فهرست
کمک داور جنجالی بازی استقلال عوض شد
کمک داور جنجالی بازی استقلال عوض شد

کمک داور جنجالی بازی استقلال عوض شد

آی اسپورت - تیم استقلال در اولین بازی فصلش در لیگ نوزدهم روز جمعه در تبریز به مصاف ماشین سازی خواهد رفت. اما یکی از نکته های جنجال برانگیز قبل از این بازی حضور کمک داوری بود که در بازی هفته بیست و نهم فصل گذشته استقلال که در آبادان به مصاف صنعت نفت رفت بود. مهدی الوندی کمک داور بازی استقلال برابر صنعت نفت در این بازی و در یک صحنه با پرچمی که زد گل روح الله باقری مهاجم استقلال مردود اعلام شد. گلی که بعدها مشخص شد سالم بوده و سالم بودن آن شاید می توانست سرنوشت متفاوتی را برای آبی ها رقم بزند.

اما بعد از اعلام داوران بازی استقلال در هفته اول ، باشگاه استقلال نسبت به حضور مهدی الوندی معترض شد و سرانجام مدیررسانه ای این تیم ساعتی قبل گفت که در گفت و گویی که با هدایت ممبینی رئیس کمیته داوران  داشته است خبر کنار گذاشتن الوندی و تغییر کمک داور این بازی را اعلام کرده است. با این وصف کمک داور جنجالی بازی استقلال و صنعت نفت در لیگ هجدهم در بازی استقلال و ماشین سازی حضور نخواهد داشت.

۵ ۳  
آی اسپورت
2019-08-21 21:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
رضا
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۲۱:۵۰
پس چرا فغانی را عوض نکردند
۱
حرف حساب
چهارشنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۸، ۲۳:۴۸
از همین هفته اول نفوذ باند مافیای تیم حکومتی روی داورها شروع شده! بعدا نگید واری ها مهندسی شده بوده! فعلا یک هیچ به نفع ما! حالا منتظر بمانیم و عملکرد کمک داور جایگزین شده را ببینیم!!
۲
حرف حساب
پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۵۱
تیم‌ سوگلی یادگار امام کمک داور رو عوض میکنه پس براش سخت نیست بت زیرمیزی نتیجه رو هم عوض کنه
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر