فهرست
بازگشت شفر، آغاز مذاکرات تسویه حساب
بازگشت شفر، آغاز مذاکرات تسویه حساب

بازگشت شفر، آغاز مذاکرات تسویه حساب

آی اسپورت - وینفرد شفر به آلمان رفته تا قدری استراحت کند اما پیرمرد به زودی در تهران رویت خواهد شد و طبق قول وقراری که با مسئولان باشگاه استقلال گذاشته باید برای روشن شدن تکلیف قراردادش پای میز مذاکر بنشیند. مسئولان باشگاه استقلال در صدد راضی کردن شفر برای گرفتن مبلغی هستند تا بدون حاشیه و بی آنکه تهدیدی از جانب آقای سرمربی باشگاه را تهدید کند، توافقی صورت گیرد و دو طرف در فضایی مسالمت آمیز جدا شوند اما شنیده ها حکایت از عزم شفر برای گرفتن تمام مطالباتش از باشگاه استقلال دارد. در واقع شفر قصد دارد برای زنده کردن تمام مبالغی که از استقلال طلب دارد به ایران بازگردد، حال اینکه مسئولان استقلال نظر دیگری دارند، بحث دیگری است.

درباره شفر موضوع دیگری هم وجود دارد که جالب توجه است. ماجرا به پیشنهاد بن یاس برمی‌گردد. پیشنهادی که فقط در رسانه ها خبرش را خواندیم و البته چند رسانه اماراتی. در این باره اما شنیده می‌شود که شفر به دلیل قوانین کار در کشور آلمان، امارات را به عنوان مقصد بعدی برای مربیگری انتخاب نخواهد کرد.

به این ترتیب استقلالی‌ها نمی‌توانند چندان به جدایی مسالمت آمیز و کم هزینه شفر از مجموعه خود امیدوارباشند. اگر شفر جایی کار پیدا کند، مسئله جدایی برای استقلالی‌ها آسان تر است اما چنانچه شفر جایی مشغول به کار نشود، آنگاه استقلال هم باید تمام و کمال دستمزد این مربی را بپردازد.

۱    
آی اسپورت
2019-05-07 22:13:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر