فهرست
خوش‌بینی ایرانی‌ها؛ گزارش آ.اس
خوش‌بینی ایرانی‌ها؛ گزارش آ.اس
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

خوش‌بینی ایرانی‌ها؛ گزارش آ.اس

آی‌اسپورت- تیم ملی کشورمان در عین ناباوری و در پایان دور اول مرحله گروهی جام جهانی، صدرنشین گروه B مسابقات است. ایران پس از برتری بر مراکش و به لطف تساوی اسپانیا و پرتغال، حالا با سه امتیاز صدرنشین است و خود را برای بازی با اسپانیا آماده می‌کند.

سرجیو سانتوس چوزاس، خبرنگار آ.اس، امروز در کمپ تیم ملی کشورمان حضور داشت و گزارش جالبی از این تمرین منتشر کرد. او از خوش‌بینی بالای ایرانی‌ها به صعود از گروه مرگ مسابقات نوشته است.

در گزارش او می‌خوانیم: «تمرین ایران پس از برتری بر مراکش، در کمپ لوکوموتیو، دراطراف شهر مسکو شروع شد. خوش‌بینی و امیدواری به صعود در میان بازیکنان و هواداران موج می‌زند. در تمرین، بازیکنانی که برابر مراکش از ابتدا حضور داشتند، به ریکاوری پرداختند. ایرانی‌ها که اکنون صدرنشین گروه دوم مسابقات هستند، حالا بیش از گذشته نسبت به صعود به یک‌هشتم نهایی امیدوار هستند. برای مثال، میلاد محمدی، مدافع ایران می‌گوید که با تمام وجود برای صعود به دور بعد خواهند جنگید. پیروزی بر مراکش، دومین پیروزی ایران در جام‌های جهانی پس از ۲۰ سال بود. آنها در جام جهانی فرانسه ۱۹۹۸، آمریکا را شکست داده بودند. این بار آنها برای اولین بار خود را داری شانس صعود به یک‌هشتم نهایی می‌بینند.»

«این خوشبینی را کریم انصاری‌فرد نیز دارد. او که یکی از بهترین هافبک‌های ایران برابر مراکش بود، می‌گوید: «از پیروزی در اولین بازی بسیار خوشحالیم. این یک برد باورنکردنی بود ولی همچنان به تلاش ادامه خواهیم داد تا در دو بازی بعدی نیز نتایج خوبی بگیریم و از این مرحله صعود کنیم.» تمرین بعدی ایران، فردا ساعت ۱۷ خواهد بود و کی‌روش امیدوار است که همه بازیکنانش را برای کارهای تاکتیکی مدنظرش مقابل اسپانیا، در اختیار داشته باشد.»

 

ورزش سه

۱۰    
آی اسپورت
2018-06-17 03:00:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر