فهرست
چرا توخل برای چلسی گزینه مناسبی است؟
چرا توخل برای چلسی گزینه مناسبی است؟

چرا توخل برای چلسی گزینه مناسبی است؟

آی اسپورت - نتایج ضعیف چلسی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس و عدم برآورده شدن انتظارات سران باشگاه انگلیسی باعث شد که روز گذشته همکاری بین آبی های لندن و فرانک لمپارد تنها پس از 18 ماه پایان پذیرد.

طی ساعات گذشته گمانه زنی های زیادی در رابطه با نیمکت چلسی مطرح شده اما به نظر می‌رسد که انتخاب قطعی توسط سران باشگاه لندنی انجام شده و به زودی توماس توخل به عنوان سرمربی جدید چلسی معرفی خواهد شد؛ کسی که تا همین چند هفته پیش هدایت پاری سن ژرمن را بر عهده داشت اما مانند لمپارد از هدایت این باشگاه کنار گذاشته شد.

گفته می‌شود یکی از مهم ترین دلایلی که باعث شد چلسی به سراغ توماس توخل برود، آلمانی بودن این سرمربی محسوب می‌شود. ستاره های تازه وارد و گران قیمت چلسی همچون کای هاورتز و تیمو ورنر هرگز نتوانسته اند در فصل جاری انتظارات را برآورده کنند و این امیدواری وجود دارد که هموطن آنها یعنی توخل بتواند این دو بازیکن را به بالاترین سطح برساند.

همچنین همکاری دوباره با برخی بازیکنان نیز می تواند باعث آسان تر شدن کار توماس توخل در چلسی شود. به عنوان مثال سرمربی آلمانی پیش از این در دورتموند با کریستین پولیسیچ و در پاری سن ژرمن با تیاگو سیلوا کارکرده و همین موضوع می تواند کار او را برای وفق پیدا کردن با شرایط آسان تر کند.

     
آی اسپورت
2021-01-27 01:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر