فهرست
تاج حکم نهایی را داد: اولویت با تیم ملی است
تاج حکم نهایی را داد: اولویت با تیم ملی است

تاج حکم نهایی را داد: اولویت با تیم ملی است

آی اسپورت- بالاخره بعد از 48 ساعت انتظار سروکله مهدی تاج پیدا شد و در مورد درگیری برانکو و کی‌روش مصاحبه کرد. تاج البته تلاش می‌کند تا سکوت فدراسیون در این مدت را توجیه کند. ظاهرا فدراسیون منتظر بوده طاهری حرف‌هایش را مطرح کند و تاج بعد از آن موضع فدراسیون را اعلام کند. تاج البته حرف‌هایش را با انتقاد از طاهری آغاز می‌کند:«طاهری می‌توانست به صورت مکتوب صحبت‌هایشان را به ما بگوید و هر اعتراضی که باشگاه پرسپولیس داشت به ما اعلام کند. نه اینکه مصاحبه کنند بگویند با سوریه جنگ‌زده مساوی کرده‌ایم و یا در فلان کشور اردو زده‌ایم. این مسائل از حیطه اختیار سرمربی محترم پرسپولیس نیست. من این موارد را دانه به دانه به آقای طاهری گفتم. حتما شما تصدیق می‌کنید چرا فدراسیون فوتبال تا کنون سکوت کرده است.  می‌خواستیم حرف‌های طرفین را بشنویم و موارد را به صورت مستند و قانونی به آقای طاهری بیان کردیم. از طرف دیگر می‌گویند اگر اعتراضی هست، به صورت مکتوب ارائه شود. ما هنوز هم پیگیر بازی با مراکش هستیم و از نظر من هنوز این بازی قابل انجام است و به دنبال برگزاری این مسابقه هستیم. بازیکن هم به اندازه کافی داریم که یک تیم باشند.»

همانطور که انتظار می‌رفت در این دعوا، تاج سمت کی‌روش و تیم ملی است. قرار نیست مشکل اردوهای بلندمدت و بی‌موقع تیم ملی حل شود و قرار بر این است که اعتراضات خاموش شود. «یک بار برای همیشه باید این مسئله را حل کنیم. اینکه هر اردویی بگذاریم و این انتقادات مطرح شود، منطقی نیست. از زمان حضور کفاشیان این مسائل وجود داشته و هنوز هم ادامه دارد. وقتی برای یک اردوی 5 روزه این مسائل مطرح می‌شود ما نگران زمانی هستیم که قرار است مسابقات آغاز شود. ما سکوت کردیم تا به فکر راه حلی باشیم که این مشکلات را حل کنیم.  در برج 12 که اردوهای آماده‌سازی نزدیک به دیدارهای تیم ملی در مقدماتی جام جهانی است و پرسپولیس و سایر تیم‌های آسیایی که مسابقات‌شان در آسیا شروع می‌شود، شرایط بسیار حسا‌س‌تر است و باید از حالا این مسئله را حل کنیم تا در کوران مسابقات با این مشکل روبرو نشویم که آن وقت نمی‌توانیم راه حلی برای این مسئله پیدا کرد.»

اما پیشنهاد تاج برای حل شدن این مشکلات چیست؟«جای دعوا کردن نیست. باید بر اساس منطق صحبت کرد. طبق آئین‌نامه نباید این مصاحبه‌ها انجام می‌شد. هر مدیر و سرمربی باشگاهی می‌تواند پیشنهادهایش را ارائه کند. پرسپولیس، ذوب‌آهن، استقلال خوزستان و استقلال به عنوان نماینده ایران و تیم ملی در آسیا حاضر می‌شوند اما اگر بخواهیم اولویتی مشخص کنیم اولویت با تیم ملی است. همانطور که طاهری هم اولویت را با تیم ملی می‌داند. ما از روز گذشته تا الان سکوت کردیم تا ببینیم شرایط چطور می‌شود.»

۳ ۳  
آی اسپورت
2017-01-04 16:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
محمد
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۴۰
ملت جیگر فرض کرده،ما سکوت کردیم تا حرف ها رو مستند کنیم.این دیگه از اون حرفها بود.عرضه ندارن،نه میتونن به کی روش چیزی بگن نه برانکو.واقعا وقتی می بینم که چه کسایی تو این مملکت پست و مقام دارن و تصمیم گیرن، آینده ای خوبی از کشورم رو نمی تونم متصور بشم.
۴
بابک
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۱
اين برانکو زود فهميد پرسپوليسيها نه تنها باشگاه رو به وطن ترجيح ميدن، بلکه مثل بچه ميشه
تحريکشون کرد و آلت دست قرارشون داد. منتها نميدونست کروش بيدی نيست از اين بادا بترسه.
کروش جاهايی بوده که اين کروات دغل رو به عنوان آبدارچی هم استخدام نميکنن. به اميد
خدا يکی يکی بازيکنهای تيم ملی از اون باشگاه جدا ميشن ما هم دلمون خنک ميشه.
عاقبت وطن فروشی و خيانت همينه.
۳ ۱
رضا
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۵۴
اون موقع دروازه بان استقلالی برای تیم ملی ناز کرد وطن فروشی نبود؟ اون موقع که استقلال و سپاهان قبل جام جهانی بازیکن ندادن وطن فروشی نبود؟ عقده های تیم بی کفایتتونو دارین اینجوری خالی میکنین یا اثر باخت ۴ تایی این مدل حرف زدن؟ اون یکی که میاد در مورد نژاد حرف میزنه یه سری هم مثل وطن فروشی شده نقل دهنتون؟ چه گلی به سر این کشور زدی که ادعای وطن پرستیت گوش فلکو داره کر میکنه؟ امثال تو هستن که با ایجاد اختلاف بین بقیه یا به سود شخصی میرسن یا گره های روانیشونو میخوان باز کنن. ببین کار ما به کجا رسیده که با این حرفا و ایجاد تنش میخواین نظر ها رو به یه سمت دیگه پرت کنین.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر