فهرست
دردسر والورده؛ مسی استراحت می‌کند یا نه؟
دردسر والورده؛ مسی استراحت می‌کند یا نه؟

دردسر والورده؛ مسی استراحت می‌کند یا نه؟

آی اسپورت - از ارنستو والورده انتقادات زیادی می‌شود که نتوانست بارسلونا را در سال 2018 به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان برساند. این مربی اسپانیایی می‌خواهد امسال به این مرحله برسد، و روی مسی حساب ویژه‌ای باز کرده است. مسی در دقایق ابتدایی حضور در زمین مقابل رئال، احساس ناراحتی در همسترینگ داشت. البته این احساس او خفیف بود، اما بارسلونا نگران آمادگی این بازیکن است، به‌ویژه که لیگ قهرمانان در راه است. به این ترتیب مسی در بازی این هفته در خانه اتلتیک بیلبائو شاید در ترکیب قرار نگیرد.

بارسلونا پس از بازی با بیلبائو، در نوکمپ به مصاف رئال وایادولید می‌رود و سپس با لیون بازی خواهد کرد که احتمالا بازی دشواری خواهد بود. این تیم پس از آن در لالیگا باید به مصاف سویا برود و بعد دو ال‌کلاسیکو در راه است، یکی در جام حذفی و دیگری در لیگ.

بارسلونا به مسی در هر سه جبهه نیاز دارد. به این ترتیب والورده حاضر نیست این ریسک را متقبل شود که مسی مصدوم شود. مسی شاید مقابل بیلبائو در ترکیب قرار نگیرد، ولی اگر اوضاع پیچیده شد، ممکن است او به میدان برود و در عوض مقابل وایادولید نیمکت‌نشین شود. از سوی دیگر لوییس سوارز هم مشکل زانو دارد و باید گاه و بیگاه استراحت کند.

     
آی اسپورت
2019-02-09 21:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر