فهرست
گله دست‌نشان؛ کار من غلط بود کار شفر درست؟
گله دست‌نشان؛ کار من غلط بود کار شفر درست؟

گله دست‌نشان؛ کار من غلط بود کار شفر درست؟

آی اسپورت – بعد از حذف استقلال و مس کرمان از جام حذفی در ضربات پنالتی، عملکرد مربیان و دروازه‌بان‍‌های این دو تیم سوژه اهالی فوتبال شد. عده‌ای شفر را به دلیل استفاده نکردن از رحمتی در ضربات پنالتی مورد انتقاد قرار دادند و البته از نادر دست‌نشان سرمربی مس کرمان را به دلیل تعویض دروازه‌بان تیمش قبل از ضربات پنالتی انتقاد کردند. این موضع دوگانه باعث اعتراض دست‌نشان شد و او در نشست خبری خود بعد از پیروزی دیروز تیمش در لیگ آزادگان مقابل مس رفسنجان به این نکته اشاره کرد. صحبت های دست‌نشان را بخوانید:

  • من با تیمم زندگی می‌کنم و مهدی اسلامی و آرمان شهدادنژاد دو دروازه‌بان بسیار خوب تیم ما هستند. در بازی مقابل سپاهان تصمیمم درست بود. در طول سال‌هایی که در لیگ یک مربیگری می‌کنم روی مهدی اسلامی شناخت کافی دارم و می‌دانم دروازه‌بان پنالتی گیری است. در فاصله چهار روز لطف خدا شامل اسلامی شد و نشان داد که تصمیم من درست بوده اما آن روز نتوانست پنالتی بگیرد.
  • کارشناسان نود شفر را به خاطر عدم استفاده از مهدی رحمتی در ضربات پنالتی مقابل سایپا زیر سوال بردند و من را هم که این کار را کردم و از اسلامی استفاده کردم زیر سوال می‌برند؛ کدام یکی درست است؟ اگر کار من غلط بود چرا از شفر انتقاد می‌کنید؟ متوجه نشدم که کدام کار درست بود اما خوشبختانه اسلامی پنالتی گرفت. البته خودش مهم بود و من او را در ترکیب گذاشتم تا خودش جبران کند. شاید مهدی هیچوقت خودش را نمی‌بخشید. این درس بزرگی بود برای من و مربیان که روحیه بازیکن را زنده کنند.
۶    
آی اسپورت
2018-11-07 21:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر