فهرست
کنفرانس اس‌خوزستان-سپاهان/ شاگرد و استاد!
کنفرانس اس‌خوزستان-سپاهان/ شاگرد و استاد!

کنفرانس اس‌خوزستان-سپاهان/ شاگرد و استاد!

آی‌اسپورت- دیدار شاگرد و استاد برنده نداشت. در روز بازگشت عبدالله ویسی به خوزستان، پپ ایرانی متوقف شد. صحبت‌های سیروس پورموسوی و عبدالله ویسی را می‌خوانید. 

سیروس پورموسوی، سرمربی استقلال‌خوزستان

  • من در آن صحنه عصبانی شدم  و فکر می‌کردم پنالتی صحیح نبوده اما مشاهده صحنه‌ها نشان داد که داور تصمیم درستی گرفته و من از اینجا از او عذرخواهی می‌کنم.
  • ما بازی خوبی انجام دادیم و فکر می‌کنم اگر پنالتی ما گل می شد 3 امتیاز مهم را به دست می‌آوردیم. بالاخره فوتبال است و زندگی برای ما ادامه دارد و به بازی‌های بعدی فکر خواهیم کرد.
  • من بعد از اینکه پنالتی سپاهان گرفته شد به نشانه اعتراض سمت آقای داور رفتم اما ایشان اعتقاد خودش را داشت. ایشان داور خوبی است و بازی سوپرجام فصل قبل را سوت زده است. امیدوارم در ادامه راه موفق باشد.

عبدالله ویسی، سرمربی سپاهان

  • امروز شاهد یک بازی خوب و پر استرس بودیم. تیم ما موقعیت‌های زیادی داشت اما استفاده نکردیم. در نیمه اول شانس یارمان بود باید دو سه گل می‌خوردیم. در نیمه دوم شرایطمان بهتر شد و می‌توانستیم گلزنی کنیم.
  • استقلال خوزستان امروز شرایط خوبی داشت و خوب بازی کرد. باید بازی‌هایمان را در بیرون از خانه ببریم تا  نتایجمان را جبران کنیم. برای برنده شدن اهواز آمدیم اما بازیکنان توانایی خود را به طور کامل بروز ندادند. سپاهان امروز من را راضی نکرد. با وجود اینکه بازی به تساوی رسیدیم به استقلال خوزستان احترام می‌گذارم آنها قابل احترام هستند. نتیجه مساوی عادلانه بود.
  • تیم ما رو به رشد است در ابتدای لیگ میانه جدول بودیم اما کم کم بالا آمدیم کسی نمی‌تواند از ما خرده بگیرد که تیم‌مان رو به رشد نیست. امیدوارم استقلال خوزستان بتواند در مسابقات آسیایی با تیمی که دارد نتیجه بگیرد.
  • اهواز شهر من است تمام ایل و تبارم اهوازی هستند. در حال حاضر سرمربی سپاهان هستم و با تمام توان برای موفقیت این تیم تلاش می‌کنم.
     
آی اسپورت
2017-01-23 18:15:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر