فهرست
در باد قهرمانی بخوابید، تا روز بد
در باد قهرمانی بخوابید، تا روز بد

در باد قهرمانی بخوابید، تا روز بد

آی اسپورت - هفته بیست‌و‌پنجم: استقلال یک-پرسپولیس صفر، هفته بیست‌و‌ششم: پرسپولیس یک-سایپا دو، هفته بیست‌و‌هفتم: پدیده صفر-پرسپولیس یک، هفته بیست‌و‌هشتم: پرسپولیس یک-پارس جنوبی جم یک و هفته بیست‌و‌نهم: ذوب‌آهن 2- پرسپولیس یک.

این نتایج نیازی به تفسیر ندارد. برای این که بفهمیم پرسپولیس در چه سیاه‌چاله‌ای سیر می‌کند نیازی به بررسی و تحقیق وجود ندارد. 5بازی، یک تساوی و تنها یک برد. 5بازی و تنها یک کلین‌شیت. پرسپولیس از بازی‌هایش با تیم‌های نیمه‌بالای جدول تنها یک امتیاز گرفته و میانگین امتیازاتش در این بازی شبیه میانگین کل امتیازات نفت تهران در طول فصل است. یعنی اگر در تمام فصل همین‌طوری نتیجه می‌گرفت الان به‌جای نفت سقوط می‌کرد. پرسپولیسی‌ها دلشان نمی‌خواهد این مطالب را بخوانند و به این نکات توجه کنند. در 24ساعت گذشته، واکنش هواداران در فضای مجازی، نشان‌دهنده این است که همه در باد قهرمانی خوابیده‌اند و اهمیتی به این شرایط اسف‌بار نمی‌دهند. فکر می‌کنند مسابقه دوومیدانی است که اگر دو دور از بقیه جلو افتادی حالا می‌توانی شل کنی و در دورهای آخر فشار نیاورد. فکر می‌کنند پرسپولیس به همه آنچه می‌خواسته رسیده و این شکست‌های پیاپی چیزی از ارزش‌هایش کم نمی‌کند. 3شکست در 5بازی هم نتوانسته حساس‌شان کند و هنوز معدود‌ند کسانی که می‌پذیرند این شکل بازی کردن و نتیجه‌گیری ناشی از یک روند تخریبی و کیفیتی تنزل یافته است.

به‌نظر می‌رسد همین حد از احساس غرور و اشباع‌شدگی است که خود تیم و باشگاه را هم زمین زده است. که به سرمربی تیم اجازه می‌دهد اشتباهاتش را تکرار کند. که اجازه نمی‌دهد ضعف‌هایش را ببیند. حرف‌های او هم شبیه افراطی‌ترین و ساده‌اندیش‌ترین طرفداران تیم، تکیه بر گذشته است. امتیازاتی که کسب شده و دورانی که به خوبی سپری شده. هرچند که برانکو تقریبا در تمام طول این فصل با انتقاد از شکل بازی و بازی‌ گرفتن از بازیکنانش مواجه بود. انتقادات بی‌رحمانه در‌مورد چینش تیم. تحلیل‌هایی که در فصل گذشته و در فصل قبل‌تر از آن، وقتی پرسپولیس حریص و گرسنه بازی می‌کرد شنیده نمی‌شد. وقتی پرسپولیس به یک گل رضایت نمی‌داد و حتی وقتی می‌باخت تماشاگران دلشان می‌خواست ساعت‌ها بایستند و برای بازیکنان متهور و زیاده‌خواهشان کف بزنند. با اشک شوق در چشم. با غروری که از تماشای پرسپولیس سیراب‌شان می‌کرد. اما امروز فقط غریزه است که آنها را به جلو می‌راند. امید به این که اوضاع دوباره درست می‌شود و می‌شود همه این هفته‌ها را ندیده گرفت. همه‌ تلخی‌شان را به سختی و با بی‌حواسی قورت داد. وقتی که روزنامه طرفدار ترجیح می‌دهد خوانندگانش را با گیر دادن به اشتباهات داور سرگرم و دلگرم کند و وقتی قرار است نگاه‌ها به سوی لیگ قهرمانان برگردد تا فشاری به سرمربی و تیم نیاید.

این وضعیت تا کجا می‌تواند ادامه پیدا کند. امیدها این است که تیم از افت خارج شود و برای فصل بعد دوباره برگردد. امیدها این است که استقلال نتواند روی این ریل بماند. بدون توجه به این که آبی‌ها دست‌شان برای خرید بازیکن و ترمیم نقاط ضعف باز است و پرسپولیس باید با همین داشته‌ها به لیگ97-98 پا بگذارد. بدون توجه به این که ممکن است چند تا از ستاره‌های تیم بروند و اوضاع از این هم که هست خراب‌تر شود. برانکو تمدید کرده و اساسا فکر کردن به تعویض او منطقی نیست. حتی برای بهترین مربی‌های دنیا هم ساده نخواهد بود، بدون شناخت از فوتبال ایران و رقبا، بدون شناخت از توانایی‌های بازیکنان، تیم بسته شده را تحویل بگیرند و برای فصل بعد قهرمانی را تکرار کنند. شاید برای این شرایط کسی بهتر از برانکو نباشد. اما این شرایط حداقلی است و دست او را هم برای ادامه دادن شکست‌ها و سقوط باز خواهد گذاشت. او حالا می‌تواند در باد دو فصل قهرمانی بخوابد و حداقل یک فصل را به فنا بدهد. با این اطمینان هواداران که «او برانکوست». با این خوش‌خیالی که حالا دبل کرده‌ایم و نیازی به توصیه‌ها، نقدها و دل‌نگرانی‌ها نداریم. با همان توجیهات آشنا. اما فصل بعد می‌تواند کابوس پرسپولیسی‌ها باشد. به‌خصوص وقتی که می‌بینیم چقدر به خود غره‌اند. وقتی که بی‌خیالی‌شان را می‌بینیم و متوجه می‌شویم چه رضایتی داده‌اند به تیم بی‌انگیزه و بازیکنان حالا شکم‌سیرشان. هوادارانی که چشم‌بسته آماده‌اند به هر آلارم خطری حمله کنند و هر انتقادی را با برچسب «حسادت» و «بدخواهی» و «وابستگی به رقیب» و با پوزخند پاسخ بدهند. کاری که در همه هفته‌های گذشته کرده‌اند. شیوه‌ای که احتمالا تا اطلاع ثانوی و بحرانی شدن اوضاع دست از آن نخواهند کشید.

همشهری ورزشی

۳۵ ۵۳  
آی اسپورت
2018-04-24 16:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵۳ نظر
((
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۴
سه ساله دارین همینو میگین فصل که تموم میشه همه به امید یارگیری میلیاردی کیسه دنبال ستاره سوم هستین ولی اخر فصل که کمیته داوران شخصا وارد میشه واسه به چنگ اوردن نایب قهرمانی میرین سراغ بهانه گیری. جالبه که نویسنده اشتباهات داوری رو بهونه قلمداد کرده!
بشگه
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
رحمانی چرا انقدر از برانکو متنفری؟
حتما برات خیلی سخته نه؟ مربی‌ای که انقدر ازش منزجری هرسال قهرمان میشه. بمیرم برای دل گنده ساکشن لازمت!

برای منی که سه ساله دارم اراجیفت تو توئیتر و اینجا و اونجا رو میخونم مثل روز روشنه که هیچ حسن نیتی نداری. فقط کینه برانکو کورت کرده. وگرنه تو این حرفا رو وقتی تیم روی دور برد بود هم میزدی.

ایشالا به کوری چشم تو و فرهاد عشوندی و شقی اشکی و ارباب همتون کیروش! سال دیگه هم قهرمانیم
اشکان4
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۳
نشون میده هنوز آدم نشدین
چه عقده ی جامی داشتید شما پرسپولیسی ها
آخه من زورم از اینه اگه تیمتون زمینم بخوره انقدر که پر رو هستید بازم میندازین گردن منتقدا که تیمو بردن تو حاشیه و سر خودتونو می کنید تو برف !
متنفرم از هرچی هوادار افراطی ،نوچه حقوق بگیر و نون به نرخ روز خوره
متاسفانه قلعه نوعی و برانکو و کروش فرقی نداره
همیشه یه عده مزدور و لمپن و نوچه دنبال سرشون هستن و البته یه مشت بی اطلاع و ساده لوح هم با لایکا و حمایتاشون ساپرتشون می کنن
یه جا خوندم ایرانی جماعت دیکتاتور پروره
الان میبینم که حقیقت داره
آخه یه خورده قبلش فکر کنید بد نیست
این رحمانی که پرسپولیسیه دو آتشه هست و چشم دیدن آبی رو نداره داره اینو میگه
بازم قبولش ندارین
شماها استخوان همو سوپ می کنید دیگه خدا به داد ما آبی ها برسه از این قوم آدم خوار پرسپولیسی
ابی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۱:۰۲
با این طرفدارای بی‌کله‌ای که فوتبال ما داره نیاز به دشمن نداره. همین مدیرا و همین شکل اداره هم از سرش زیاده. این زمینهای چمن کچل و این برگزاری بازیهای سطح بنگلادش هم براش زیادی‌ان. هر چی میکشیم از همین طرفدارای خشک مغز میکشیم.
۷
رضا
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۴:۳۲
بعد دربی چهارتایی داشتم تو خیابون میرفتم جلوم یه ماشین طرفدار استقلال با پرچم آبی بود. تو یادگار زیر پل دادمان طرف راهنما زد سمت راست ولی پیچید سمت چپ. فشاری که پرسپولیس برانکو به استقلالی ها اون روز وارد کرد دلیل این کینه ورزیه. هر تیمی اوج و فرود داره ولی برانکو تو روز اوجش مورد تقدیر رسانه ای قرار نگرفت که الان انتظار تعریف از رسانه ها داشته باشیم. آقای نویسنده چشم بسته غیب گفتی؟ جدا از اینکه تیم قهرمان شده بازی ها رو جدی نمیگیره و داوری فاجعه بازی ذوب آهن باید خدمتتون عرض کنم طرفدارهای پرسپولیس و برانکو به این مسئله که پرسپولیس این روز ها افت کرده واقف هستند ولی این رو مطمئن هستیم اگر کسی باشه که راه حل بازگشت از شرایط افت رو بدونه و بلد باشه اون شخص شخصه برانکو مربی حال حاضر تیمه. شما هم زیاد شلوغش نکن چون چه خوب که دوران افت تیم خورده به زمانیکه پرسپولیس نتیجه لازمه که همون قهرمانی هست رو گرفته. درضمن تیمی که 3 ساله داره تو یه فرم بازی میکنه و تعداد بازی های زیادی رو طی این سالها پشت سر گذاشته افت کردنش طبیعیه مخصوصا که پارسال و امسال به دلایل مختلف تعداد بازیکن زیادی نداشته همچنین اردو های تیم ملی هم بهش اضافه کنید. گرچه اگر قرار به فهمیدن شما بود که الان من نباید این متن رو مینوشتم پس این هم بدونین که ما اصل رو بر روی نادانی امثال شما بنا کردیم که خدا کنه دلیل این اراجیف نادانی باشه و مصداق کسی که قلمش رو میفروشه فردا روز کار هایی میکنه که فروش قلم جلوش عددی نیست نباشید. سال بعد هم پرسپولیس تلاشش رو میکنه چه پنجره باز بشه چه نشه و چه هر اتفاقی بیوفته مربی تیم برانکو خواهد بود همچنین ایشون میزان لیاقت و توانایی خودشون رو ثابت کردن طی 3 سال گذشته. بقیه تیم ها هم با خرج های سرسام آور هر ساله خودشون از کیسه وزارت ورزش و اسپانسرینگ مشترک و سامانه مشترک هواداری به راه خودشون ادامه میدن همینطور که سالها همین بوده. از برانکو هم هوادار قراره راضی باشه که هست شما هم با این غیب گویی هایی که کردی اگر سال دیگه باز پرسپولیس نتیجه گرفت منتظر معذرت خواهیت خواهیم بود گرچه وجود لازمه رو در وجنات شما نمیبینم. وسلام
حرف حساب
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۰
البته انتقاد به برانکو به پرسپولیس بابت نوع بازی در بازی های اخیر وارده و مخصوصا به ارنج برانکو ولی دیگه اینقدر وضع بحرانی نیست که امثال رحمانی میگن! اینها بیشتر این انتقادهاشون از داغیه که برانکو سه ساله به دل این بینواها گذاشته! تیتر هرزنامه استقلال جوان در این چند هفته را نگاه کنید! یک روز نیست چیزی بر علیه برانکو ننویسه! دیگه برای پرسپولیس هم کری نمیخونند و دقیقا برانکو رو هدف گرفتند! برانکو خاری در چشم این دل سوخته و اره ای در ... اونها شده که نه میتونند جلو برند نه عقب! سه سال و هر سال از حیث نتیجه بهتر از پارسال! امسال که هیچ عنوان و رکوردی رو در لیگ برتر برای هیچ تیمی نذاشته! تا چند وقت پیش به برانکو خرده میگرفتند که با بازیکنان مدارا و میکنه و حالا انتقاد میکنند که چرا با مسلمان و احمد زاده لج میکنه! ختم کلام جواب اینها فقط این دو جمله است: دوست شش تایی و ترتری و شعله زرد،حرص خوردن شما از حب علی نیست از بغض معاویه است! آب رو بریز اونجا که میسوزه!!
@
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۶
اون روز بد!!!!!!!! نمیاد تا چشم امثال تو دربیاد
فرزاد مهریار
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۳۹
واقعیت اینه که شما و آرش خوشخو دلسوز پرسپولیس نیستید . البته مطلبی که نوشتید بیراهه نیست و تا حد زیادی حقیقت دارد . از نان شب برای پرسپولیس فصل بعد واجب تر یک دستیار خوب است مانند پانادیچ یا سرتن چوک و یک مدیر فنی مقتدر که توان دخالت مثبت داشته
بهزاد
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۰
منتظر ناسزاهای برانکو پرستان باشید آقای رحمانی
این رفقا چنان به طرز کورکورانه‌ این مربی رو ستایش میکنن که آدم فکر می‌کنه یوهان کرویف فقید بر مسند کاره
ح.ح
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۲
از جایی که یه مربی میگه تو اروپا همه از تیمش حرفش میزنن و هواداراش واسش هورا میکشن چه انتظاری داری؟؟؟؟؟
پرسپولیس آریایی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۵۰
یوهان کرایف بر مسند کار نیست. اما رفتن برانکو یعنی همون چیزی که دشمنان پرسپولیس میخوان. یعنی نابودی پرسپولیس. ما دهه شصت و هفتاد و هشتاد پرسپولیس رو دیدیم و خیلی بیشتر از شما بچه ها تجربه داریم.
حریص
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۲
همه جواباشون هم تکراریه. همه توجیهاتشون هم کلیشه ایه. تیم سه تا باخت داده بازم دلشون رو خوش کردن که به خاطر داوریه. جلوی استقلال همه دیدن مشکل برانکو ضعف مهره چینی بود خودش هم اعتراف کرد. اما اینا میگن نه. هر کی هم حرف دیگه بزنه فحش میدن. خب معلومه وقتی وضع سکوهامون اونجوریه، همون آدما وقتی میان تو سایت طرز حرف زدن و دلیل آوردنشون میشه این دیگه. جای تعجب نداره. به قول معروف از ماست که بر ماست. با این فوتبالدوستای خوشخیال و بی منطق، اوضامون نباید هم بهتر از این باشه.
۹
حسین
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
خودم استقلالی هستم ولی این دیگه چه متنیه؟؟؟ چه تحلیل مسخره و پیش پا افتاده ایه؟؟؟
بهزاد
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۶
تو گفتی استقلالی ام منم باور کردم. الان تو دلت داری قند آب میکنی که پرسپولیس میبازه. میگی شفر که هست پرسپولیس هم که داره فنا میشه، همینو تشویقش کنیم که با کله بره پایین. دست شما استقلالیا برای ما هواداراهای دلسوز رو شده. ما مثل این افراطیا نیستیم که این دلسوزیای شما رو باور کنیم.
۷
به بهزاد
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۰۳
این بابا هر چی باشه مهم نیست. سوژه تویی که معلوم نیست مشکلت چیه. اولش باور نکردی که یارو استقلالیه. بعد به خاطر استقلالی بودنش ریدی بهش. حسین هر چی که باشه باشه. تو خیلی چیز خوبی هستی. فکر کنم بچه های محله تون خشکت میکنن که بچاقت بکشن نشئه شن.
حمید
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
باخت به استقلال و سایپا و ذوب آهن سه دلیل داشت
اول اشتباهات داوری در هر سه بازی. بازی دربی که داور جپاروف را اخراج نکرد و هند مسلم مجید حسینی را پنالتی نگرفت. در بازی سایپا گل اول سایپا آفساید بود در بازی ذوب آهن هم که محمد حسینی که دوتا پاس گل داد و بهترین بازیکن ذوب آهن بود همون نیمه اول باید اخراج میشد
دوم بی انگیزگی پرسپولیس
سوم ارنج و ترکیب بد برانکو علی الخصوص در بازیه استقلال و ذوب آهن
مهدی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۰
خسته نباشید.اینا دلیل باخت بود.قبول.نکنه انتقاد بپذیریدها.یکی بود پذیرفت مرد.حالا شما بفرمایید که چرا تیمت نتونست برگرده؟هم دربی و هم بازی با سایپا نیمه اول عقب افتاد.چرا نتونست دست کم مساوی بگیره؟همشو داور مقصره؟انقد چشم روی همه چیز نبندین و هی نگین انشالا گربه س!دنیا که امروز تموم نمیشه.آینده ای که ازش حرف میزنیم خیلی زود میاد.اقای رحمانی رو از زمانیکه توی همشهری حوان مطلب مینوشت میشناسن.حتی متنهای اجتماعیشونم کاملا منطقی اما کمی تند و تیز بود.و البته و زیبا و دلنشین.وظیفه خبرنگار همینه و شما به قول شاعر "خواه پند گیر،خواه ملال"
۶
تاج اسیا
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
واقعا احمقتر از لنگی من تا بحال ندیدم .. بهتره خوش باشید تا برگردید سر جایگاه واقعیتون
۴
***
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۴
هنوز احمقتر از اون ادمایی که یکی با دروغ و ریاکاری هر روز داره فریبشون میده پیدا نشده. اینکه تو اروپا از کیسه حرف میزنن!
تاج اسیا
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۲:۱۷
لنگیا توی لایک گرفتن هم مثل توی لیگ رانت دارند کیلویی براشون لایک واریز میشه خخخخخخ
۲
آرش666666
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۴۶
سال قبل هم با باختهای هفته های آخر به کیسه ونفت آبادان و سیاهجامگان هم همین حرفها رو میزدین ولی امسال زودتر ازقبل قهرمان شدیم قول میدم سال دیگه زودتر از امسال قهرمان بشیم .شما نمیخواد دلواپس پرسپولیس باشی بهتر دلواپس نتایج تیم محبوبت کیسه وسرمربی دلال تیم ملی باشی
فرهاد
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۰
حالا چی میگی ؟؟؟؟ چند دور جلو افتادیم و کوتاه آمدیم و تیمی به گرد تیم ما نرسید . اینکه نتایج چند هفته رو ردیف کنی و نتیجه بگیری فصل بعد کابوس داریم زهی خیال باطل . بیخودی جو درست نکن . تیم حتی با همین نفرات و کادر فنی میتونه مدعی قهرمانی باشه . البته سخت خواهد بود ولی جای نگرانی و حاشیه سازی نیست .
دبل قهرمانی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۰
افت پرسپولیس تا حدودی طبیعیه چون بهترین تیمهای دنیا هم در یک مقطع افت میکنن مثلا افت رئال مادرید در اوایل فصل امسال باعث شد تا بارسلونا ازش فاصله بگیره و عملا تا پایان نیم فصل قهرمانیه لالیگا را از دست بده یا افت منچستر سیتی تو دو سه بازی باعث باختش برابر منچستر و لیورپول و درنهایت از دست رفتن چمپینزلیگ اروپا شد
اما بحث دیگه اینه که برانکوحتما باید یه تجدید نظر در ترکیب و تاکتیکش بکنه وگرنه واقعا فصل بعد به مشکل میخوریم
عبدالله
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۶:۵۳
مرسی از حسن نیست نویسنده کاملا قبول دارم من شخصا برانکو رو قبول دارم ولی این تیم تیمه فصل پیش دو فصل پیش نیست بازی بدون ایجاد موقعیت گل بازی دادن به بازیکنان زیر متوسط و بازیکنانی که با وجود افت شدید مدام بازی میکنن و بازی ندادن به بازیکنانی که انگ افت فنی بهش زده میشه مگه میشه بازیکن بدون بازی سطح فنیش بالا بره اگه قرار بود ما به همه ببازیم چرا جوونا بازی نکردن پس کی نوبت اینا میشه من سیتی یه دوره افت کرد تمام سرمایه هاش به باد رفت من مثله بعضیا پشت این قهرمانی ها قایم نمیشن ۵ بازی ۳ باخت نگران کنندس قبول کنید
۵
&
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۰۷
اقای نویسنده دقیقا لایق همین برچسب ها هستی «حسادت» و «بدخواهی» و «وابستگی به رقیب»؛ نکته جالب اینه که نویسنده اعتراض به داور رو بهانه میدونه اونم از برانکو که نشون داده دنبال بهانه تراشی نیست. تا الان هم داوری های افتضاح پشت نتایج خوب پرسپولیس مخفی شده ولی تا کی ادامه پیدا میکنه؟
sirvan.f
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۰
«اما فصل بعد می‌تواند کابوس پرسپولیسی‌ها باشد.»این جملتو یادمون میمونه که فصل بعد بهت پوزخند بزنیم.امیدوارم سر حرفایی که تو این مطلب زدی بمونی.
پرسپولیس آریایی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۱
خدا شفات بده نویسنده جان. هواداران پرسپولیس باهوش تر از این هستند که تحت تاثیر این متن ها و مقاله های مسخره و هدف دار قرار بگیرند. 5 ماه تلاش کردید که برانکو رو بکوبیدش و از چشم هوادارا بندازید اما هواداران در برنامه 90 حمایت صد در صدی خودشون رو از پروفسور نشون دادند و باعث سوزش بیش از پیش شما و روباه اشکریز و .... شدند.
مارال
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۵
دلواپسان دلواپسیشون شروع شد ! الان هیچ کس به جز خود تیم و هواداراش نمیتونن به تیم کمک کنند و این نویسنده های حاشیه ساز فقط میخوان خودشون نشون بدن !
بشکه کیلویی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۱۸
مطلبش در بعضی جا ها درسته ولی این چیزا به بشکه ربطی نداره و بشکه فقط میخواد اینو ثابت کنه که من درست میگم . وبعدش این که اگه تیم سال بعد افت کنه چیز عجیبی نیست و این رو نباید پای هوش سرشار بشکه گذاشت.
بشکه جان نمیخوای بازنشسته شی . ؟ مغزت به پت پت افتاده خودتو بازنشسته کن
۶
و.ب
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۳۵
خستگی ناشی از فشردگی مسابقات علت اصلی بازی های کم رمق این روزهای پرسپولیسه یادتون باشه وقتی لیگ شروع شد پرسپولیس هنوز درگیر لیگ قهرمانان بود و بعد از اون حضور پرتعداد پرسپولیسیا تو تیم ملی این یعنی خستگی مضاعف ضمن اینکه بی انگیزگی مزید برعلت شده و کار رو خیلی سخت میکنه واسه سرمربی. شما نگران نباش با یه ریکاوری همه چی درست میشه
فرزاد مهریار
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۷:۴۶
ایشون همانی نبودند که رسماً نفرت از تیم رقیب رو تئوریزه کردن؟ ایشون کوهی از عقده و نفرت و حقارت هستن اصلا این متن بیشتر شبیه خط و نشان کشیدن بچه دبیرستانی هاست تا نوشته ای منطقی...
lsdfjisa
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۱
من نمیدونم این سبک مغز (بشکه)کی میخواد بازنشسته شه
۳
مجیدپرسپولیسی
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۰۹
الان شما می فرمایید چه کار کنیم؟ بگیم پیتزا فروش حیا کن پرسپولیس رو رهاکن؟ یا بگیم شومن حیا کن پرسپولیس رو رها کن؟ یا بگیم برانکو حیاکن قهرمانی رو رها کن تیم رو بده به درخشان چهاردهم جدول تحویلمون بده ... چون تیم کیسه عرضه نداره قهرمان بشه ما باید مربی قهرمان رو عوض کنیم؟ باشه بهش میگم . البته باید محض اطلاع برسانم در مورد این موضوع هم هرچی برانکو بگه هرچی برانکو بخواد .
آرش6
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
تا چشات در آد بشکه -سال بعد تیمی بسازه برانکو که زور داورا هم بهش نرسه
بشگه
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۱۷
رحمانی چرا انقدر از برانکو متنفری؟
حتما برات خیلی سخته نه؟ مربی‌ای که انقدر ازش منزجری هرسال قهرمان میشه. بمیرم برای دل گنده ساکشن لازمت!

برای منی که سه ساله دارم اراجیفت تو توئیتر و اینجا و اونجا رو میخونم مثل روز روشنه که هیچ حسن نیتی نداری. فقط کینه برانکو کورت کرده. وگرنه تو این حرفا رو وقتی تیم روی دور برد بود هم میزدی.

ایشالا به کوری چشم تو و فرهاد عشوندی و شقی اشکی و ارباب همتون کیروش! سال دیگه هم قهرمانیم
پدرام
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۸:۴۲
هر چی تو روزی نامه همشهری مقاله ضد برانکو زدی جواب نداد آدم حسود ؟؟؟

چرا دست بر نمیدارید شما ها ؟؟؟ نترسید برانکو نمیاد تیم ملی تیم ملی ارزونی کیروش خودتون
serezo
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
تیتر مطلب رو دیدم با خودم گفتم قطعا این گالیور رحمانی دوباره شروع به افاضات کرده ، گذشته و تنفر شما از برانکو برای خوش خدمتی به فلانی باعث شده که هوادار به مطالب شما دید مثبت نداشته باشه
فرهاد
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۹
سلام
برای یک خبرنگار این یک فاجعه است که نگاه و تعصبش به تیمی مشخص باشه و تو این اشکال را داری اخوی.
پس 100 درصد گزارش هاتن جهت دار هست.
توضیحات کامل رو دوستان خوب پرسپولیسیم دادند.
من فقط 2 تا نکته میگم.
1- هر چی برانکو بگه
2-باز هم هر چی برانکو بگه

کورخودید اگر فکر می کنید که ما پرسپولیسی ها برای یک ثانیه از حمایت تیم و سرمربی محبوب خودمون تحت تاثیر این سبک گزارش ها و جوسازی ها دست برداریم.

حتی تیم هم افت کنه بیشتر از همیشه ازش حمایت می کنیم چون این خصلت ما پرسولیسی ها هست و البته یکی از بزرگترین تفاوت ها ما با شما استقالالی ها ... تحت هر شرایطی در زمان حال و آینده از تیم محبوب و افتخارآفرینمون حمایت تمام قد می کنیم.

تو و همفکران خشک مغز هم اینقدر مطلب بنویسد تا جونتون درآد :))

شوخی بود جمله آخر - انشاالله همیشه سلامت باشید ما به مطالب خنده دار شما برای اوقات فراقت نیاز داریم
00
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۳۷
شما زیادی دلواپسی برو ببین چرا کیسه سه ساله گرون ترین تیم لیگ رو میبنده اما اخرش همه باید دست به دست هم بدن واسش سهمیه بگیرن
ماکان
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۷
این وضعیت ادامه ندارد با صعود به یک چهارم دهن خیلیا بسته میشه !!پرسپولیس امسال خیلی تو فشار بود و بازیکنا رو خسته کرده و با قطعی شدن قهرمانی دیگه دلیلی به بازی پرفشار نمیبینن
آنتی لنگ
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۱
لیگ امسال بخصوص نیمه فصل هیچ مدعی نداشت درست مثل فصل پیش که لنگ براحتی امتیاز جمع کرد و اگر استقلال نیم فصل اول تو بحران نبود و اینهمه امتیاز از دست نمی داد الان لنگ قهرمان نبود الان لنگ نون نیم فصل اول خودشو می خوره براحتی با کمک داوران امتیاز جمع کرد و در نبود مدعی مطرحی قهرمان شد.
۲ ۲
عمو عموری
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۴۴
کیسه زاغارتی، پارسالم همینو میگفتین. دو سال پیشم همینو میگفتین :)))
!!!
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
منظورت از بحران چیه؟ بازیکن نداشتین یا واسه تیم تون خرج نکردن؟ سه ساله همینو میگین چشماتون رو ببندین ولی کسی نمیتونه منکر این بشه که داوری تو خارج شدن تیمت از بحران نقش اساسی داشت
رضا
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
فقط اونجاش که پرسپولیس رو با نفت تهران مقایسه کرده و میگه اگه از اول فصل همینجوری نتیجه گرفته بود الان میرفت لیگ یک :))))) خیلی فانی دوست عزیز کُلی خندیدم
&
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
اصلا شما به تیترش نگاه کن کلا از ارزوش گفته
علی
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۰:۵۶
دقیقا آقای رحمانی دقیقا درست میگین برانکو یه خود بزرگ بینی وحشتناک داره الآن و این هوادارا هم مدام تحریک میشن توسط پیج ها و کانال های هواداری که آقا فقط حمایت حمایت،کی به خودشون میان معلوم نیس
۱ ۱
120
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۴
خیلی رقت انگیزی کیسه کش
بهنام
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۳:۰۱
مرد حساب در باد چند تا برد مقطعی و شانسی نباید خوابید ولی در باد قهرمانی آخه؟!!! مگه بالاتر و بهتر از قهرمانی هم داریم که در بادش نباید خوابید؟ خوب همه یک سال رقابت میکنن که قهرمانی رو بدست بیارن دیگه بعد شما میگی چون من با برانکو لجم و خیلی بده شما طرفدارای پرسپولیس هم از قهرمانی لذت نبرین بیاین با من نگران فصل بعد باشین (مثلاها وگرنه ما که میدونیم چی تو فکر پلید شماست).
امیرعباس
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۲۱
در پرسپولیسی بودن سیامک رحمانی هیچ شکی ندارم اما وقتی یک هوادار خبرنگار اینگونه واقع بینانه و رئالیستی به قضایا نگاه می کند دیگر برای من تمام نوشته های دیگرش حکم حجت می یابد روزی که انقدر حرفه ای بشوی که بتوانی در اوج اقتدار تیم مورد علاقه ات از ان اینطور انتقاد کنی و خودت را گرفتار و محبوس این عبارت های احمقانه که اگر من نقدی به تیم مورد علاقه ام بکنم تیمم تضعیف میشود یا روی طرفداران تیم رقیب به روی من باز میشود نمیکنی مطمئنا تو در این مرحله مبدل به یک خبرنگار حرفه ای و تاثیرگذار شده ای سیامک رحمانی بی برو برگرد یک الگوی درخشان روزنامه نگاری ورزشی طرفدارانه و درعین حال عادلانه هست روشی که در ان هوادار از تخت بلند نقد ناپذیری و تقدس و تعبد تیم محبوبش برمی خیزد و السلام علیک نامه نثار نمی کند این راه درست است و مسیریست برای مقابله با نفرت افکنی و کینه ورزی ها ی رو به تصاعد راه اعتماد سازی و کاهش نفرت افزایش نقد از خود است و بس....
۵ ۳
سعید
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۷
بیخیال
یه فلافل ارزش نداره رفیق که اینجوری بحرفی :))
کارلو
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۲
ببنــــــــــــــــــــد
90
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۷
الگوی روزنامه نگاری ورزشی فقط مهریزی و اشک ریز این بارو رسما ارزوش رو تیتر کرده
لنگی ها عین پرایدن، فقط زیادن
پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۰۷:۰۹
اینایی که کامنت میذارن ابله ها فکر می کنن خبرهای ورزشی و مقالات برای کل کل و کری خوندنه. به خدا اگر یگی شون فهمیده باشن چه خبره. دارن با کری جواب میدن. خاک تو سر همه تون. نفهمای بی خاصیت. عوض اینکه برید یقه مدیریت باشگاه رو بگیرید دارید این می چرید.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر