر