فهرست
قابل توجه زنوزی/ هر دو گل پرسپولیس سالم بود!
قابل توجه زنوزی/ هر دو گل پرسپولیس سالم بود!

قابل توجه زنوزی/ هر دو گل پرسپولیس سالم بود!

آی اسپورت - مصاحبه امروز محمدرضا زنوزی مالک متمول باشگاه گسترش فولاد سر و صدای زیادی در رسانه‌ها به پا کرد. او درباره مسائل مختلفی حرف زده و ادعاهای عجیبی هم مطرح کرده که با واکنش‌هایی هم روبرو شده است اما یکی از جالب‌ترین بخش‌های مصاحبه او جایی است که برای داوران این بازی اظهار تاسف می‌کند و مدعی می‌شود گل‌های دوم و سوم پرسپولیس به گسترش فولاد آفساید بوده است.

 

قبل از لو رفتن توپ فخرالدینی
قبل از لو رفتن توپ فخرالدینی

مرور تصاویری از گل دوم پرسپولیس به گسترش فولاد نشان می‌دهد که ادعای او درباره آفساید بودن این گل کاملا اشتباه و بی‌اساس است. این تصویر مربوط به لحظه‌ای است که فخرالدینی قصد پاس دادن به همبازی خود را دارد. در گوشه سمت راست تصویر فرشاد احمدزاده و یکی از مدافعان گسترش در نزدیکی نقطه پنالتی دیده می‌شوند اما در همین قاب یکی دیگر از مدافعان گسترش که در تصویر مشخص شده است در سمت چپ تصویر و تقریبا یک قدم جلوتر از خط طولی محوطه 6 قدم حضور دارد.

 

لحظه پاس مسلمان به احمدزاده
لحظه پاس مسلمان به احمدزاده

این تصویر مربوط به کمتر از یک ثانیه بعد از تصویر قبل است. جایی که محسن مسلمان پاس فخرالدینی را قطع می‌کند و توپ به سمت احمدزاده حرکت می‌کند. در این قاب اثری از فرشاد نیست اما با در نظر گرفتن فاصله زمانی دو عکس، کاملا مشخص است که مدافع گسترش چند قدم عقب‌تر از تمام بازیکنان داخل محوطه جریمه ایستاده است و از نظر منطقی هم این امکان وجود ندارد که احمدزاده در شرایط آفساید به توپ رسیده باشد. ضمن اینکه در این صحنه احمدزاده چسبیده به مدافع یارگیر خود ایستاده و دیگر مدافع گسترش هنوز هم از او به دروازه تیمش نزدیک‌تر است.

 

پاس گل سوم پرسپولیس
پاس گل سوم پرسپولیس

این تصویر هم مربوط به پاس محسن مسلمان به مهدی طارمی روی گل سوم پرسپولیس است. در این قاب هم طارمی و مدافع یارگیر او دیده نمی‌شوند اما سایه هر دو بازیکن در سمت راست قابل تشخیص است. سایه آنها از سایه دو مدافع میانی گسترش فولاد که در وسط تصویر دیده می‌شوند عقب‌تر است. سایه طارمی هم با فلش مشخص شده و  بدون هیچ تردیدی، در این صحنه او در آفساید نیست و گلش هم سالم است.

۷۳ ۷  
آی اسپورت
2017-09-10 17:50:00
نظر دهید

۷ نظر
تورک اوغلی
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۱۶
بالا برید پایین بیاید فتوشاپ کنید ما میگیم گلاتون آفساید بود
مهم اینه شما بسوزید که دارید الانم میسوزید
۴ ۳
بهروز سرخ دل
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۲۲
صورتی رو بشور بخور .سفید رو نصف کن
...
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۴۲
و حالا حالاها باید بسوزی
سوت بلبلی
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۵
اونقدر بگو افسایده تا جونت دربیاد خخخخ
فرهاد
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۵۷
حالا چرا ای اسپورت تو نگرانی ؟ خوب انها یک ادعایی کردند کمیته داوران جوابشان را میدهد چرا شما دلواپس شدید؟
۳ ۲
شله زرد آسیا فرهاد عقده ای
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
سقوط نکنق
شله زرد آسیا فرهاد عقده ای
يكشنبه ۱۹ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
سقوط نکنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر