فهرست
در سر برانکو چه می‌گذرد؟ / نیمکت کرواسی
در سر برانکو چه می‌گذرد؟ / نیمکت کرواسی

در سر برانکو چه می‌گذرد؟ / نیمکت کرواسی

آی‌اس‍ورت- زلاتکو دالیچ، اوکراین را شکست داد و راهی پلی‌آف شد اما شاید عمر مربیگری دالیچ کوتاه باشد و به بازی در پلی‌آف ختم شود. پیش‌بینی می‌شود اگر دالیچ موفق شود تیم ملی کرواسی را به جام‌جهانی برساند شاید در سمتش باقی بماند اما شاید هم این اتفاق نیفتد.

از سوی دیگر بحث اینجاست که شاید دالیچ برای بازی در مرحله پلی‌آف هم در کارش باقی نماند که باور این مساله عجیب است. داور شوکر، رییس فدراسیون فوتبال کرواسی هم گفته بود که در مورد ادامه همکاری با دالیچ پس از بازی با اوکراین تصمیم‌گیری خواهد شد تا رایزنی‌ها در خصوص انتخاب سرمربی بعدی تیم ملی کرواسی در رسانه‌های این کشور آغاز شود.

جالب اینکه زدراوکو مامیچ، نایب‌رییس پیشین فدراسیون فوتبال کرواسی ملقب به پدرخوانده و مافیای فوتبال این کشور در گفت‌وگو با سایت «۲۴ساتا» کرواسی گفته: «دالیچ در آن شرایط سخت هدایت کرواسی را پذیرفت اما به نظرم او کاپرفیلد نبود. من قرار نیست تصمیمی در این خصوص بگیرم اما به هر حال او هم در بین کاندیداها شانس ماندن روی نیمکت کرواسی را دارد. به هر حال اگر تصمیم با من بود دالیچ را انتخاب نمی‌کردم. به نظر من از بین مربیان ما در سطح جهان، اسلاون بیلیچ و برانکو ایوانکوویچ بیشترین صلاحیت را برای هدایت تیم ملی کرواسی در آینده دارند، البته این بدین معنا نیست که دالیچ صلاحیت ندارد.»

برانکو در آخرین مصاحبه‌اش تایید کرده بود که پیشنهادهای دیگری غیر از پرسپولیس هم دارد و در روزهایی که بحث تمدید قرارداد او مطرح شده شاید یکباره از جمع سرخ‌ها جدا شده و بالاخره سرمربی تیم ملی کرواسی شود.

۸۲ ۹  
آی اسپورت
2017-10-14 10:58:00
نظر دهید

۹ نظر
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۲۶
برانکو حالا حالا باید پرسپولیس بمونه چون هم پرسپولیس به برانکو نیاز داره هم برانکو به پرسپولیس فقط باید یکم در مورد ترکیب چیدن و تعویضاش منطقی تر تصمیم بگیره ... مثلاً علت اینکه ربیع خواه را با توجه به اینکه همه مخالف بازی کردنش هستند و همه میدونند که دیگه جای پیشرفت نداره اسرار به بازی دادنش داره یا بعضی وقتها که بازی ساز نیاز داره میاد مثلا مسلمان رو تعویض میکنه یه هافبک دفاعی بازی میذاره خب اینا رو یه بچه دبستانی هم میدونه که اشتباهه اما متاسفانه نمیدونم برا چی برانکو اینهمه اسرار بر آزمونی سرتاسر خطا داره . شاید از بیرون بهش تحمیل میکنند اگه اینجوری باشه برانکو شخصیت حرفه ی گری خودشو واقعاً زیر سوال میبره .. یا مثلاً پارسال رامین رو تو اوج آمادگی میزاشت رو نیمکت و عصبی میکرد تا بلاخره طاقتش طاق شد و از کوره درفت و در اوج جوانی یه چیزی گفت تا برانکو یه دلیل داشته باشه
666666
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۰۱
اگه برانکو بخواد تو این شرایط تیمو ترک کن معلومه که اون ندای قلبیش که ادعا داشت دروغی بزرگ بوده.
666666
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۵۰
بی وجود اگه وجود داری خودتو معرفی کن.چرا با اسم کاربری من نظر میدی؟
۵
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۶، ۰۸:۴۴
بی وجود ... واقعاً متاسفم برات
گامباماشیما
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۱
خبرگزاری دو زاری آی اسپورت از سر برانکو ایوانکوویچ هم برامون خبر میذاره:))
۷
عمر الخریبین
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۴۹
برانکو الان گیجه. تو سرش چه میگذره؟ خوب معلومه آرزو داره سه شنبه دوباره نفرستیمش تو غار.
رامون دیاز & عمرالخریبین
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۲:۵۴
بره؟کجا بره؟سه شنبه تازه قسمت دوم عملیات ما باهاش شروع میشه.بعدش هم مثل یه بچه خوب و حرف گوش کن میره تو غار و لذتش و میبره.
+
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۴۸
دوساله تو غاری حتی همین الان هم داری از اون ته کامنت میدی خخخخ در ضمن خوبه که هربار میای سوختگیت رو فریاد میزنی
امید از تفت
شنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۶، ۱۶:۲۷
دوستان اگه این موضوع صحت داشته باشه دوباره اوضاع تیم به هم میریزه.خداکنه جواب بله نده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر