فهرست
واکنش پرسپولیس؛ در تاریخ دیگری بازی نمی‌کنیم
واکنش پرسپولیس؛ در تاریخ دیگری بازی نمی‌کنیم

واکنش پرسپولیس؛ در تاریخ دیگری بازی نمی‌کنیم

آی اسپورت – ارائه دفاعیه جدید استقلال به کمیته استیناف و احتمال برگزاری بازی سوپرجام در تاریخی دیگر با واکنش منفی مدیران باشگاه پرسپولیس روبرو شد. حسین خبیری مشاور مدیرعامل باشگاه پرسپولیس به صراحت از مخالفت با رای احتمالی کمیته استیناف خبر داد و به فارس گفت: «آقایان مسئول بدانند که باشگاه پرسپولیس تحت هیچ شرایطی زیر بار تاریخی دیگر برای انجام بازی سوپرجام نخواهد رفت چرا که طبق قانونی که در فوتبال ما وجود دارد تیم استقلال به دلیل عدم حضور در بازی و اعلام انصراف از شرکت در سوپرجام در تاریخ 29 تیر بازنده این بازی خواهد بود. قانون در این باره خیلی ساده و شفاف می‌گوید که وقتی تیمی حاضر به انجام بازی نمی‌شود آن بازی 3 بر صفر خواهد شد و برای ما عجیب است که چطور این اتفاق که حتی در اساسنامه و آیین‌نامه انضباطی هم به آن تاکید شده اجرایی نمی‌شود.»

۱۶ ۹  
آی اسپورت
2018-08-22 18:17:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
چوبله ۹۰
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۲۱
الان ثابت کن استقلال حاضر به بازی نشده. گزارش داور رو بیار که گفته استقلال تو بازی نبوده
HHEE
پنجشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۷، ۰۲:۰۸
ابله جان تیمتون اصلا تهران نبوده:)) یعنی اینقدرم نمیفهمی وقتی تیم تهران نیست قطعا نمیتونه تو زمین حاضر بشه که گزارش داور رو میخوای؟:))
۱
مرتضی سلطان
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
بهترین موضع همینه
اگه عدالت اجرا نشه و صالحی استیناف بخواد به فتحی همکار سابقش خوش خدمتی بکنه بهتره که در فدراسیون فاسد تاج رو گل گرفت و رو مرده ی این فوتبال فاتحه خوند..
الفاتحه..
۷
جعفر
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۹
اگه تاریخ جدید اعلام بشه و پرسپولیس بازی نکنه در عرض چند ساعت حکم 3 بر صفر صادر میشه و پرسپولیس رو به پرداخت 4 میلیرد ضرر و زیان محکوم میکنن
۸
sirvan.f
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۵۶
نیازی به گزارش بازی نیست،با یه استعلام ساده مشخص میشه روز و ساعت انجام بازی استقلال ترکیه بوده،در حالی که مکان بازی ایران و تهران و استادیوم آزادی بود!
۶
امید
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۵
سوخته جان، نماینده باشگاه استقلال در جلسه شورای تأمین دو روز قبل بازی در حضور نمایندگان سازمان لیگ، پرسپولیسف فرمانداری و نیروی انتظامی گفته تیم ما در ایران نیست و روز 29 تیر بازی نمی کنیم. استقلال رسماً انصراف داده. متوجهی!!!؟
۷
Amir
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۳۸
در جواب چوبله 90:
هیات مدیره و نماینده تام الاختیار باشگاه تو جلسه بوده و صورتجلسه رو امضا کرده نمیتونین بزنین زیرش یا یکار دیگه بکنید مثل فیلم سال 52 که فیلمشو پاک کردین بیایین صورتجلسه رو نابود کنید. در ضمن یک کیسه کشی بنام جاودانی تو استیناف هست که براتون در میاره یا صورتجلسه رو پاره میکنه پس غصه شو نخور از اون کیسه کشای تیفوسی هست
۷
کامنت
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۴
نترسین بابا کاریتون نداریم :))))))
۱
a
چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷، ۲۰:۲۶
چه دفاعیه میتونه باشه جز اعتراف صادقانه به ترس و نفوذ به فدراسیون . تیم حکومتی که میگن ینی این .
هر جای دنیا بود الان با این تیم نه تنها جام رو به رقیبش داده بودن جوری جریمه میکردن که جرات چنین تخلف بزرگی نداشته باشن اما خب تیم حکومتی ینی این
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر