فهرست
ابهام در پخش مستقیم بازی بزرگ‎/ رویای تماشای جنگ انگلیسی
ابهام در پخش مستقیم بازی بزرگ‎/ رویای تماشای جنگ انگلیسی

ابهام در پخش مستقیم بازی بزرگ‎/ رویای تماشای جنگ انگلیسی

آی اسپورت- شاید طرفداران ایرانی فوتبال بیشترین فوتبالی که از جعبه جادویی خودمان دیده‌اند بعد از لیگ برتر خودمان لیگ برتر انگلیس باشد. عده‌ای حتی اعتقاد داشتند که پرطرفدار بودن بعضی تیم‌‌های انگلیسی مثل منچستریونایتد در ایران به دلیل بیش‌از حد پخش شدن بازی‌های این تیم از تلویزیون بوده است. امسال اما شرایط کاملا فرق کرده است. امسال که صدا و سیما با بحران پخش زنده بازی‌های خارجی مواجه شده است لیگ برتر انگلیس بیش‌ از همه قربانی این بحران شده است. آن هم این فصل. این فصل که اکثر چهره‌های جذاب فوتبال بار سفر بسته و راهی لیگ جزیره شده‌اند فوتبال‌دوستان ایرانی از دیدن این رقابت‌های هیجان‌انگیز محروم هستند. بازی منچستریونایتد و منچسترسیتی جزء معدود باز‌ی‌های پخش شده از لیگ برتر انگلیس است که البته آن‌هم 20دقیقه اول بازی پخش نشد.

تا دو هفته اول پخش بازی‌های لیگ برتر در کنداکتور شبکه سه قرار داشت اما خبری از پخش بازی‌ها نبود و بعد از هفته دوم دیگر در کنداکتور هم اثری از این‌ بازی‌ها نبود. حالا در هفته هشتم لیگ برتر و در آستانه بازی جذاب و حساس لیورپول و منچستریونایتد بار دیگر لیگ برتر انگلیس به کنداکتور برگشته و این‌بار نوشته شده که شبکه ورزش قرار است این بازی حساس را نمایش دهد. تیفوسی‌های طرفدار لیگ برتر می‌دانند که کل بازی‌های انگلیس یک طرف و بازی لیورپول و منچستر یک طرف. یک بازی حیثیتی و حالا با حضور کلوپ و مورینیو در دو سوی میدان پر از جذابیت. اما طرفداران ایرانی این دو تیم تا ساعت 22:15 دقیقه دوشنبه شب نمی‌دانند که آیا قرار است این بازی از شبکه ورزش پخش شود یا نه. حتی اگر پخش شود کدام محله‏، کدام منطقه و کدام شهر شانس این را دارد که بتواند از طریق گیرنده دیجیتال بازی را تماشا کند. قرعه به نام چه کسانی خواهد افتاد که برندگان دوشنبه شب باشند و بتوانند بیننده این بازی حساس باشند. 

کدخبر:9403

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2016-10-16 16:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
آنزان
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۰۶:۵۴
حاجی دلت خوشه ها..ما الان۴ماهه که از شبکه به اصطلاح ورزش چیزی به عنوان فوتبال خارجی نمی بینیم،فقط و فقط مستند..شبکه سه هم تا یه ماه پیش همینطور بود ولی حالا دیگه درست شده که البته بارم تو بعضی از شهر ها این اتفاق هم رخ نداده
۲
شهناز۶آتیشه
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۵۵
والا تو شهر ما موقع مسابقات جهانی فوتسال از وقتی ایران صعود کرد بازیها رو دیدیم جالبه ما که مرکز شهر بودیم ،بازی رو می دیدیم ولی خواهرم خونشون یه منطقه دیگه از شهرمون (گچساران،بام نفتی ایران) بازی رو ندیدن،مسخره نیست ،کاش اامشب اگه عرضه پخش ندارن ،حداقل بازی بارسا با دپور تیو لاکرونیا روبزارن که پخش نشد،نه مسابقه تنیسی که ست دومش یه طرفه به نفع ماری بود .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر