فهرست
جزئیاتی از ماجرای جعل در استقلال؛ بیگناهی افتخاری
جزئیاتی از ماجرای جعل در استقلال؛ بیگناهی افتخاری

جزئیاتی از ماجرای جعل در استقلال؛ بیگناهی افتخاری

آی اسپورت - تخلف برخی افراد در باشگاه استقلال در حالی رسانه ای شده که تنها پای دو مسئول سابق گیر است. همانطور که مدتی قبل به نقل از یک عضو کمیته اخلاق از بررسی پرونده جعل امضا و مهر در باشگاه استقلال تهران رسانه‌ای شده بود، حالا این پرونده وارد فاز جدیدی شده و نهادهای قضایی آن را مورد بررسی قرار داده‌اند. داستان این تخلف به جعل مهر باشگاه و امضای مدیرعامل وقت برمی‌گردد که از سوی یکی از معاونین سابق -فردی که اقدامات عجیبش در فصل نقل و انتقالات، انتقادات بسیاری را متوجه باشگاه نمود- و مدیر سابق آکادمی استقلال انجام شده بود.

آنها با سواستفاده از مهر باشگاه و جعل امضای مدیرعامل اقدام به عقد قرارداد با برخی بازیکنان رده سنی پایه کردند و به همین دلیل مدیر سابق آکادمی با رای کمیته اخلاق با محرومیت روبرو شد. برخی منابع خبری اعلام کردند که جدا از محرومیت فوتبالی این دو فرد، دیگر نهادهای قضایی نیز آنها را با محکومیت روبرو خواهند ساخت و حتی افتخاری نیز اخیرا این تخلفات(جعل سند) را تائید کرده بود. گفتنی است که سید رضا افتخاری بر خلاف برخی اخبار با محرومیت نخواهد شد زیرا از این تحرکات بی‌اطلاع بود و مهر و امضای او را جعل کرده‌اند.

مدال

۹ ۶  
آی اسپورت
2018-10-13 00:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علی پرسپولیسی
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۲۶
تیم فوتباله یا لانه فساد؟!
جعلتقلال
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۲۸
به اپشنای مکتب دوچرخه بعد قتل انگشتی فتوشاپ دوپینگی مفنگی دزدی، جعل سند هم اضافه کنیم
شیر ژرمن
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۴۹
همون معاونی که بازیهای پیروزی رو میدید و روی برد اونها شرط میبست ؟
۵
امید
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۶:۳۶
رده پایه بوده..مثل لنگیا با جعل قهرمان لیگ تعیین نشده که ..
۶ ۱
+
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۶
جعل مهر و امضاء واسه رده های پایه کیسه یکی از کارشون بوده اتفاقا پای شفر دلال و توفیقی هم وسطه
۴
110
شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷، ۱۱:۵۸
افتخار ادم خوبی بود و پدر خیلی بزرگواری داشت که به رحمت خدا رفت ولی زامبی های کیسه کش به مرُده هم رحم نکردن همونجا بود که افتخاری گفت از کیسه کشا به خاطر پدرش نمیگذره و مشکل کیسه هوادارای زامبی و نادونش هستن حالا هم جعل شون مشخص شده
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر