فهرست
اعتراض یحیی؛ داور باید بازخواست شود
اعتراض یحیی؛ داور باید بازخواست شود

اعتراض یحیی؛ داور باید بازخواست شود

آی اسپورت – یحیی گل‌محمدی بعد از کسب تساوی مقابل سپاهان در دیدار خانگی هفته چهاردهم لیگ برتر گفت: «فکر می‌کنم بیشتر از من ناراحت و عصبانی هستید. بازی کاملا یک طرفه بود و تنها دو یا سه کرنر زدند که یکی گل شد. بازی هدفمندی انجام دادیم و در نیمه دوم هم فشار زیادی آوردیم، اما برخلاف جریان بازی گل خوردیم. حوصله خوبی برای زدن گل داشتیم و گل هم زدیم و می‌توانستیم دیدار را خیلی راحت ببریم، اما برخی اوقات اتفاقات رخ می‌دهد که از دست ما خارج است. این همه زحمت می‌کشیم و در این مسابقه بزرگ خوب بازی می‌کنیم، گل می‌زنیم، اما پنالتی ما را نمی‌گیرند.»

سرمربی شهرخودرو تصریح کرد: «برای حیدری متاسفم. اسم این نتیجه را اشتباه نمی‌دانم و حتما باید برای اینکه حق ما را تباه کرده، بازخواست شود. از حیدری و تیم داوری قطعا شکات خواهیم کرد. به نظر می‌رسد خیلی علاقه ندارند این تیم نتیجه بگیرد. تیمی مانند استقلال در بازی با ما قیمت بلیت را کم می‌کند تا هواداران بیایند، اما ما بلیت را گران می‌کنیم. انتظار داریم مسئولان شهر حمایت کنند تا هوادار ورزشگاه را پر کند؛ نه اینکه نیاید.»

گل محمدی اظهار داشت: «در دیدار قبلی مقابل استقلال، ۲ بازیکن حریف باید اخراج می‌شدند، اما این موضوع خیلی راحت در هیاهوی پیروزی حریف گم شد. اتفاقاتی که امروز افتاد، اگر در ورزشگاه آزادی یا اصفهان رخ می‌داد، داور جرأت می‌کرد چنین رفتاری انجام دهد؟»

سرمربی شهر خودرو افزود: «واقعاً برای حیدری متاسف هستم. او به صحنه‌ها خیلی نزدیک بود، نزدیکترین فرد به صحنه بود. اسم این رفتار را به هیچ عنوان اشتباه نمی‌گذارم. نمی‌خواهم وارد مسائل حاشیه‌ای و غیر فوتبالی شوم. خیلی از مسائل امروز مشخص بود. اگر در این باره صحبت کنیم، شاید برای ما بار حقوقی داشته باشد. دوستان هم دست به نقد هستند و خیلی زود به کمیته انضباطی احضار می‌شویم.»

۱۲    
آی اسپورت
2019-12-09 17:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر