فهرست
پرسپولیس باخت؛ بودیمیر دوباره سیبل شد
پرسپولیس باخت؛ بودیمیر دوباره سیبل شد

پرسپولیس باخت؛ بودیمیر دوباره سیبل شد

آی اسپورت – در جریان دیدار پرسپولیس مقابل السد قطر، یکی از مهاجمان تیم سرخپوش میدان به خاطر شرایط فنی ای که داشت، مورد انتقاد شدید کارشناسان فوتبال در ایران قرار گرفت. ماریو بودیمیر، خرید جدید برانکو ایوانکویچ که قرار بود مشکل گلزنی تیم را برای همیشه ریشه کن کند، در برابر السد نتوانست به اندازه کافی خوب و مثمرثمر باشد و از این رو، شب سختی را سپری کرد.

او به خصوص در نیمه دوم، تاثیر اندکی در جریان بازی و اتفاقات درون زمین داشت تا مورد انتقاد قرار بگیرد اما بد نیست بدانید این انتقادات فقط مختص به کارشناسان داخلی نبود. گزارشگر استرالیایی شبکه فاکس اسپورت که مشغول پخش زنده این دیدار بود نیز، در خصوص عملکرد بودیمیر در اواخر دیدار پرسپولیس برابر السد، حرف های جالبی به زبان آورد. او گفت: «مهاجم پرسپولیس قدبلند است اما در طول بازی حتی یکبار هم برای زدن ضربات سر با مدافعان السد به آسمان بلند نشد. او در بازی روی زمین هم دچار مشکل است و نمی تواند به اندازه کافی، خوب و موثر ظاهر شود. از سوی دیگر، دور از دروازه السد بازی می کند و فرصت های گلزنی به دست نمی آورد و همچنین توانایی و خلاقیت کافی برای تغذیه سایر مهاجمان پرسپولیس را ندارد. اصلا معلوم نیست چرا سرمربی پرسپولیس، بازیکن خارجی تیمش را تعویض نمی کند چون این بازیکن نتوانسته تاثیر زیادی روی بازی بگذارد!»

بودیمیر تا آخرین دقایق بازی نیز، تعویض نشد و آن قدر خسته بود که در اکثر دقایق نیمه دوم، توانی برای اضافه شدن به ضدحملات سریع در خط حمله و همچنین محافظت از دروازه خودی و رسیدن به خط دفاع پرسپولیس را نداشت و برای دقایق زیادی تنها به قدم زدن در زمین پرداخت ولی علاقه برانکو به ماریو بودیمیر، خرید جنجالی باشگاه پرسپولیس در نیم فصل دوم باعث شد در زمین باقی بماند. موضوعی که صدای شکایت گزارشگر شبکه فاکس اسپورت را هم در آورد ولی برانکو دست از حمایت این بازیکن برنداشت.

 

خبر آنلاین 

۱۰ ۷  
آی اسپورت
2019-03-14 10:12:00
نظر دهید

۷ نظر
...
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۵۱
بیشتراز صدای گزارشگر شبکه فاکس این صدای خبردلارهاست که بلند شده لابد کور بودن بازی مقابل پاختاکور بهترین بازیکن پرسپولیس بود.
فرهاد
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۳۵
باشه ستاره تیمتان است خیرش را ببینید ایشالله در همه بازیها فیکس باشد تا مدافعان رقیبان روز ارامی داشته باشند
۲
کاج
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
کیسه تو ازادی مقابل هواداراش و در غیاب 5 بازیکن العین نتونست ببره و هفته قبلش کیسه گل شده ولی درست دارید میبیند این پرسپولیس و برانکو هست که سیبل منتقدان شدن
میم
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۳۰
متاسفانه این بازیکن ، به درستی از سمت هافبک ها تغذیه نمیشه! و باز هم متاسفانه بازیکنان پرسپولیس در مواقعی که موقعیت بودیمیر بهتره اما توپ رو به علیپور یا غیره می رسونند ...
بطور مثال در نیمه دوم در جایی که ترابی می توانست توپ رو به سمت مرکز پاس فرار بده و بودیمیر تک به تک بشه اما توپ رو به گوشه ها برد و به علیپور داد !
۶ ۱
.
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۵:۳۳
باشه حالا تمام تیم میان در خدمت این گنده بگ.خفه شو مشتی
۲
برانکو هستن کروات دلال
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۳۳
مهم این بود که مهاجم باد کرده رو دست دینامو زاگرب را انداختم به تیمم و دلالی توپول گرفتم شما نمی فهمید 10 ماه زمان می خواهد که این بازیکن اماده شود. جالب اینجاست برخی هواداران فوتبال نفهم که فقط نتایج را می فهمند. می گویند خوب سانتر برایش نشد که سر بزند. اینها نمی فهمند بازیکن سرزن یعنی بازیکنی که در نبردهای هوایی شرکت کند و بتواند توپهای اول را بزند مانند کیروش استنلی که در هر بازی 10-15 نبر هوایی موفق دارد که خوب نتیجه این می شود که هم گل میزند هم پاس گل هم به دفاع کمک می کند هم در بازیسازی با دن توپ اول. عنایتی دایی کریم باوی نمونه بارز این گونه بازیکنان هستند حالا اینها را مقایسه کنید با این بودمیر تنبل که اصلا در نبردها شرکت نمی کند
۳
اسمان
پنجشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۷، ۱۳:۴۴
بودیمیر بازیکن جنگنده و دونده ای نیست.به سبک بازی پرسپولیس نمیخوره.بایدقبول کنیم برانکو اشتباه کرد.منشا را ازدست داد.بایداز نعمتی در خط حمله استفاده کنه.
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر