فهرست
ادن هازارد؛ پایانی خوب برای آغازی بهتر
ادن هازارد؛ پایانی خوب برای آغازی بهتر

ادن هازارد؛ پایانی خوب برای آغازی بهتر

آی اسپورت - جام جهانی برای بلژیک با رسیدن به مقام سوم به پایان رسید. پایانی خوب برای تیمی پرستاره که هرگز این قدر به یک افتخار جهانی نزدیک نشده بود. اما روسیه 2018 برای شماره 10 بلژیک با اتفاقاتی بهتر و شیرین‌تر هم همراه بود. او در جام جهانی در 6 بازی برای بلژیک به میدان رفت و در 3 بازی از سوی فیفا به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد. سایت معتبر هواسکورد هم 4 بار او را به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب کرد! هازارد در روسیه 3 گل برای بلژیک زد و 2 پاس گل به هم‌تیمی‌هایش داد. در واقع با هر متر و معیاری او فوق‌ستاره تیم پرستاره بلژیک بود.

اما اتفاقات خوب برای هازارد فقط در روسیه و در داخل زمین رخ نداد. در بیرون زمین و در کشورهایی دورتر از سرزمین تزارها یک انتقال بزرگ رخ داد که احتمالا زمینه یک انتقال بزرگ دیگر را فراهم کرده است. چند روز پیش کریستیانو رونالدو پس از 9 سال از رئال مادرید جدا شد و به یوونتوس پیوست. با رفتن او حالا رئال به دنبال جذب یک فوق‌ستاره دیگر برای پر کردن جای خالی رونالدو خواهد بود و چه کسی بهتر از هازارد؟

هازارد 6 سال در چلسی بازی کرد و همواره بهترین بازیکن این تیم بود. حالا اما با اتفاقاتی که در این تیم و البته رئال رخ داده، خودش معتقد است که وقت رویارویی با یک چالش جدید برای او رسیده است. این چالش جدید احتمالا حضور در رئال و جانشینی رونالدو است. در سال‌های گذشته هم بحث رفتن هازارد به رئال مطرح شده بود اما هازارد هرگز این قدر به رئال نزدیک نبوده است. حالا همه چیز برای این انتقال بزرگ فراهم است. حالا در رئال کسی نیست که هازارد زیر سایه او قرار بگیرد. ضمن این که خود او هم در بهترین شرایط جسمی و روحی قرار دارد و این می‌تواند بعد از پایان خوش جام جهانی، یک آغاز بهتر را در رئال برای او رقم بزند. به نظر می‌رسد سرنوشت برای ادن هازارد به بهترین شکل در حال رقم خوردن است. بهترین بازیکن جام جهانی، در بهترین زمان ممکن به بهترین باشگاه جهان خواهد رفت تا جایگزین بهترین بازیکن جهان در سال‌های اخیر شود. چه آغازی از این بهتر؟

  ۱  
آی اسپورت
2018-07-16 19:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
z
سه شنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۰۸
zz
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر