فهرست
آنالیز آماری ربیع‌خواه در مسقط: پوچ
آنالیز آماری ربیع‌خواه در مسقط: پوچ

آنالیز آماری ربیع‌خواه در مسقط: پوچ

آی‌اسپورت- محسن ربیع‌خواه احتمالا به دلیل رفتاری که کمال کامیابی‌نیا داشت، تمرین نکردن یک‌روزه‌اش با تیم و تمایل‌اش به جدایی از پرسپولیس در ترکیب اصلی پرسپولیس در بازی با الاهلی قرار گرفت. شاید هر مربی دیگری هم جای برانکو بود کمال را در ترکیب اصلی تیم‌اش نمی‌گذاشت اما جانشین او در خط میانی پرسپولیس اصلا آمار خوبی در بازی با الاهلی نداشت. ربیع‌خواه کارایی کمال کامیابی‌نیا در حملات پرسپولیس را ندارد. پاس‌های او معمولا رو به عقب هستند یا رو به کناره زمین و از سر رفع تکلیف و البته این همه ماجرا نیست.

ربیع خواه ۲
ربیع خواه ۲

پیکان‌های قرمز پاس‌های موفق و پیکان‌های سیاه پاس‌های ناموفق او را نشان می‌دهند. همان‌طور که مشخص است اغلب پاس‌های او کوتاه‌ترین پاس ممکن به کنار یا عقب زمین و در موارد اندک رو به جلو بوده‌اند.اغلب پاس‌های لو رفته او هم پاس‌هایی رو به جلو بوده‌اند. 

 به عنوان هافبک دفاعی انتظار از او حداقل فعالیت خوب در کار دفاعی است. در این بخش هم اما محسن ربیع‌خواه در بازی با الاهلی اصلا آمار مناسبی ندارد. محسن ربیع‌خواه دو تکل موفق در این بازی داشته و بازی را بدون سد توپ یا قطع توپ تمام کرده که این آخری برای یک هافبک دفاعی اصلا آمار قابل قبولی نیست. هافبک دفاعی پرسپولیس هم‌چنین تنها ۴ نبرد با بازیکنان الاهلی داشته که نیمی از آن‌ها را هم باخته است. در تنها نبرد هوایی هم ربیع‌خواه نتوانسته برنده باشد. تنها در بازیابی توپ آمار او قابل قبول است و آمار برای او عدد ۷ را نشان می‌دهد.

ربیع خواه ۳
ربیع خواه ۳

مثلث‌های سبز بازیابی، مثلث‌های قرمز تکل‌ها و مثلث‌ سیاه دفع توپ او را نشان می‌دهند. مشخص است که او قطع توپ یا سدی نداشته است که در تصویر آمده باشد. 

ربیع خواه ۱
ربیع خواه ۱

تصاویر پایین عملکرد او را براساس آمار و نمودارهایی که سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا منتشر کرده است نشان می‌دهد.

 

ربیع خواه ۴
ربیع خواه ۴

 

ربیع خواه
ربیع خواه

۱۳ ۱۴  
آی اسپورت
2017-08-24 14:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۴ نظر
پدرام
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۳۹
خیلی هم بازیکن خوب و زحمتکشی هست

چرا بازی با لخویا که بازیکن کره ای رو مات کرده بود از این دکون و دستک بنا نکردید ؟؟؟

نمیصرفید ؟؟؟
شاهرخ
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۰۱
دوست عزیز آمارش برای بازی با لخویا هم هم‌چنان توی سایت ای اف سی هست. می تونید برید ببینید. من چون شما گفتید رفتم نگاه کردم. هم پاس هاش رو و هم آمارهای دیگه رو. تعریفی نداره. شما هم می تونید برید ببینید. اگر که لازمه بگید لینک رو هم بذارم ولی همینطوری خودتون توی مچ‌سنتر سایت می تونین پیدا کنین. کسی منکر زحمتکش بودن ربیع خواه نیست. حتی این بازی به نظرم هر کس دیگه ای جای برانکو بود کمال رو بازی نمی داد به خاطر رفتارش. ولی به هر حال ربیع خواه با بیشتر بازیکنای پرسپولیس اختلاف سطح داره
رضا
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۲۳
گل گفتی شاهرخ جان بریم ببینیم آمار بقیه بازیکنا از جمله بازیکنای تیمای دیگه ایرانی چیه.
۷
Ashkanred
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۲۷
مشکل که بوجود اومده بخاطر سیستم دایموند هست نه از ربیع خواه. بازی با الریان هم که کمال بازی کرد همین اتفاق افتاد ولی اینجا پرفسور با علم به این موضوع سریع واکنش نشون داد.
۳
matt1982
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۴۹
برانکو اون موقع که تو تیم ملی هم بود بارها مهره های تو زمین می ذاشت و روشون اصرار داشت که رو مخ مردم بودن. افرادی مثل کاملی مفرد و علوی و اواخر کارش علی دایی و حالا هم ربیع خواه و بعضا ماهینی. امیدوارم هر تصمیمی که طبق صلاحدیدش می گیره به ضرر تیم نشه دیگه. البته علی رغم تمامی این صحبتا اصول حرفه ای حکم می کنه به شعار "هرچی برانکو بگه" همواره اعتماد داشته باشیم
مهدفوتبال
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۰۴
کاملی و علوی سرورتن ...
۲
P71
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
ب لحاظ فنی محسن در حد تیم ما نیس! و واقعیتیه ک نمیشه کتمانش کرد!!!! ولی هیچکس از تلاش و زحمتی ک این پسر میکشه حرفی نمیزنه! ب قول رفیقمون چرا بازی با لخویا رو آنالیز نکردید؟ تو اون بازی بهترین بازیکن لیگ قطر رو خفه کرده بود! متاسفانه ما بازیکنای رو میخاییم ک برامون ناز کنن و پشت چشم نازک کنن! بازیکنایی ک پیج میلیونی دارن و چپ و راس استوری و پست میزارن و ب مدیر و کارمند باشگاه حمله میکنن و باند میزنن ! رفیق شما بیا روزای خوب این بابا رو هم بزار ن اینکه تا یه بازی بد کرد سریع بندازیش نوک چوب!
exit
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۵:۵۴
همیشه فکر می کردم بزرگترین ضعف ربیع خواه و تفاوتش با کامیابی نیا در کارهای دفاعی و قطع توپ و درگیری های جلوی 18 قدمه، اما در بازی الاهلی متوجه شدم که بزرگترین تفاوت این دو علاوه بر موارد پیش گفته،در قدرت بازیسازی و پاسوریه این دو هست،به طوری که با ناتوانی ربیع خواه در ارسال پاس و در روز بد احمد زاده و امیری ،تمام فشار بازیسازی بر روی دوش مسلمان آنالیز شده از سوی الاهلی (کاملا آنالیز شده) قرار داشت که موجب شد مسلمان عملاً حنثی بشه و پرپسولیس نتونه بازیسازی کنه.
در واقع حضور ربیع خواه موجب افزایش فشار بر روی مسلمان امیری و احمدزاده میشه،چه از نظر بازیسازی و چه در کارهای دفاعی.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که احمدز اده و امیری در پرس و کارهای دفاعی به خوبی سالهای قبل نیستن و کمکار شدن و البته جاداره به بازی پر انتقاد وحید امیری در برابر الاهلی به صورت جداگانه پرداخته بشه.
مهدی
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۶:۳۲
ربیع خواه همه چیز داره الا ی زیرمیزی تا بده ب بعضیا تا الکی ازش تعریف کنن
۳ ۲
ایران وطنم
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۱۹:۰۶
ربیع خواه بازیکن خوبی هست
زحمت کش
بدون لابی
پر تلاش
اصلا رونالدوولی هر چه که باشه
در حد پرسپولیس نیست
۷
اس مال
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۰:۱۲
در جواب مهدی :
شما استقلالیها چرا اینقدر آویزون هستید؟! چون بازیکن داغونیه تو شدی طرفدارش؟؟؟
۳
ارس
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۰۲
پاس کوتاه مطمئن وظیفه هافیک دفاعی است. هافبک دفاعی اثلا نباید ماجراجویی کند و مخسن بدرستی چنین کرد، بازیابی مناسب هم که داشت تکلهایش هم کم نبود.
۱
No One
پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶، ۲۳:۴۴
ربیع خواه تو تیم فعلی پرسپولیس یه سوء تفاهم بیشتر نیست
امیدوارم زودتر رفع بشه!
۴
پرسپولیس پرسپولیسه!!!
يكشنبه ۵ شهریور ۱۳۹۶، ۲۱:۴۳
انصافاً سطح متوسط رو به پاینی داره و با توجه به اینکه دوسال در پرسپولیس به هر دلیلی بازی میکنه پیشرفت قابل توجهی نداشت ... و از لحاظ فنی میتونیم بگیم رفع تکلیف ==== اما از حق نگذریم خیلی آروم با انصاف و غیرتی بازی میکنه . حاشیه نداره و یکی از عامل های که همیشه با ترس بازی میکنه اینه که رسانه ها همش منتظرن ازش آتو بگیرند ... برعکس کمال فنی خوبه ... اما نورلهی که برگرده هم فنی هم اخلاقی عالیه ... خیلی بهتر و بالاتر از جفتشون .... اما ای کالش میششد برانکو ترسشو کنار میزاشت و یه زره مسلمان و طارمی و اللخصوص فتنه بی بدیلشونو که احمدزاده نیمکت نشین کحنه بعدش هم از سیستم چرخشی استفاده کنه ... انصافاً حیف نیست نعمتی . رسن . و منشا نیمکت نشین اینا باشن ... و در ضمن ماهینی رو هم با مصلح جا بجا کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر