فهرست
تلاش خستگی‌ناپذیر کیروش؛ با تمام وجود
تلاش خستگی‌ناپذیر کیروش؛ با تمام وجود

تلاش خستگی‌ناپذیر کیروش؛ با تمام وجود

آی‌اسپورت- سرمربی پرتغالی تیم ملی در فاصله کوتاه باقی‌مانده تا جام جهانی روسیه به دنبال بررسی جزیی‌ترین مراحل آماده‌سازی شاگردانش است. کارلوس کی‌روش که برای هماهنگی دیدار با تیم ملی ترکیه و برگزاری اردوی حساس ایران پیش از آغاز جام جهانی روسیه در این کشور راهی آنکارا شده بود، در بازگشت از این سفر ۲۴ ساعته، در ساختمان آماده‌سازی بازیکنان تیم ملی حضور یافت تا شخصا آخرین جزییات را زیر نظر داشته باشد.

در شرایطی که تابلوی ساعت مجموعه پک ۱۹:۳۱ را به نمایش می‌گذارد، سرمربی پرتغالی تیم ملی نمی‌خواهد از کمترین زمان برای آماده‌سازی شاگردان و تیمش در مسیر جام جهانی و رقابت با قدرت‌هایی مثل اسپانیا، مراکش و پرتغال به سادگی بگذرد. 


او که این روزها به شدت تحت فشار قرار دارد، امیدوار است با در اختیار داشتن شاگردانش و پیش‌برد اهدافش در مسیر حضور در روسیه، بتواند نتایج درخشانی را به نام ایران ثبت کند.

 

ورزش سه

۱۵ ۱۴  
آی اسپورت
2018-04-12 20:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۰:۵۳
اینکه گفتید تحت فشار ، بار منفی داشته حرفتون در صورتی که در دنیای فوتبال و همین کشور خودمون هم سایر مربیان چنین وضعی دارند .
برانکو هم که قهرمان شده از دست بعض رسانه ها و مردم نقد تند می شود و حتی شفر که تیم استقلال را زنده کرده یا قلعه نوعی که با ذوب خوب پیش میره!
فشار روی کی روش بعنوان سرمربی یک کشور و در آستانه جام جهانی عادیه و کی روش هم فکر نمی کنم با این فشارها تمرکزش بهم بخوره
این چیزا عادیه!
۲ ۱
**
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۷
برانکو قهرمان شده.عجب تمثیلی!!!!!!
شهرام
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۰۱
آدم حرفه ای هست و تمام تمرکزش به کارش هست. مثه ما ایرانیا نیست که کار رو از سر اجبار انجام بدیم و دوست داریم زوتر کار رو بپیچونیم. اونا کار و موفقیتشون زندگیشونه! من همش فک میکنم اون لحظه که کیروش بتونه ایران رو ببره بالا چه لحظه پر افتخاری در زندگی ورزشیش هست و چه حس غروری بهش میده. تمام تلاش کیروش برای تجربه اون لحظه ست. اونجایی که بگه این تیم رو من ساختم. این میزاث من هست. خودم بذرش رو کاشتم، خودش کودش دادم، خودم آبش دادم، خودم حرصش کردم و الان وقت باردهیش هست! کیروش داره برای روزای برداشت زحماتش آماده میشه و امیدوار هست محصول پر باری رو برداشت کنه.
هومن
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۰
مستر کیروش ممنون از زحماتی که برای ما کشیدی و میکشی امیدوارم مردم ما کمی قدرشناس تر باشند
بردیا
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۰۵
کارلوس عزیز ممنون از زحمات شما و همکارانتون برای تیم ملی، با تمام‌وجود براتون آرزوی موفقیت دارم....
Ali
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۱۰
مردی که خسته نمیشه
ارتش یک نفره ❤️
کیروش ❤️❤️❤️❤️
علی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۱۵
تلاش ها برای تخریب کیروش ادامه داره و کیروش به همون مقدار تلاش میکنه. بی دلیل نیست الان با اطمینان میشه تیم ملی رو به دو بازه قبل و بعد از کیروش تقسیم کرد. دوران قبل از کیروش دوران بی نظمی و هرج و مرج با چند برد دل خوش کنی وسط باخت های عجیب و غریب. دوران پس از کیروش تبدیل شد به دورانی که حتی تو خواب هم نمیشد دید. دورانی به طرز عجیبی منظم و با دیسیپلین، تیم ملی همدل و همرنگ، و بازی های فراتر از کیفیت اسیا. این تخریب ها هم همیشه بوده و کیروش هم همیشه بهترین عکس العمل رو نشون داده. مهم اینه که کیروش داره تلاش میکنه و ما میدونیم و ازش ممنونیم. کیروش از خیلی از ایرانی ها متعصب تر و با غیرت تره. ای کاش هیچ وقت نمی رفتی مرد پرتغالی
بی طرف
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۳:۳۷
می دونین که کیروش همش میره مرخصی. اینا همش بازیه.

این جمله یقینا ایده عموم مخالفان کیروشه.
۵ ۱
**
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۴۰
بره مرخصی مگه تو و امثال فضول هستید.بشینه اینجا حماسه های امثال برانکو و جلالی و فرکی رو ببینه.
رضا
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۰:۰۹
درود به شرفت،افتخار میکنم یک کیروشی هستم،فرمانده بعنوان یک سرباز تا آخرین نفسهایمان و آخرین توانمان ا حمایتت خواهیم کرد.تو افتخار و شرافت رو برایم معنای دوباره بخشیدی.کیروش را تو کوروش بخوان همه چیز حل خواهد شد.
مهدی
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۰۲:۲۷
طرف از 12 ماه سال 10 ماهش رو تو هالیدی و تعطیلات در حال خوش گذرونیه و اون 2 ماه دیگه هم مشغول مصاحبه و درگیری با مربی های لیگه و بعد اینا میگن سخت مشغول کاره!
فشار نیاد یه وقت!
۱ ۱
**
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
بره مرخصی مگه تو و امثال فضول هستید.بشینه اینجا حماسه های امثال برانکو و جلالی و فرکی رو ببینه.
۱
حامی کیروش بزرگ
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۵:۴۹
کیروش عزیز ممنون بابت تمام زحماتی که برای ما ایرانیا و سربلندی ما انجام دادی و میدی.همیشه دوست داریم و تا اخرش ازت حمایت میکنیم
۳
حامی تیم ملی
جمعه ۲۴ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۸
ما بیصبرانه منتظر درخششت در بزرگترین آوردگاه جهانی فوتبال هستیم تک ستاره نیمکت تیم ملی کارلوس کی روش مقتدر و جذاب
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر