فهرست
خبر فوری؛ برانکو با پرسپولیس تمدید کرد
خبر فوری؛ برانکو با پرسپولیس تمدید کرد

خبر فوری؛ برانکو با پرسپولیس تمدید کرد

آی اسپورت - پس از این که دستیاران کروات برانکو به باشگاه پرسپولیس رفتند و قرارداد خود را به مدت دو سال دیگر تمدید کردند، برانکو ایوانکوویچ هم لحظاتی قبل قرارداد دو ساله خود را به امضا رساند تا رسما در پرسپولیس ماندنی شود. پیش از باشگاه پرسپولیس خبری روی خروجی سایت خود مبنی بر تمدید قرارداد برانکو ارسال کرده بود که بعدها مشخص شد آن برگه فقط توافق نامه بوده است.

۴ ۱۳  
آی اسپورت
2018-05-14 11:26:00
نظر دهید

۱۳ نظر
۶۶۶۶۶۶
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۹
آقا یعنی جام نگرفتن کیسه شد 10ساله؟
عشقپولیس
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۲
بسیار هم عالی و مبارک.کیسه کشا حداقل تا ۲سال دیگه رنگی از جام نمیبینن.
کمیته داوران
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
متاسفانه سال بعد کار سختی داریم ما -امسال واسه یه جام دادن به نور چشمی های وزارتی پوستمون کنده شد مقابل

تیمهای لیگ یکی -خدا بخیر کنه سال بعد رو
۷
ارباب کیروش
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۴۵
اگر آی اسپورت مقاله تخریبی نزنه بر علیه برانکو هیچ کدومتون رو نمیبرم روسیه

فقط شقایق رو به عنوان چیر لیدر میبرم

من قرارداد موخوام 4ساله
((
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۳
حالا شرف داشته باشید و بعد از اون همه حاشیه ساختن و توهم زدن عذرخواهی کنید.
بازی رفت پخش کردن برانکو تمدید نکرده
بازی برگشت لیست تیم ملی و نامه جعلی
انشالله که خباثت تون به خودتون برگرده
۹
___
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۰۶
تو این مدت چقدر تهمت زدن و نویسنده های عقده ای مطلب نوشتن و یه عده زیر نوشته هاشون هتاکی کردن
۴
شاهین ممسنی ❤❤
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۳
http://isport.ir/fa/content/5fdbaa494018
این مطلب آی اسپورت رو بخوانید.
بخشی از توهین های شقایق اشک ریز و تهمت های دروغین ایشان را مرور کنیم:

"برانکو ایوانکوویچ همان‌طور که بارها گفته شده بود هوای نیمکت تیم‌ملی در سر دارد. برانکو در مصاحبه‌ای با سردبیر روزنامه‌ای مدعی شده است که با پرسپولیس اصلا و ابدا قرارداد جدیدی نبسته و تنها با شروطی از پیش تعیین شده با باشگاه توافق حاصل کرده است. با این مصاحبه‌ای که برانکو ایوانکوویچ انجام داده است پس تمامی اخباری که دو ماه گذشته روی خروجی‌ خبرگزاری‌ها قرار گرفته بود یک توهم بود، لابد دروغ بود که حمیدرضا گرشاسبی و برانکو ایوانکوویچ با هم به لنز دوربین نگاه می‌کردند، لبخند می‌زدند و امضا پشت امضا می‌زدند. لابد دروغ بود که مدیرعامل جدید سرخ‌پوشان با بیان آن‌که با برانکو تمدید قرارداد کرده است اولین پاداش و عیدی را به هواداران تقدیم کرده است. موضوعی که امروز آقای‌ برانکو مطرح کرده است طبعا واکنش منفی هواداران پرسپولیس را در بر خواهد داشت اما مساله مهم این است که چه دلیلی وجود دارد در این برهه حساس باز هم چنین حاشیه‌ای ساخته شود؟ آیا به غیر از این است که برانکوایوانکوویچ از پیش‌تر به انتظار چنین روزی نشسته بود؟ که کارلوس کی‌روش بگوید در جام ملت‌ها بر روی نیمکت تیم‌ملی ایران نیست و برانکو برای تیم ملی قلاب بیاندازد و بزند زیر قرارش با سرخ‌پوشان. برای بررسی صحت این ادعا باید بازگردیم به سال گذشته، به جایی که برانکو ایوانکوویچ در رسانه‌های کشورش صحبت‌هایی را مطرح کرد که پذیرش و درک آن برای مردم ایران و شیفتگان پرسپولیس زمان زیادی برد. جایی که رسانه زاگرب پس از مصاحبه با برانکو، ضمن تعریف و تمجید از علاقه مردم ایران به فوتبال، مدعی شد که بندی در قرارداد برانکو ایوانکوویچ با باشگاه پرسپولیس گنجانده شده است که اگر سرمربی تیم‌ملی ایران از سمت خود به هر دلیلی کنار برود، برانکو ایوانکوویچ می‌تواند جانشین کارلوس کی‌روش شود. موضوعی بحث برانگیز برای افراطی‌ترین دوست‌داران برانکو و سرسخت‌ترین هواداران تیم‌ملی ایران.

این یک عقب‌گرد فاجعه‌آمیز بود، هم برای پرسپولیس و هم برای تیم‌ملی. همان کرواتی که به دستور عبدالعزیز الدوساری قراردادش پاره شده بود و از عربستان رانده شد، همانی که تمرینات کارلوس‌کیروش را قبول نداشت و با بی‌مهری گفت که تمرینات سرمربی تیم‌ملی باعث چاقی بازیکنان‌اش می‌شود، همانی که از حقوق هفتگی به متمم یک‌و‌نیم میلیارد دلاری رسیده، همانی که به دروغ مدعی شده بود «تیم‌ملی‌تون از پس سوریه جنگ‌زده هم برنمی‌آد» اما پس از صعود مقتدرانه‌ تیم‌ملی سکوت کرد، همانی که وقتی خبر دیپورت هفت پرسپولیسی را از اردوی تیم‌ملی شنید همان عکس معروف را در تمرین پرسپولیس به جا گذاشت، تصاویری شفاف از خنده‌های پیروزمندانه‌ای که در اتاق‌ تاریک برای به وقوع پیوستن چنین روزهایی به ثبت می‌رسید. امروز همان سرمربی وقتی خبر جدایی کارلوس‌ کی‌روش را می‌شنود گویی که می‌خواهد دوباره سر زبان‌ها بیفتد و به مردم کرواسی ثابت کند حق او در آن نظرسنجی میلیونی برای تصاحب تیم‌ملی کرواسی، بیش از نیم‌درصد بود. برابه راستی از کدام جانشینی صحبت می‌کنیم؟ از یکی همانند برانکو با آن سابقه درخشان در نظم و اقتدار؟ اشتباه آمده‌اید اینجا سیرک نیست، بس کنید لطفا."

پ.ن:
این نویسنده ها (هرزه نویسا) کتاب بیشعوری خاویر کرمنت رو بخونن و کمی انسانیت و ادب و نان حلال و ... را هم چاشنی زندگی خودشون بکنن!
۹
حرف حساب
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۴
وقتي از تمديد قراردادبرانکو خوشحال ميشم که ببينم از فصل بعد تحولات مثبت در تفکر و تاکتيک برانکو ايجاد شده وگرنه با همين روال روزهاي خوشي نداريم!
۴
شاهین
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۲۵
چرا الان رسانه ها چیزی درباره قیمت دلار نمی نویسند؟؟
۹
&
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۹
خب برانکو هم تمدید کرد. حالا اشک ریز دیگه شب ها با کابوس رفتن کیروش رو نمیبینه و صبح واسه رفع و رجوع کابوس دیشبی یه مطلب توهین امیز راجع به برانکو بنویسه و محلی بشه واسه عقده گشایی یه عده ای که اخرین الویت شون تیم ملیه! هورا دیگه به عقب برنمیگردیم! قراره با نورافکن و چشمی و مجید حسینی فقط رو به جلو حرکت کنیم ... مگه نه اشک ریز؟
حمید
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۴
خدا به تیم ملی هم رحم کرد . اگر این ازگل با بی کفایتی فدراسیون میشد مربی ، ما به چهارتیم هم نمیرسیدیم
۴ ۱
8888
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۳:۱۳
هورراااا پس قراره با کیروش قهرمان جام جهانی بشیم
۷
مارال
دوشنبه ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۴:۴۴
خداروشکر ❤
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر