فهرست
خدا رحم کند، استقلال دوباره خارجی می‌خرد!
خدا رحم کند، استقلال دوباره خارجی می‌خرد!

خدا رحم کند، استقلال دوباره خارجی می‌خرد!

آی اسپورت – از الحاجی گرو و ایسما و منشا که مهاجم در نیامد. پیش از آن‌ها هم استقلال حداقل ۱۰، ۱۵ «مهاجم‌نما»‌ی خارجی خریده بود و فقط یکی مثل تیام استثناء درآمد. حالا هم خبر می‌رسد استقلال می‌خواهد یک مهاجم انگلیسی به نام گری هوپر را بخرد که گویا سابقه آقای گلی در لیگ اسکاتلند را دارد.

در درجه اول با خواندن این خبر باید به خدا پناه ببریم، چون استقلالی‌ها هر هنری داشته باشند هنر خرید خارجی را ندارند (حالا بماند که بازیکن داخلی هم که می‌خرند عمدتاً مصدوم است). در درجه دوم باید امیدوار باشیم که جناب گری هوپر مصدوم نباشد و برای تهران‌گردی و چلوکباب خوردن به ایران نیامده باشد. در وهله سوم باید دعا کنیم که گری هوپر مثل شیخ دیاباته اینجا مصدوم نشود. در مورد شیخ دیاباته عده‌ای می‌گویند در بازی با نفت مسجدسلیمان مصدوم شد و عده‌ای دیگر معتقدند یک مصدومیت قدیمی هم داشت.

امسال پرسپولیس با خرید جونیور براندائو روی دست استقلال بلند شد و یاد و خاطره دی کارمو را در اذهان زنده کرد. اما حالا نوبت استقلال است و باید دید گری هوپر اگر مورد پسند استراماچونی قرار بگیرد، چه‌کار خواهد کرد. آنچه مسلم است استقلال نیاز مبرمی به داشتن یک گلزن ششدانگ دارد. یکی مثل رضا عنایتی و علی سامره و تیام که حداقل در هر ۲ بازی یک گل بزند. شاید اگر استراماچونی در همین ۶ هفته از یک گلزن فرصت‌طلب بهره می‌برد با وجود ناهماهنگ بودن تیمش در جدول ۶ امتیاز بیشتر داشت.

 

خبر ورزشی 

۴ ۲  
آی اسپورت
2019-10-07 10:24:00
نظر دهید

۲ نظر
....
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۲
.....
حرف حساب
دوشنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۳۲
مصدومیت و محرومیت و آماده بودن اصلا مهم نیست! مهم اینه که خطیر با استراماچونی قرارداد بسته که بخشی از دستمزدش رو علاوه بر مبلغ قرارداد منعقد شده از ترانسفر بازیکنان مد نظرش به استقلال دربیاره که داره همین کارو میکنه! فعلا شدند سه تا! از خبر ورزشی و شخص آقای هژبری که دفاع از استقلال جزو ارکان غیر قابل تغییر نشریه شون هست اصلا انتظار نداریم این چیزها رو فاش کنه! فقط برای پرسپولیس سقف 700 هزار دلار برای مربی و 300 هزار تا برای بازیکن گذاشتند!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر